Hmm nie wiem, moja babcia kiedyś zgłaszała w ogóle tą całą hodowle, nawet ktoś przyjechał, ale potem odjechał, bo mój dziadek naopowiadał im jakieś bzdety że ten facet dobrze opiekuje się psami :/
Dzisiaj jest ładna pogoda, wziełam Sabę i Kajtka na spacer :multi: Nawet Saba trochę się umoczyła w rzece :razz:
Kurczę wkurza mnie że za rzeką na łąkach chodzą psy z tej "pseudohodowli" a że Saba jest psem agresywnym.... :roll: Strach iść nawet samemu, bo jak taka wataha psów ci przeleci koło nosa to naprawdę nie jest przyjemnie. Dzisiaj byłam obszczekana przez jakąś Dobermankę :angryy:
[QUOTE] Tylko chwile mnie nie było... a tu tyle nowych mordek... :-( Czy ten ogrom psiego cierpienia sie kiedys skonczy? :-( [/QUOTE] Tak to straszne że tyle kropeczek nie ma domu :cry: Kurcze wziełabym je wszystkie pod swój dach...
[QUOTE]Witam, chyba po raz pierwszy w naszej galerii? :smile:
Cieszę się, że pinczer się podoba - zapraszamy częściej! :loveu:[/QUOTE]
Hehe pierwszy raz, ale będę tu częściej zaglądała :evil_lol: