Jump to content
Dogomania

asikowska

Members
  • Posts

    2790
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asikowska

  1. przykre że z Loli zrobiliście kartę przetargową i miejsce do obrzucania się błotem, żenujące..
  2. więcej nie dam rady ale dyszkę dorzucę stałej
  3. hej czy doszły pieniążki za czerwiec bo nie widzę w rozliczeniach a przelew poszedł 28 czerwca
  4. moje dziewczyny mają się dobrze:) zdjęcia może w weekend wkleję jakoś bo ciągle brak czasu:) Neska jest już dużo spokojniejsza i uczy się złych nawyków od Niny:D w żebraniu i robieniu słodkich minek i wielkich oczu mają mistrza:) Czasem jeszcze na siebie zawarczą i próbują ustawić która jest ważniejsza w domu ale staramy się traktować je równo. Propalin pomaga i jak narazie większych problemów nie ma, dalej coś z uszami nie tak ale mam nadzieję że to się też unormuje.
  5. zapraszam na kolejny bazarek dla Kilerka i Tofika [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228448-taniej-15-COŚ-FAJNEGO-do-poczytania!-Na-DT-Tofika-do-20-lipca-g-20-KUP-TERAZ[/URL]
  6. hej przeglądałam wątek i brakuje rozliczeń od kwietnia a mamy już lipiec, czy hotelik opłacany? i ile nasz łobuz ma na koncie żeby się zaraz nie okazało że bida i nie ma z czego zapłacić
  7. widać że dziewczyna odżyła, wygląda cudnie szkoda że z tymi finansami tak krucho trzeba wysłać pw i zbierać na hotelik kto jest skarbnikiem? gdzie aktualne rozliczenia? bo jak narazie cisza i ciężko się tu połapać
  8. [quote name='tymuś']próbowałem tak zimą przez miesiąc i tylko tyci-tuci schudł:placz: teraz ma specjalną karmę jak ją całą zje to pojadę go zważyć.............[/QUOTE] nie zniechęcaj się :) trzeba próbować dalej dla jego dobra
  9. zapomniałam napisać że wpłynęły pieniążki od paulinken:) dziękujemy:)
  10. [quote name='Bjuta']A no tak! A to? [CENTER][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-F2DJfnFnZAk/T-dYh3_6Y_I/AAAAAAAAxlw/HBHSOsr5XRE/s640/IMG_9163.JPG[/IMG] [/CENTER] [/QUOTE] ale bida....
  11. tymuś da się tylko trzeba być konsekwentnym dwa razy jedzenie dziennie możesz zmniejszyć porcje i bez podjadania bez smakołyków itd moja Nina tak schudła chociaż było ciężko bo ona była wiecznie głodna, teraz je dwa razy dziennie i nawet jakieś przekąski są i jest dużo lepiej chociaż kilo czy dwa i będzie mu odrobinę lżej
  12. jak jestem w domu to nie ma problemu wychodzimy często gorzej jak w pracy jestem 8 godzin ale mam nadzieję że się to ustabilizuje
  13. u mnie jest problem bo Neska nie załatwia się w domu, piszczy i się wylizuje i dlatego mnie tak to martwi bo strasznie mi jej szkoda, bo widzę jak się męczy, gdyby sikała to posprzątałabym po niej i już całkiem możliwe że jak zaczynała posikiwać to ją za to karano bo zaraz się kuli cała i dyszy
  14. nie jest łatwo i pewnie jeszcze długa droga przed nami ale damy radę jestem niewyspana i zmęczona i czasem tracę cierpliwość ale widzieć jej uśmiechnięty pyszczek -bezcenne Neska od kilku dni przyjmuje 3 razy dziennie Propalin i jak narazie są małe poprawy już wytrzymuje 5-6 godzin a nie 3 (weterynarz mówi że do miesiąca powinno się to ustabilizować i jeśli lek zadziała tak jak ma działać to będzie go musiała przyjmować stale) z Niną nie są jeszcze przyjaciółkami ale jest w miarę normalnie, czasem jedna na drugą zawarczy ale staramy się je traktować równo i jest dużo lepiej niż na początku ( w nocy jak Neska piszczy to Nina zrywa się na równe nogi i też biega co oznacza dla mnie kobieto wstawaj chcemy wyjść na dwór:) dzielnie znosi wizyty u pana weterynarza i naprawdę jest grzeczna, czasem próbuje mną manipulować że niby taka biedna i ciągle się chce przytulać i takim sposobem po pracy ciężko mi coś zrobić bo dziewczyny są tak absorbujące: ) ale mam nadzieję że jeszcze chwila i będą umiały same zająć się sobą:) w weekend dostały zabawki i już pomału Neska zaczyna się też bawić;) nie śpi na posłaniu raczej w różnych dziwnych miejscach na podłodze np w przejściu do łazienki, wc czy kuchni:) może jeszcze się nie przyzwyczaiła i jej za gorąco, fryzjer już niedługo jak do końca wyleczymy uszy:) narazie ja porządnie wyszczotkowałam i pozbyłam się wszystkich kołtunów:)
  15. zapraszam na bazarek [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228696-Filmy-i-ksi%C4%85%C5%BCki-dla-Tofika-i-Kilerka-do-30-06-do-20-00"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228696-Filmy-i-ksi%C4%85%C5%BCki-dla-Tofika-i-Kilerka-do-30-06-do-20-00[/URL]
  16. zapraszam na bazarek [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228696-Filmy-i-ksi%C4%85%C5%BCki-dla-Tofika-i-Kilerka-do-30-06-do-20-00"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228696-Filmy-i-ksi%C4%85%C5%BCki-dla-Tofika-i-Kilerka-do-30-06-do-20-00[/URL]
  17. [quote name='Mysia_']Jakby ktoś był zainteresowany to Lola zjadła tabletki, udało się trafić w jej gust pasztetem z kogucika - trochę kombinowała, ale w końcu zjadła :) Mam nadzieję, że pasztet jej nie zbrzydnie :)[/QUOTE] moja Neska dziś dwie tabletki dostała przemycone w pasztecie sojowym:) hehe bo nic w co mogłabym je zawinąć nie było w lodówce:)
  18. poczekajmy kochani spokojnie na wyniki Loli i wtedy pewnie wszystko się wyjaśni, cudowne jest to że tyle osób o niej myśli i każdy chce pomóc jak umie, pozdrawiam wszystkich serdecznie
×
×
  • Create New...