Jump to content
Dogomania

asikowska

Members
  • Posts

    2790
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asikowska

  1. moje dziewczyny mają się dobrze i zdarza się nawet tak że razem śpią (niestety na łóżku) i w miarę się dogadują Neska dużo się uczy od Niny i wręcz w wielu sprawach ją małpuje:) wczoraj każda dostała kubeczek po serku i potem było małe obgryzanie i czysczenie (Neska w wielu rzeczach jest jeszcze bardzo ciapowata i nieporadna ale zerka na Ninę i szybko się uczy:))) je już kiszone ogórki, marchewkę i inne rzeczy mimo że na początku była wielkim niejadkiem z każdym dniem jest coraz pewniejsza i widać że chyba dobrze jej z nami uczy się bawić zabawkami (wcześniej chyba tego nie robiła) i jest mega przytulanką jedyna wada jak narazie to agresja wobec innych psów i nad tym musimy koniecznie popracować bo szczególnie jak jakiś bez smyczy do nas podbiega to ciężko jest mi te moje dwie bestie opanować tak jak Nina nie przepada za kotami i w tej kwestii akurat dogadują się świetnie
  2. muszę zobaczyć gdzieś czy ta guma jest twarda bo moja jamniczka gumowe zabawki też załatwia w mig:)
  3. chętnie się dowiem więcej o tych kulach chce moim dziewczynom kupić ale jedna to królowa plastiku i wszystko potrafi rozgryźć jak to jamnik i boję się że sobie zrobi taką krzywdę będę wdzięczna za jakieś linki co polecacie ( z góry dziękuje) i głaski dla Leonka
  4. ojej ale przykro dobrze że miał swojego człowieka chociaż na koniec
  5. [quote name='Mysia_']Aniu, masz może to zdjęcie w dużej rozdzielczości? [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-N3y7BD91m1k/TxCYCkud8tI/AAAAAAAAdiE/afZ7CYan0sg/s640/DSC_9185.jpg[/URL] jeśli wyrazisz zgodę do fotka pojawi się w kalendarzu fundacji Ast ;) Jak coś to ślij na mojego maila: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE] ja też miałam wysłać jakieś zdjęcie Tobie Mysiu ale nie pamiętam jakie
  6. teraz Warka pewnie zmienia sierść i przez to jest matowa ( moja Neska przynajmniej tak ma) ja moim dziewczynom daje [FONT=Verdana, Arial, sans-serif]Gammolen [/FONT]
  7. [quote name='Mysia_']u nas kociaków mnóstwo, ale niestety chorują :-([/QUOTE] Mysiu a co z im jest?
  8. małe czarne kotki do oddania, jeśli ktoś miałby sprawdzony domek i znajomego który szuka kotka to proszę o kontakt [URL]http://www.youtube.com/watch?v=MF-PEQaadao&feature=plcp[/URL]
  9. [quote name='Pegaza']Polecam maszynke andis..moja juz sluzy mi z ok 6 lat..:)kupiona na alegro[/QUOTE] na allegro z walizką widziałam z przesyłką 200 zł
  10. [quote name='furciaczek']Bartus wlasciwie bez zmian, zadowolony emeryt z dusza szczeniaka:evil_lol: Widzi niestety coraz slabiej, w dzien jest ok ale wieczorem jak juz jest ciemno to czlowieka nie zauwaza z bliskiej odleglosci...ehhh starosc[/QUOTE] kochany:) furciaczek czy hotelik jest opłacony bo nie możemy się skontaktować z paulinken, może masz do niej jakiś namiar?
  11. [quote name='agat21']ja dziś wpłaciłam wrześniową deklarcję 10 zł Bartusiowi, ale zrobiłam to, zanim weszłam na dogo - i teraz nie wiem, czy źle zrobiłam płacąc na to samo konto, co zawsze? :roll: Czy jest już nowe konto? proszę o info, jak ma być w przyszłości i czy moja dzisiejsza wpłata dotrze na Bartusia?[/QUOTE] agat21 spokojnie z pewnością trafią pieniążki dla Bartusia nie martw się na zapas, do tej pory było wszystko ok jak się tylko uda skontaktować z paulinken to się jakoś dogadamy i podam nowy numer konta (nie chce żeby niepotrzebnie pieniądze leżały na moim koncie) nie dotarła informacja że hotelik jest nie opłacony więc nie trzeba się martwić na zapas z tego co pamiętam to chyba paulinkem miała jakieś problemy z netem
  12. [quote name='Bjuta']Ja zawsze proszę Piankę, żeby mi przydzieliła post. Moja wrześniowa deklaracja poleciała już do Paulinken. Asiu, czy masz na Bartusia osobne kotno czy wysyłać tak jak do Kilera? Bardzo Ci dziękuję, że się zgodziłaś poprowadzić finanse Bartusia. Ja też nie zniknę. Tylko ważne, żeby teraz wyjść na zero.[/QUOTE] Bjutko oddzielne ale chcialabym żeby paulinken rozliczyła bo tak jesteśmy w zawieszeniu i nie chcę żeby niepotrzebnie pieniądze u mnie wisiały na koncie, powysyłam pw wszystkim jak się sytuacja wyjaśni ma ktoś może z nią kontakt? nie mogę wysłać do niej pw i od połowy sierpnia nie było jej na dogo
  13. co tu tak cicho. żadnych zdjęć i wieści od Wareczki
  14. bąki i biegunka to standard po zmianie diety przechodzi
  15. może spodobałaby im się Koza bo to kochana sunia i ma teraz ciężko w schronie bo psiaki ją podobno podgryzają [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-TKDmsRx8Kxk/T3IiOCaevSI/AAAAAAAAlzI/2MBosrzhgkY/s600/DSC_8477-36.jpg[/IMG]
  16. chyba nie mamy tu nasze sunie [URL]http://www.psitulmnie.pl/galeria.php?statusid=1&animaltype=8&virtual=0[/URL] a tu psiaki [URL]http://www.psitulmnie.pl/galeria.php?statusid=1&animaltype=4&virtual=0[/URL] ale jeszcze dokładnie przejrzę może Filipinka [URL]https://picasaweb.google.com/114650921578160203091/Filipinka7969[/URL] Efra jakby ją przyciąć [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Sged9EgGiVY/TjA1lk6dwqI/AAAAAAAAPEE/1SeKUyu_vWw/s640/5c773118e33fe54e.jpg[/IMG]
  17. ładnie się prezentowały nasze słodziaki:)
  18. kochany rudzielec od początku zapadł mi w serce:)
  19. wpłynęły pieniążki do Mysia 40 zł i madziak25 10 zł stan konta u mnie 50 zł do kogo napisać żeby udostępnił mi trzeci post?
  20. czy wpłynęła moja deklaracja za sierpień?
  21. czy wpłynęła moja deklaracja za sierpień?
×
×
  • Create New...