-
Posts
13809 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Reno2001
-
Oskarka (Olcia) i Carmen błękitnookie huski. Są wieści z nowego domu. :)
Reno2001 replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Yona a może po prostu napisz, że : Cudne Carmen i Olcia szukaja domu? W końcu na zdjęciach widać co to za psy. A na razie jak radzi Hala, posprawdzajcie domki, które już się zgłosiły. Może któryś to będzie TEN domek? -
Oskarka (Olcia) i Carmen błękitnookie huski. Są wieści z nowego domu. :)
Reno2001 replied to Hala's topic in Już w nowym domu
[quote name='BIANKA1']Np . Oskarka prawie huski i Carmen - pi razy oko huski :evil_lol:[/quote] Dobre :diabloti: . [B]Pi razy oko husky szukaja domu[/B] :krolik: MYślmy, myślmy bo wcześniej czy później dobiorą się do większośći z nas:hmmmm: -
Łódź-Porzucony w Lesie Dalmatyńczyk- JUTRO JEDZIE DO NOWEGO DOMKU
Reno2001 replied to bunia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ulaa']Jak ktoś nie wie czego chce, to tak naprawdę nie potrzebuje niczego... Przeważnie :razz:[/quote] Jedno jest pewne - szuka czegos rasowego :angryy: . Tylko pytanie czy będzie znała upodobania rasy??? -
Oskarka (Olcia) i Carmen błękitnookie huski. Są wieści z nowego domu. :)
Reno2001 replied to Hala's topic in Już w nowym domu
No to kurdę jak masz je zatytułować? Przecież to są husky. -
Łódź-Porzucony w Lesie Dalmatyńczyk- JUTRO JEDZIE DO NOWEGO DOMKU
Reno2001 replied to bunia's topic in Już w nowym domu
No nie wiem, ale ta [B]iwonus22 [/B]to sama nie wie czego chce. Najpierw interesował się collie, pytała się nawet mnie na PW czy mamy jakieś (zdrowe :crazyeye: ) w schronisku. Potem nastwiła się na Chow Chow (też ma wątek na dogo) a teraz jej dalmaty w głowie. No gratuluję rozbieżności upodobań w rasach :roll: . -
Oskarka (Olcia) i Carmen błękitnookie huski. Są wieści z nowego domu. :)
Reno2001 replied to Hala's topic in Już w nowym domu
[quote name='Hala']wiesz co...nie spotkałam sięjeszcze z chamstwem ludzkim..ale jak widzę, jest blisko.[/quote] Oj chamstwa to ci u nas dostetek. Nie myślałam jednak, że ludzie są tak wredni i utrudniają poszukiwania domu dla potrzebujących psów :shake: . Tak pobieznie przejrzałam allegro i mnóstwo jest powystawianych takich aukcji "w typie". Yona - ktoś Ci tu na nerwach próbuje chyba grać :roll: . -
Oskarka (Olcia) i Carmen błękitnookie huski. Są wieści z nowego domu. :)
Reno2001 replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Kurczę ale to bez sensu bo ja w moich aukcjach co i rusz podciągam psiaki pod jakąś rasę pisząc "w typie" lub "jak". Lepiej by się wzięli za tych co oferuja krycie bez rodowodu :angryy: . -
Bardzo chudy Chuderlak...pies pająk, JUŻ W NOWYM DOMKU!!!:))))
Reno2001 replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
e tam, Reno to żadna wyższa szkoła jazdy - tutaj miał 4 lata (zdjęcie z wrzesnia). I staliśmy w oczekiwaniu na pogoń za lisem wcale nie pozując. nawet nie wiedzieliśmy, że ktoś nam fotki pstryka :eviltong: . No i dosiad to na pewno ujeżdżeniowy nie jest. -
Kajunia odeszła za Tęczowy Most[*]
Reno2001 replied to Jagoda1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tiaaa, te trzy tygodnie oczekiwania to bedzie dla nas Ciotek-dogomaniaczek niezła nerwówka. Zawsze tak bardzo niecierpliwie sie czeka az psiuńcio pojedzie do kochającego domu :p . -
Łódź - RUTER - Niemożliwe? Możliwe. Już w nowym domku :))
Reno2001 replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
A Ruter dalej czeka... -
W Łodzi jest collie: śliczny chłopak 6-7 lat. bardzo spokojny, wykastrowany. Juz była pani chetna na niego, ale sie wycofała :roll: . Chłopak dalej szuka domu. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=74598[/URL] [IMG]http://img265.imageshack.us/img265/2072/dsc00269md6.jpg[/IMG] [IMG]http://img329.imageshack.us/img329/5593/coliie003wq3.jpg[/IMG] [IMG]http://img239.imageshack.us/img239/1296/coliie005ys8.jpg[/IMG]
-
Łódź-Porzucony w Lesie Dalmatyńczyk- JUTRO JEDZIE DO NOWEGO DOMKU
Reno2001 replied to bunia's topic in Już w nowym domu
Kolejny dalmat do kolekcji :placz: . Komu przystojnego pana w kropki? -
Majka - Masza, jeszcze piękniejsza w domu u Reno2001
Reno2001 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
No tak, Cioteczka Sabina żyje "innym czasem" ;) . A Masza wczoraj dostałą swoja adresówkę. Wprawdzie na spacery poza teren grodzony wychodzi głównie na rękach TZ lub moich (cóż, dalej jesteśmy bez szczepień, bo czekamy na termin), ale jak to mówią: "Strzeżonego..." :p . -
OK już wiemy. Niestety chłopak [B]dalej szuka domu[/B] :roll: . Więc podbijamy i apelujemy o poszukiwanie dobrego, sprawdzonego domku!
-
HUSKY MALAMUTY - bezdomne szpice wątek zbiorowy
Reno2001 replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
Jak będę teraz w schronisku to sprawdzę, ale nie wydaje mi się aby miał tatuaż. Do tego on juz jakiś czas siedzi, niestety. Jest już dawno po kwarantannie. Zdjęcia nie najlepsze, ale też dostęp do psa jest kiepski - taki dość niefortunny boks. Kraty sa tylko na odcinku jakiegoś 1,5m. Reszta jest zabudowana :shake: . Psiak jest super. Ci co go zdoptowali na trzy dni powiedzieli, że on u nich to cały zcas w budzie siedział, ale myślę, że oni tak na psa wpłynęli i nawet nie chcieli z tym nic robić. Banda snobów co to biorą psy na pokaz. Pies okazał sie nie do końca sprawny więc to pewnie uznali za wstyd i dyshonor. Ale ja jestem na takich cięta :angryy: ! Husky też jest bardzo ładny, ale będzie wymagał pracy nad charakterkiem. Jest drażliwy na punkcie dotykania go. Kto wie skąd to się wzięło? Może tez nie raz dostał w skórę. Postaram sie o jakieś lepsze fotki obu psów. -
A miałam juz taka nadzieję, ze ktoś ja weźmie... Dlaczego to tak długo trwa ???
-
Bardzo chudy Chuderlak...pies pająk, JUŻ W NOWYM DOMKU!!!:))))
Reno2001 replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='takaradosna']a czy Twój kasztanek też jest taki flejtuch ??? podobno wszystkie kasztany to brudasy :D przynajmniej ja znam same takie :evil_lol: jaka matka takie dziecko :] jak będę miała zdjęcie to Ci przeslę tą rudą zołze :eviltong:[/quote] DUŻO GORSZYMI FLEJTUCHAMI SA SIWKI :evil_lol: ! U nas są dwa i zawsze uświnione do granic mozliwości. A oto Rudy czyli [B]Reno :loveu: [/B] [IMG]http://dogomania.pl/forum/[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/119/68d8edef1a4f6533.jpg[/IMG][/URL][/IMG] -
Halo, Moriaaa Czy pies dalej nie ma domu??? Co sie dzieje, bo nic nie wiemy!
-
HUSKY MALAMUTY - bezdomne szpice wątek zbiorowy
Reno2001 replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
To ja podrzucam Łódź: Taki oto beżowy, może husky może akita. Bardzo milasty i łagodny. Taki kochany psiuńcio. Niestety ma problemy z oczkami (oczywiscie nie wiadom dokłADNIE CO MU JEST JAK TO W SCHRONIE). Słabo widzi na pewno. Z tego powodu juz raz wrócił z adopcji. Jacys kretyni go wzięli ( a widać od razu, że pies widzi kiepsko) dla szpanu no i oddali. Takim bym łeb ukręcała :angryy: . Oto super milasek: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images29.fotosik.pl/35/03012ffb4611b511.jpg[/IMG][/URL] -
Osiwieć można jakie psy teraz trafiają do schroniska: Chart afgański (starusze kochany i przemiły - taki tulaczek)- [B]JUZ W NOWY DOMU[/B] Husky czy Akita - ja sie za bardzo nie znam, ale śliczny, milutki. Niestety ma problemy z oczami i dlatego juz raz wrócił z adopcji :angryy: . [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/35/03012ffb4611b511.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/35/44f6ebe38cc02754.jpg[/IMG][/URL] Labrador, po którego cos nikt się nie zgłasza. Łagodny i tulaśny choć pełen wigoru i energii (Natalia coś o tym wie :evil_lol: ) - [B]MA DOM[/B] Śliczny szary Husky, choć w obejściu nie tak milutki. Raczej nie lubi gdy się go dotyka i próbuje przyszczypać :roll: - [B]MA DOM[/B]
-
Bardzo chudy Chuderlak...pies pająk, JUŻ W NOWYM DOMKU!!!:))))
Reno2001 replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='takaradosna']w dodatku ruda i z "połyskiem" :D ach te kasztanki:p[/quote] Oj, tak tak. Jak dla mnie to nie ma jak kasztan taki rudy i z połyskiem. Zupełnie jak mój Rudzielec :evil_lol: . A co do Pajaczka to tutaj jakies male oszustwo jest... ...bo on wcale taki pajkowaty juz nie jest :eviltong: . Widzalam go w sobote osobiscie :loveu: -
Doddy - co do karmy to lepiej jest wpłacać pieniadze na nią czy tez przesyłać wam puszki? Jeśli to drugie to na jaki adres je wysyłać?
-
A wiadomo ile z tych kosztów pokryją dotychczasowe wpłaty? Kurczę w taki tempie to my chyba jakiegos dużego sponsora potrzebujemy :shake: ?
-
Trzy puchate kluski szukają domków ... i znalazły.
Reno2001 replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
Jasne, tylko widać, że ten watek umarł na początku [B]ZESZLEGO ROKU[/B] znaczy, ze OK i już nieaktualny - zwłaszcza w przypadku szczeniaków ;) . Pobędziesz tu dłużej to sie przekonasz :p .