Jump to content
Dogomania

Reno2001

Members
  • Posts

    13809
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Reno2001

  1. Yona a może po prostu napisz, że : Cudne Carmen i Olcia szukaja domu? W końcu na zdjęciach widać co to za psy. A na razie jak radzi Hala, posprawdzajcie domki, które już się zgłosiły. Może któryś to będzie TEN domek?
  2. A ja Gacka widziałam w marcu kiedy odbierałam ALDKĘ. Był faktycznie mniejszy niz teraz, ale dalej słodziak niesamowity. Wskoczył wtedy na stół w świetlicy, bo położyłam tam pieskowe przysmaki. Spryciul jeden :loveu: . Powiadomcie schronisko o tej przepuklinie koniecznie.
  3. [quote name='BIANKA1']Np . Oskarka prawie huski i Carmen - pi razy oko huski :evil_lol:[/quote] Dobre :diabloti: . [B]Pi razy oko husky szukaja domu[/B] :krolik: MYślmy, myślmy bo wcześniej czy później dobiorą się do większośći z nas:hmmmm:
  4. [quote name='Ulaa']Jak ktoś nie wie czego chce, to tak naprawdę nie potrzebuje niczego... Przeważnie :razz:[/quote] Jedno jest pewne - szuka czegos rasowego :angryy: . Tylko pytanie czy będzie znała upodobania rasy???
  5. No to kurdę jak masz je zatytułować? Przecież to są husky.
  6. No nie wiem, ale ta [B]iwonus22 [/B]to sama nie wie czego chce. Najpierw interesował się collie, pytała się nawet mnie na PW czy mamy jakieś (zdrowe :crazyeye: ) w schronisku. Potem nastwiła się na Chow Chow (też ma wątek na dogo) a teraz jej dalmaty w głowie. No gratuluję rozbieżności upodobań w rasach :roll: .
  7. [quote name='Hala']wiesz co...nie spotkałam sięjeszcze z chamstwem ludzkim..ale jak widzę, jest blisko.[/quote] Oj chamstwa to ci u nas dostetek. Nie myślałam jednak, że ludzie są tak wredni i utrudniają poszukiwania domu dla potrzebujących psów :shake: . Tak pobieznie przejrzałam allegro i mnóstwo jest powystawianych takich aukcji "w typie". Yona - ktoś Ci tu na nerwach próbuje chyba grać :roll: .
  8. Kurczę ale to bez sensu bo ja w moich aukcjach co i rusz podciągam psiaki pod jakąś rasę pisząc "w typie" lub "jak". Lepiej by się wzięli za tych co oferuja krycie bez rodowodu :angryy: .
  9. e tam, Reno to żadna wyższa szkoła jazdy - tutaj miał 4 lata (zdjęcie z wrzesnia). I staliśmy w oczekiwaniu na pogoń za lisem wcale nie pozując. nawet nie wiedzieliśmy, że ktoś nam fotki pstryka :eviltong: . No i dosiad to na pewno ujeżdżeniowy nie jest.
  10. Tiaaa, te trzy tygodnie oczekiwania to bedzie dla nas Ciotek-dogomaniaczek niezła nerwówka. Zawsze tak bardzo niecierpliwie sie czeka az psiuńcio pojedzie do kochającego domu :p .
  11. W Łodzi jest collie: śliczny chłopak 6-7 lat. bardzo spokojny, wykastrowany. Juz była pani chetna na niego, ale sie wycofała :roll: . Chłopak dalej szuka domu. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=74598[/URL] [IMG]http://img265.imageshack.us/img265/2072/dsc00269md6.jpg[/IMG] [IMG]http://img329.imageshack.us/img329/5593/coliie003wq3.jpg[/IMG] [IMG]http://img239.imageshack.us/img239/1296/coliie005ys8.jpg[/IMG]
  12. Kolejny dalmat do kolekcji :placz: . Komu przystojnego pana w kropki?
  13. No tak, Cioteczka Sabina żyje "innym czasem" ;) . A Masza wczoraj dostałą swoja adresówkę. Wprawdzie na spacery poza teren grodzony wychodzi głównie na rękach TZ lub moich (cóż, dalej jesteśmy bez szczepień, bo czekamy na termin), ale jak to mówią: "Strzeżonego..." :p .
  14. OK już wiemy. Niestety chłopak [B]dalej szuka domu[/B] :roll: . Więc podbijamy i apelujemy o poszukiwanie dobrego, sprawdzonego domku!
  15. Jak będę teraz w schronisku to sprawdzę, ale nie wydaje mi się aby miał tatuaż. Do tego on juz jakiś czas siedzi, niestety. Jest już dawno po kwarantannie. Zdjęcia nie najlepsze, ale też dostęp do psa jest kiepski - taki dość niefortunny boks. Kraty sa tylko na odcinku jakiegoś 1,5m. Reszta jest zabudowana :shake: . Psiak jest super. Ci co go zdoptowali na trzy dni powiedzieli, że on u nich to cały zcas w budzie siedział, ale myślę, że oni tak na psa wpłynęli i nawet nie chcieli z tym nic robić. Banda snobów co to biorą psy na pokaz. Pies okazał sie nie do końca sprawny więc to pewnie uznali za wstyd i dyshonor. Ale ja jestem na takich cięta :angryy: ! Husky też jest bardzo ładny, ale będzie wymagał pracy nad charakterkiem. Jest drażliwy na punkcie dotykania go. Kto wie skąd to się wzięło? Może tez nie raz dostał w skórę. Postaram sie o jakieś lepsze fotki obu psów.
  16. A miałam juz taka nadzieję, ze ktoś ja weźmie... Dlaczego to tak długo trwa ???
  17. [quote name='takaradosna']a czy Twój kasztanek też jest taki flejtuch ??? podobno wszystkie kasztany to brudasy :D przynajmniej ja znam same takie :evil_lol: jaka matka takie dziecko :] jak będę miała zdjęcie to Ci przeslę tą rudą zołze :eviltong:[/quote] DUŻO GORSZYMI FLEJTUCHAMI SA SIWKI :evil_lol: ! U nas są dwa i zawsze uświnione do granic mozliwości. A oto Rudy czyli [B]Reno :loveu: [/B] [IMG]http://dogomania.pl/forum/[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/119/68d8edef1a4f6533.jpg[/IMG][/URL][/IMG]
  18. Halo, Moriaaa Czy pies dalej nie ma domu??? Co sie dzieje, bo nic nie wiemy!
  19. To ja podrzucam Łódź: Taki oto beżowy, może husky może akita. Bardzo milasty i łagodny. Taki kochany psiuńcio. Niestety ma problemy z oczkami (oczywiscie nie wiadom dokłADNIE CO MU JEST JAK TO W SCHRONIE). Słabo widzi na pewno. Z tego powodu juz raz wrócił z adopcji. Jacys kretyni go wzięli ( a widać od razu, że pies widzi kiepsko) dla szpanu no i oddali. Takim bym łeb ukręcała :angryy: . Oto super milasek: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images29.fotosik.pl/35/03012ffb4611b511.jpg[/IMG][/URL]
  20. Osiwieć można jakie psy teraz trafiają do schroniska: Chart afgański (starusze kochany i przemiły - taki tulaczek)- [B]JUZ W NOWY DOMU[/B] Husky czy Akita - ja sie za bardzo nie znam, ale śliczny, milutki. Niestety ma problemy z oczami i dlatego juz raz wrócił z adopcji :angryy: . [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/35/03012ffb4611b511.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/35/44f6ebe38cc02754.jpg[/IMG][/URL] Labrador, po którego cos nikt się nie zgłasza. Łagodny i tulaśny choć pełen wigoru i energii (Natalia coś o tym wie :evil_lol: ) - [B]MA DOM[/B] Śliczny szary Husky, choć w obejściu nie tak milutki. Raczej nie lubi gdy się go dotyka i próbuje przyszczypać :roll: - [B]MA DOM[/B]
  21. [quote name='takaradosna']w dodatku ruda i z "połyskiem" :D ach te kasztanki:p[/quote] Oj, tak tak. Jak dla mnie to nie ma jak kasztan taki rudy i z połyskiem. Zupełnie jak mój Rudzielec :evil_lol: . A co do Pajaczka to tutaj jakies male oszustwo jest... ...bo on wcale taki pajkowaty juz nie jest :eviltong: . Widzalam go w sobote osobiscie :loveu:
  22. Doddy - co do karmy to lepiej jest wpłacać pieniadze na nią czy tez przesyłać wam puszki? Jeśli to drugie to na jaki adres je wysyłać?
  23. A wiadomo ile z tych kosztów pokryją dotychczasowe wpłaty? Kurczę w taki tempie to my chyba jakiegos dużego sponsora potrzebujemy :shake: ?
  24. Jasne, tylko widać, że ten watek umarł na początku [B]ZESZLEGO ROKU[/B] znaczy, ze OK i już nieaktualny - zwłaszcza w przypadku szczeniaków ;) . Pobędziesz tu dłużej to sie przekonasz :p .
×
×
  • Create New...