Poker
Members-
Posts
84493 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
151
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Poker
-
Szkoda malutkiej. A co z Malinką ?
-
Ojej, biedna maleńka.
-
Dziękuję Wam bardzo. Sunia nie taka maleńka, 21 kg żywiołowej wagi. Naczekała się aż 8 miesięcy. Jest drugą w kolejności w czekaniu na dom. Rekord pobiła moja tymczasia Gryzelda czyli Giga, która była u nas 15 ! miesięcy. Widziałam, że za płotem u sąsiadów jest sznaucerowata sunia, pani mówiła, że bardzo kochana. Jest szansa, że Santa będzie miała kompankę do zabawy.
-
HURRRRRA, Nuri/Santa ma domek i to nie byle jaki ! Jestem po wideo spotkaniu z całą rodzinką, które wypadło bardzo dobrze. Obejrzałam całą posesję i jest w porządku. Państwo kupili wielką wyprawkę i mają zamiar jeszcze dokupić basenik dla suni. Mam poczucie, że Santa, bo będzie nosiła to imię, będzie miała miłość i bardzo dobrą opiekę. Jeszcze odbiór w niedzielę i będę czekać z niecierpliwością na informacje z pierwszych dni pobytu w DS. Biedna Anecik, pewnie się poryczy , bo bardzo polubiła Santę.
-
Jak się czuje Malinka?
-
Wygląda na to, że panienka ma dom. Pani i dzieci spodobały się Anecik, a im Nuri. Parka dziewięcioletnich dzieci ułożona i zdyscyplinowana. Jutro mamy odbyć wideo spotkanie i jak wszystko dobrze przebiegnie, to sunia pojedzie do domu w niedzielę, bo do soboty jest kotek koleżanki na przechowaniu i pani nie chce fundować mu stersu.
-
Trzymam kciuki za dobre efekty głosowania. Szkoda, że my nie możemy.