Jump to content
Dogomania

Poker

Members
  • Posts

    84492
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    151

Everything posted by Poker

  1. Faktycznie sunie wyglądają jak kloniki. Obie eleganckie dziewczyny z modelkowymi figurkami. malagosku. Twoja Nesca została beneficjentką mojego bazarku dzięki sunnynight, która zakupiła fanty za największą kwotę. podaj nr konta, to wpłacę 192 + 3 ode mnie dla zaokrąglenia = 195 zł. https://www.dogomania.com/forum/topic/413773-sprzedaż-zakończona-próbki-kosmetyków-mary-cohr-do-3001-g-22/
  2. Sprawdziłam, jest wpłata110 zł Za próbki, kocyk i wysyłkę będzie za mało. Dziękuję. Kiedy mogę nadać przesyłkę? powiadomię malagos o tym, że jej sunia jest beneficjentką.
  3. Aska7, podaj cel na jaki mam wpłacić kasę z tego bazarku.
  4. Już zapisuję. Wysłać wspólna paczkę? I na czyj adres?
  5. Można tak tanio. Julek, mój przyjaciel z USA bardzo się ucieszy. Czy na pewno chcesz wszystkie? Jest ich 17 ! x 5 zł= 85 zł. Czy wspólna wysyłka z Aldrumką i Jo37?
  6. Lepiej tanio, niż mają leżeć albo iść na przemiał. Czy wysyłka razem z Jo37 ?
  7. Była na Wrocław, jest na Katowice.
  8. W końcu rozmawiałam dzisiaj z LILU. Też jest zdania, żeby ogłaszać sunię. Scharakteryzowała ją,napiszę tutaj wstępny tekst do ogłoszenia. Ma jeszcze podać wagę i wysokość oraz dorobić parę zdjęć. Aldrumko, czy na wątku są wszystkie zdjęcia jakie LILU przesyłała?
  9. No właśnie. Anna GR już dostała przesyłkę i popiera propozycję Jo37 .
  10. Jak nie ma nikogo do wizyty , to może zrobić wideo wizytę?
×
×
  • Create New...