[quote name='Mośka']Mam chyba dobre wieści :roll: tfu tfu, boję się, żeby nie zapeszyć.
Sprawa adopcji SUNI rozstrzygnie się do czwartku. Jest chętny domek, brakuje jeszcze akceptacji 1 członka rodziny, który dojedzie do czwartku i się wypowie. Mam nadzieję, że to już czysta formalność ;)
Na razie nic nie zdejmujmy (allegro, ogłoszenia -robiłam suni) i... trzymajmy kciuki!
W imieniu Joanny bardzo dziękuję Wam za pomoc.
A tak na marginesie - w tym przypadku SUNIA nie jest EUROsierotą lecz...
POWOŁANIE sierotą, wiecie co mam na myśli...
Oczywiście podam info w piątek. Mam nadzieję, że to na które czekamy :roll:[/quote]
Trzymam, co się da,za powodzenie :happy1: