Jump to content
Dogomania

salibinka

Members
  • Posts

    5435
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by salibinka

  1. Ok, w pdf - na białym :) [URL]http://www.box.net/shared/oqlafsgofe[/URL]
  2. Plakat. Jeśli ok., podam link do pdf (do wydruku - na białym tle): [IMG]http://images29.fotosik.pl/274/98f8bcedcca156b8.png[/IMG]
  3. Czy mogę prosić o konkretny mail, telefon do umieszczenia?
  4. [quote name='ARKA']:crazyeye: No i co nikt nie szuka domu dla Borunia, czyzby tylko kolejka na spacery z nim ustawila sie?? Dom schadzek chcecie sobie zrobic u Marty a psa zadreczyc spacerami??:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] "Tak" od Marty i wstawiam plakat (już gotowy) :)
  5. [quote name='bianka0']Witam.Salibinka do Krakowa będzie jechała jamniczka z plantacji jamników,która jest teraz u malagos i potem ma być tydzień u EVA.Gdyby jamniczka udało się złapać Zuzannie 11 ,przetrzymać do tego czasu i połączyć transport,to miałby u Ciebie DT.Warto popytać.[/quote] To mogłoby być rozwiązanie doraźne - ale podkreślam - to tylko kojec (inaczej nie może być ze względów różnych a przede wszystkim na mojego samca) i to AWARYJNIE na bardzo krótko. Jeśli miałoby to sens - jak najbardziej. Taki jamniorek jednak powinien być w domu, być socjalizowany przed adopcją. Ale wszystko lepsze niż ta ulica:( Zuzanna, napisz, czy jest jakaś koncepcja na psiaka - co dalej?
  6. Trzeba go ściągnąć z tej ulicy. To jeszcze szczenię. Nie wiem, przechować awaryjnie - cokolwiek! Nie może zostać na tej ulicy. Mogłabym dać awaryjny tymczas- kojec niestety tylko (na krótko, do czasu sensowniejszego rozwiązania), ale mieszkam w Krakowie:-(. Gdzie on teraz śpi? Co je? jakie niebezpieczeństwa mu grożą... To maluch przecież:shake: A może hotelik? W ostateczności to już nawet schronisko lepsze niż ta ulica:-(
  7. No tak, normalka - normalka nie do pojęcia:shake:.
  8. Dla jamniorka - dopóki jest na tej ulicy: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=120459"][IMG]http://images49.fotosik.pl/10/7e1c298ce9f822ce.jpg[/IMG][/URL]
  9. [quote name='Olena84']Widzę Salibinka że Mamutek zawładnął Twoim sercem;).[/quote] Taka drobinka przekochana (i to imię...) - potraktowana jak niepotrzebna dziecięca zabawka... Oddać? Wyrzucić?:shake:. Dlaczego?
  10. Nadal cisza :sad:... Mam nadzieję, Mamutku, że masz trochę czasu jednak...
  11. ... i wszytko zmierza ku dobremu, uff :roll:...
  12. A może jednak jakieś spacerowe zdjęcia Suzi da się wyprosić?:roll:;)
  13. [COLOR=SlateGray]P[/COLOR][COLOR=DimGray]rzez takie pisanie prawda (jeśli ktoś ma wątpliwości) się nie objawi i tak, a można bardzo zranić. Po co?[/COLOR] Przecież tu potrzeba wsparcia (ale mądrego a nie na siłę), o co z całego serca apeluję.
  14. Skoro w tytule jest "pilnie", to pilnie potrzeba info.
  15. Co będzie z Mamutkiem?
  16. Bardzo,bardzo się cieszę,że Buranio się odnalazł. Trzymaj się, Marto. Jakby co, już przed tym wszystkim zrobiłam plakaty dla Burka. Gdyby domek w Poznaniu nie wyszedł, czekają. Burkowi życzę wspaniałego domu, Tobie, Marto - wytrwałości, spokoju (w głowie się nie mieści ta pseudo akcja ze zbiórką pieniędzy) i porządnego wypoczynku na wsi. Pozdrawiam serdecznie
  17. Ile Mamutek ma czasu? Czym ci ludzie motywują tę swoją decyzję?
  18. [quote name='weronika1']Przeczytałam dzisiaj dopiero wszystkie posty, co prawda wyje jak bóbr :-(ale jestem przekonana, że niemozliwościa jest aby wet uspił zdrowego psa.:shake: Marto sprawdź schronika na Waszym terenie, może trafił do schronu.[/quote] Byłaby, myślę, potrzebna pomoc dogomaniaków z Wawy w sprawdzeniu wchodzących w rachubę lecznic i schronisk...
  19. Jeśli będzie potrzebne ogłoszenie do wydruku (plakacik) - proszę o podanie kontaktu w sprawie adopcji (do umieszczenia) - zrobię :) Mamutek - [COLOR=Sienna]prześliczne imię![/COLOR]
  20. Bannerek dla Mamutka: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=120329&highlight=mamutekhttp://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=120329&highlight=mamutek"][IMG]http://images31.fotosik.pl/360/eb4e48d909b003c2.jpg[/IMG][/URL]
  21. [quote name='salibinka']Marto, do jakiej lecznicy go zawieziono? Można to sprawdzić (?). Tak samo schroniska - możliwe, że tam po prostu go oddano (?).[/quote] Marto,skoro piszesz, że wersja z wypadkiem jest mało prawdopodobna, a rzeczywiście chyba nie tak łatwo uśpić zdrowego psa (?), to może jest jakiś cień szansy...
  22. Marto, do jakiej lecznicy go zawieziono? Można to sprawdzić (?). Tak samo schroniska - możliwe, że tam po prostu go oddano (?).
  23. Nie wiem, czy nie za wielki - pierwszy raz robię banner:hmmmm:
  24. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=120251"][IMG]http://images33.fotosik.pl/364/8d332f1a7886027d.jpg[/IMG][/URL]
  25. [quote name='dolores181']Ok dobrze że piszecie o tej obróżce gdyż jak się domyślam ma działać odstraszająco na pchły i zapewne na kleszcze , właśnie miałam zapytać kiedy ta obróżka była zakładana czy już nie trzeba wymienić- ja swojej Fidze kupywała najpierw obroże w hipermarketach ale powiedziano mi że są do kitu więc ostatnio kupiłam jej kropelki w zoologicznym jak mieliśmy jechać na dwa tyg do Urli i w sumie jedno i drugie działało - może ktoś mi powiedzieć co będzie najlepsze w naszym przypadku? Bo rzeczywiście Dominik ten najmłodszy łapie ją za tę obroże bardzo często jak ją zaczepia. Acha dziś byłam z Suzi na placyku i ją puściłam ze smyczy i rzeczywiście już się pilnuje nas , tyle że byłam sama i musiałam z nią troche pobiegac więc o fotkach nowych nie było mowy bo skakała na mnie z radości , to nie ten sam pies co wcześniej.[/quote] Uważam, że lepsze w tym przypadku są dobre krople (frontline albo kropelki Bayera). Preventic działa zasadniczo na kleszcze (nie na pchły) ok. 4 miesiące - pies nie powinien moknąć i nie powinno się obroży dotykać. Krople nanosisz na kark, dwa dni uważasz, żeby sunia nie zamokła i na dziecięce łapki - potem możesz kąpać i co tylko chcesz ;) no i pamiętać o regularnych powtórkach :) I jeszcze jedno - skoro są dzieci, Suzi powinna być odrobaczana częściej niż normalnie - co cztery miesiące. Fajnie, że Suzi się rozkręca :) Powodzenia!
×
×
  • Create New...