[quote name='jogi']Do każdego bezdomniaka obecnie wzywamy policję, bo prezydent rozwiązał straż miejską (i dobrze;)) i zatruwamy im zycie, a oni przekazują dalej:cool3:
Nasz kolega wet wysłał ludzi z bezdomnym znalezionym psem do urzędu miasta i powiedział, żeby go tam wypuścili. I tak zrobili:evil_lol:[/quote]
Jogi:loveu: