[quote name='ferraribox']:lol: Witam wszystkich tu zaglądających i tych,których dawno tu nie było:lol:
U mnie wakacje pełną parą się rozpoczęły.TZ zjechał na Mazury i będzie z nami 2 tygodnie:cool3: .Wczoraj ciężki dzień, TZ stwierdził ,że nie będzie uczestniczył w wystawach.Byłam sama,nie wystawiałam ale kibicowałam Kirusi,która została NSwR.Żałowowałam,że nie zgosiłam moich trzech champiomów,w 2003 r z Gasiem i Kokunią zrobiliśmy ok.50 wystaw.W ubiegłym roku kończyłam cham.pionat z Nomisią.Lubię wystawiać i sprawia mi to przyjemność.Przydałby się jakiś mały ferraroboksik:lol:
POZDRAWIM[/quote]
- TZ-owi sie nie dziwię.Trzymam w tym wypadku jego stronę:diabloti: No moze raz bym pojechał góra :evil_lol: dwa. Ja się przed TZ-tką muszę ukrywać z dostępem do Dogo . No ale dzisiaj jestem w pracy i mam luzik.