[quote name='ferraribox'][IMG]http://img66.imageshack.us/img66/6619/dscn0185um7.jpg[/IMG]
[IMG]http://img238.imageshack.us/img238/3058/dscn0187gl4.jpg[/IMG][/quote]
Ale lebiega. Jeszcze nie widziałem/ widziałem:evil_lol: / tak gapowatego boksia.:lol:
[quote name='evanescence']Ja powiem inaczej jestes młodą osobką a telefon jest super ja mam padło bo mam motorole L6[/quote]
Najmocniej przepraszam szanowne "Towary" w wieku podeszłym i trochę mniej podeszłym że jesteśmy na Dogo a promowanie marek i modeli telefonów jest wysoce naganne.:diabloti:
Mod się do was dobierze :diabloti:
Fajnie u Ciebie. Z przyjemnością zaglądam. Sam jestem mieszczuchem. 25 lat temu wypłynąłem za pracą do pipidówki a teraz mieszkam 11 lat prawie na wsi po lasem i nad wodą i to jest super. Nie zazdroszczę tylko doceniam tą sielankę którą nam przedstawiasz.
Serdecznie pozdrawiam. Fajnie że pracujesz z dziećmi bo się do tego nadajesz.:loveu:
Malwy super. Mam.:multi: może nawet ładniejsze.:eviltong:
[quote name='evanescence']Tak to jest dorośli nigdy nie wierza[/quote]
To dlaczego Monika się zainteresowała. Dlaczego wysłała mnie do Gaju. Po co Gonia była dwa razy. Co robi Lucyna. Dlaczego Basia i Roma sprzątają. Dlaczego Bartek i Robert pomagali mi przy kojcu. Co Karolina robiła w schronisku. Czemu burmistrz dał 15 tys. Czemu zbieramy kolejne 15 tys. Nie można generalizować. Patrzcie na Forum . Tam masa młodzierzy ale i stare gupole się trafiają. Nie bądźcie takie krytyczne. SZukajcie starszych z którymi można pogadać./A nie wapniak kit wciska/.
Pozdrawiam dorastającą nadzieję wątku który będzie pilnował wyremontowanego schroniska jak my wymrzemy.:diabloti:
Super fotki. Jak zwykle. Nie tylko śliczne boksie ale jeszcze fajnie uchwycone. Lubią piwo ?. Nasza pierwsza boksia Alma uwielbiała wino domowej roboty:evil_lol:
[quote name='AgusiaTerierka']Co to? Dzisiaj nie ma zdjęć?[/quote]
Wszystko ma swoje dobre strony. Wreszcie odwiedziłem Twoje piechole. Bokserogazela super.:lol:
[quote name='la_pegaza']Na takie kąpanie wodą to za zimno, plus ona jest podziębiona, dlatego będę sobie mokrą szmatką jeździć :lol:[/quote]
JKest lipiec.:multi:
[quote name='evaxon'][CENTER]nic nie powiem:errrr: nic nie powiem :errrr:[/CENTER]
[CENTER]to taka nasza mała tajemnica:errrr:[/CENTER]
[CENTER]a ja nigdy nei mialam z nikim takiej tajemnicy :errrr:[/CENTER]
[CENTER]nic nie powiem :errrr:nic nie powiem:errrr:[/CENTER]
[/quote]
DaJ NA pw . jA NIKOMU NIE POWIEM
[quote name='AgusiaTerierka']Zamieszczaj, zamieszczaj:razz:...
Donvitow, trzeba miec podzielną uwagę.:evil_lol:[/quote]
Mamm podzxielną uwagę . To Tylko podpucha.Jak zabronisz To właśnie będzie więcej fotek :evil_lol: a dziewieczyna śliczna:loveu:
[quote name='evaxon']witanko:multi:
a ja coś wiem:errrr: a ja coś wiem:errrr: .. i wam nie powiem :eviltong:[/quote]
Gadaj i tak Babo:loveu: nie wytrzymasz:lol: