[quote name='evanescence']jaki ma super usmiech co jej tam dajesz dobrego do jedzenia[/quote]
Żarłoku a Ty się uśmiechasz tylko do tego co jeść daje. Kropka nie ma czasu na jedzenie. Wulkan energi. Chrupki łapie w przelocie i gubi połowę. Boję się że przy spacerkach i takim jej podejściu do jedzenia straci na wadze. . Chyba na jakiś czas przestawię ją na makaron z kurczakiem.
Pozdrawiam.