[quote name='evanescence']śledzą twoje wątki :D:D:D:D[/quote]
Dostali ode mnie PW a ja tel od Goni.
Dominika na pewno masz foty tonia na kompie. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.Karola wstaw linka w podpis. Ferrariboksik się dopytywał o Toniowy wątek. Ja muszę kosić trawnik :shake:
[quote name='GoniaP']Łomatko, co Ty produkujesz te szczeniaki, czy jak?? Odrobaczaj Kropę!! Toxocara Canis grasują :angryy:[/quote]
Kolejne trzy ma Ania na DT. Nasz " nadzorca" z urzędu:lol:
[quote name='GoniaP']No wreszcie się doczekaliśmy :lol: Faktycznie Hectorek radzi sobie całkiem nieźle :multi:
Tylko dlaczego te zdjęcia takie nieostre?[/quote]
Badziewie z Allegro.
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/396/7e51ad6c374ca0ab.jpg[/IMG][/URL]
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/64/08261892f54186bd.jpg[/IMG][/URL]
No byłem grzeczny i dostałem pozwolenie na wklejenie fotek Karoliny ze szkolenia:evil_lol: po jej interwencji:evil_lol:
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/73/66a8aeb0361e2934.jpg[/IMG][/URL]
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/396/591205770b25035b.jpg[/IMG][/URL]
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/73/22b5202690cf39bd.jpg[/IMG][/URL]
Krzywe łapki.Hektorek jest mimo kalectwa radosny. Świetnie sobie radzi w terenie. Uwielbia zabawy z Kropką. Grzecznie przybiega na wołanie.
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/73/0a42efab0dedaf36.jpg[/IMG][/URL]
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/73/3ee4977ff7891a35.jpg[/IMG][/URL]
Hektor nie lubi granulek. Zajada się mokrym z puszki.
Do oczka dwa razy dziennie AZOPT. Kropelki na jaskrę. 60 PLN/ na rencistę z jaskrą 15 PLN:evil_lol:
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/73/f94c3115441011b3.jpg[/IMG][/URL]
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/73/535584fd68d46ac7.jpg[/IMG][/URL]
Stopień ma 17 cm wysokości a kafelek 30 cm szerokości
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/396/557818b330253c43.jpg[/IMG][/URL]
Długość Hektora od czubka nosa do zadka 60 cm. W tym 17 cm łepek/ do obróżki/. Ogonek po wyprostowaniu 25 cm. Wysokość 27 cm