[quote name='Agata-Poznań']Dzisiaj na spacerku odważyłam się puścić Basterka luzem:crazyeye:
Latał jak szalony,był bardzo szczęśliwy:multi:Był tak bardzo happy,że musiał się w czymś wytarzać:evil_lol:
Po powrocie do domu musiałam Go wykąpać.Basterek był grzeczny,trochę się wiercił,ale ogólnie było ok;)
Teraz smacznie sobie śpi i cichutko pochrapuje:loveu::loveu:
P.S. Muszę przyznać,że moja Sonia rządzi -prawdziwa z niej kobitka;)[/quote]
Przyznam Ci się w tajemnicy ja robię tak samo:diabloti: ale proszę nie wsyp mnie:mad: