[quote name='Murka']Kama na każdym spacerku coraz lepiej sobie radzi, coraz śmielej chodzi na smyczy, jest coraz weselsza i coraz bardziej domaga się uwagi i pieszczot :loveu:
Nie boi się obcych ludzi :razz:
[B]malawaszka[/B], sierść Kamy jest niezwykle delikatna i mięciutka, może dlatego się nie sfilcowała :roll:[/quote]
Jeżeli to jest faktycznie sierść jedwabista ,bez podszerstka ,to taka o wiele mniej się filcuje.