Nadszedł czas ostatecznego pożegnania - nie możemy żyć wiecznie nadzieją, że może gdzieś jakimś cudem....
Marlonku - nie było mi dane poznać cię osobiście , ale bardzo zapadłeś mi w serce i zostaniesz w nim już na zawsze.
Tam za TM jest Ci na pewno lepiej i mam nadzieję , że się kiedyś spotkamy!
Żegnaj Marlonku kochany i wiedz , że tu pozostał ktoś kto po tobie płacze!
[*][*][*]