[COLOR="Red"][B]Misiaczku jeszcze raz wielkie, wielkie dzięki za Twoją nieocenioną pomoc![/B][/COLOR]
:Rose::Rose::Rose::iloveyou::iloveyou::iloveyou:
Bardzo się cieszę , że potwierdziła się moja opinia o domku dla Kierusia!
Wygląda na to ,że ja sama zawiozę Kierusia do Zielonej Góry !