jeśli bakteriologicznie nic nie wyszło to chyba nie ma już sensu podawać antybiotyku
mój pies też ma problemy z kaszlem , mnóstwo leków już mu dawaliśmy , szczepionek odpornościowych , i nie wiadomo co to jest
ale fakt ,że często kaszle w momentach podniecenia i emocji , więc też mi przyszło do głowy podłoże nerwowe
no ale serce ma zdrowe , nie to co Morgana
sterydy podaje się aby zlikwidować obrzęk , one nie leczą , działają objawowo , niestety na wątrobę nie działają dobrze , za długo nie można
serca Morgany się nie wyleczy , wszystkie te schorzenia kardiologiczne to leczenie przewlekłe i do końca życia
ale nie ma płynu w płucach , to dobrze
kardiolog to dobra myśl , ale kosztowna
może zrobimy zrzutkę?
z Morganą to właściwie jest tak ,że chodzi o poprawę komfortu jej życia , a nie o wyleczenie , bo tego nie da się zrobić
słuchajcie , policzmy ile by to kosztowało , no i czy Dorothy da radę pojechać do Wrocławia , bo to wyprawa
150 paliwo , konsultacja 50 czy 100 ?
ew .dodatkowe koszta , trzeba chyba gdzieś 250-300?
no i mogą być nowe leki