złe kiedyś się odwraca , musi zaświecić słońce dla Boguchwały...
a może zacznę ogłaszać Igę , co tam , może poruszy czyjeś serce , Lusia , ta co jest teraz w W-wie , też po schodach nie umiała chodzić ..
nie jest dobrze , fakt , ale poradzimy sobie Beciu , zobaczysz , poradzimy sobie , może nie tak szybko , ale na pewno