ja już właśnie robię , zrobiłam Walusiowi , teraz biorę się za Atosa ( tylko mnie mój Tz rozprasza , bo gada już od godziny po rosyjsku na Skype , a korzystamy z tego samego kompa , o jesssuuu nie wytrzymam już tego gadania :comp26:, ale to podobno baaaardzo ważne :mad:)
edit..
dla Atosa
http://allegro.pl/atos-moja-pani-umarla-czy-to-juz-moj-koniec-i1675276395.html
oraz http://tablica.pl/oferta/atos-moja-pani-umarla-czy-to-juz-moj-koniec--ID9re7.html
nie podałam że ma 10 lat , tylko ,ze nie jest już młody..
wykorzystałam bardzo ładny Beciowy tekst z 1 postu:lol: