Jump to content
Dogomania

Oleniek

Members
  • Posts

    687
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Oleniek

  1. Bella szczęśliwa na budowie [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/104/f6031d555aea44c3med.jpg[/IMG][/URL] Adaś usypia dzieci: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/108/6d7e6fc55e3d4ec5med.jpg[/IMG][/URL]
  2. Oleniek

    Katowice 2009

    [URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=68cc0a418541efb3][IMG]http://images46.fotosik.pl/106/68cc0a418541efb3m.jpg[/IMG][/URL] Brązowy toyek Bella zapoznaje się z białym toykiem. Nie udało mi się go cyknąć w innej pozycji - strasznie chciał na kolanka:lol: [URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=14c68f7b1e0f1171][IMG]http://images41.fotosik.pl/98/14c68f7b1e0f1171m.jpg[/IMG][/URL]
  3. Hej Z przyjemnością oglądam swoją drogą czyż to nie Olechów? (właściwie chyba Janów koło przedszkola?0
  4. Dziękuję Klaudio a jak tam się rozwija sekcja agility w Łodzi? Jest jakiś nowy torek bliżej Nowosolnej? (np na Widzewie?)
  5. I wybaczcie:oops::lol: jeszcze parę z wystawey [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/97/c54ecc858b7790e1med.jpg[/IMG][/URL]
  6. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images43.fotosik.pl/106/d5cb2d804fb24c68.jpg[/IMG][/URL]a po tym biegu dostałyśmy res Caciba:loveu: Tu z koleżanką;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/106/9c09a4e737d6aae1.jpg[/IMG][/URL] "No dobra zrób zdjęcie, ale potem już z tym skończ" [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/97/d02bfe93b6fd9cc1.jpg[/IMG][/URL] A tak wygląda wystawowy pudel po wizytach na budowie:lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/102/ed541608bd3675b0.jpg[/IMG][/URL] Bo przecierz na budowie jest cudnieeeeeeeee:loveu::lol:, tak że aż się do wołającej pańci biec nie chce:crazyeye: Po raz pierwszy widziałam, że Belka zakwestionowała moją decyzję wyjazdu z działki:crazyeye::crazyeye::crazyeye: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images42.fotosik.pl/97/1235aa7174923757med.jpg[/IMG][/URL]
  7. Na wystawie: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/106/7255da2707394294.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/102/f00491fa70dd3e94.jpg[/IMG][/URL] Oczywiście my jesteśmy po lewo;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/106/2666b4603d2c7be6.jpg[/IMG][/URL] A tu Belka się spłoszyła, bo się belki pod nią uginały:evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images42.fotosik.pl/102/f260c023aba2bdee.jpg[/IMG][/URL] w oczekiwaniu na swoją kolej
  8. Oleniek

    Katowice 2009

    No i Bellunia na wybiegu;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/98/8ff350efe22bf1ebmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/97/6833140c661b1bf2med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/98/0313b6a859d0a8efmed.jpg[/IMG][/URL]
  9. Oleniek

    Katowice 2009

    Bozena Uno Jezve...bardzo mi się podobała:loveu: [IMG]http://img26.imageshack.us/img26/5681/obraz173k.jpg[/IMG] [IMG]http://img264.imageshack.us/img264/8053/obraz169.jpg[/IMG]
  10. Oleniek

    Katowice 2009

    czempion Czech Edy II Golden ze Zlute Mimozy [IMG]http://img159.imageshack.us/img159/9475/obraz152.jpg[/IMG] nie pamiętam co to za piesek [IMG]http://img22.imageshack.us/img22/4599/obraz162m.jpg[/IMG] iJosse Manuel Konkwistador [IMG]http://img144.imageshack.us/img144/1816/obraz166g.jpg[/IMG] i chyba Smart??? [IMG]http://img144.imageshack.us/img144/8601/obraz170.jpg[/IMG] A to była taka bardzo płochliwa sunia. Może ktoś wie jak się nazywała? [IMG]http://img26.imageshack.us/img26/9528/obraz171z.jpg[/IMG]
  11. Proszę upewnijcie mnie. 140zł wysyłam za obie wystawy na konto łódzkiego ZK? do kiedy????? do 31marca?
  12. Hej Mnie przyszły dwa potwierdzenia. Jak teraz puścić "łaczny" przelew na obie?:oops:
  13. Oleniek

    Katowice 2009

    To chyba fatum na aparaty padło:cool3: mój aparat od dwóch miesięcy w serwisie, pozyczyłam na miejscu od rodziny aparat, włozyłam swoją kartę pamięcie, nacykałam sporo fotek i wróciłam do łodzi z karta pamięci, a aparatu...ciągle nie mam:lol: Więc moje fotki ukryte w karcie pamięci:evil_lol:
  14. Witam wszystkich Na Katowickiej wystawie Bella zdobyła I miejsce oraz CWC i res Cacib:loveu::loveu::loveu: niestety ja szybko "zwiałam":oops: z wystawy. Już byłam podziębiona, a tam było tak okropecznie zimno:mad:. No ale szybka ucieczka nie za wiele mi dała, bo czuję się fatalnie:cool1:, a niektórych pudli na ringu nie zobaczyłam:placz:
  15. hej a co to za rudzielec?:loveu: Wiesz, Dajmuś się starzeje:-( widać...jak tak leży sobie i patrzy w obiektyw to mu siętak delikatnie główka rusza...zupełnie jak u mojego dziadziusia:-( wielu jeszcze lat w zdrowiu mu życzę.:loveu:
  16. super skoki jeszcze trochę takich zdjęc i się małżowi zaczną pudle podobać:diabloti:
  17. Witaj dziękuję Ewo za banerki. niestety poprzedniego nie zapisałam Czy będziesz w Katowicach? Muszę się pochwalić :loveu: przyszło już potwierdzenie przydomka. Mamy przydomek:multi::multi::multi: Corona Regni:loveu:
  18. Filodendron mówisz i masz:loveu: [IMG]http://img176.imageshack.us/img176/9974/5suszankozbliskayj4.jpg[/IMG] [IMG]http://img176.imageshack.us/img176/4961/4suszankaaq8.jpg[/IMG] Chociaż suszarka nie była za stanikiem tylko za taką "mocną" nierozciągliwą bluzką Dotychczas tę metodę stosuję:evil_lol:
  19. Śliczne Cieszę się że będziecie w Łodzi. Tylko trzeba by oprócz numeru startowego na piersi, mieć swój dogomaniacki nick na czole:diabloti: Od razu bedzie wiadomo kto jest kto.:evil_lol:
  20. Oleniek

    HODOWLA

    Dzięki wielkie:loveu: [QUOTE] A prawda jest taka, że robi sie to wszystko i nawet sie nie zauważa tych detali [/QUOTE]:diabloti: HA jak się to robi któryś raz. Mnie na razie przerażała ta "papierkowa " robota. Choć jak widzę rzeczywiście źle to nie wygląda:roll: jeszcze raz dziękuję
  21. Oleniek

    HODOWLA

    No to przetrawiłam i pojawiły mi się nowe pytania:diabloti: Filozoficznie już "Wiem że nic nie wiem":diabloti: więc poprawiona lista [I][COLOR=black][FONT=Verdana]1. [/FONT][/COLOR][/I][I][COLOR=black][FONT=Verdana]Zdobycie uprawnień hodowlanych ( minimum 3 wystawy w odpowiednim okresie czasowym : 1 Międzynarodowa, ([B]ok. 100-120 zł)[/B] i 2 Krajowe (2*ok. [B]75zł[/B])[/FONT][/COLOR][/I] [I][COLOR=black][FONT=Verdana]2. [/FONT][/COLOR][/I][I][COLOR=black][FONT=Verdana]Wystąpienie o przyznanie przydomka hodowlanego FCI (przygotowanie wniosku [B]5 zł[/B] , przydomek [B]65zł[/B])[/FONT][/COLOR][/I] [I][COLOR=black][FONT=Verdana]3. [/FONT][/COLOR][/I][I][COLOR=black][FONT=Verdana]Sprawdzenie czy reproduktor jest czynny [/FONT][/COLOR][/I][I][COLOR=black][FONT=Verdana]" - tzn. czy ma opłacone składki[/FONT][/COLOR][/I][COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR][COLOR=red][FONT=Verdana]Jak to się sprawdza?[/FONT][/COLOR][I][COLOR=black][FONT=Verdana][/FONT][/COLOR][/I] [I][COLOR=black][FONT=Verdana]4. [/FONT][/COLOR][/I][I][COLOR=black][FONT=Verdana]zakup karty krycia [/FONT][/COLOR][/I][I][COLOR=red][FONT=Verdana]1 czy 2 i [U]za ile[/U]?[/FONT][/COLOR][/I][I][COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR][/I][COLOR=red][FONT=Verdana]jest to tez zabezpieczenie dla reproduktora – dlaczego? czy jest to załącznik do umowy? na ile wcześniej przed cieczką podpisuje się taką umowę? A jak suce spóxni się cieczka i właściciel psa wyjedzie na wakacje? :roll:[/FONT][/COLOR] [I][COLOR=black][FONT=Verdana]5. [/FONT][/COLOR][/I][I][COLOR=black][FONT=Verdana]umowa o krycie z właścicielem psa z zapisem formy płatności[/FONT][/COLOR][/I] [I][COLOR=black][FONT=Verdana]a. [/FONT][/COLOR][/I][COLOR=black][FONT=Verdana]z góry za odliczoną kwotę [COLOR=red]np 2000zł?[/COLOR] (uzgodnić co będzie z płatnością jak będzie puste krycie [/FONT][/COLOR][COLOR=red][FONT=Verdana]a jakie są warianty[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana]), [/FONT][/COLOR] [I][COLOR=red][FONT=Verdana]b. [/FONT][/COLOR][/I][COLOR=black][FONT=Verdana]umówioną kwotę za każde urodzone szczenię (w momencie narodzin albo w uzgodnionym wieku np 7 tyg) [/FONT][/COLOR][COLOR=red][FONT=Verdana]Czyli NA PRZYKŁAD. za 1 szczenię 500zł zatem jak będzie 5 = 2500zł [/FONT][/COLOR] [I][COLOR=red][FONT=Verdana]c. [/FONT][/COLOR][/I][COLOR=black][FONT=Verdana]średnią wartość uwzględniając "pełny" miot tzn 4 szczeniaki (1 szczeniak 1/4 średniej ([/FONT][/COLOR][COLOR=red][FONT=Verdana]CZYLI ¼ WARTOŚCI TEGO JEDNEGO W MIOCIE SZCZENIAKA? A jak chcę go sobie zostawić to jak go „wycenić”[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana], za 2 maluchy 2/4, za 3 maluchy 3/4, od 4-rech wzwyż średnia wartość 1 malucha, [/FONT][/COLOR][COLOR=red][FONT=Verdana]czyli np. jest 6 szczeniąt. Sprzedane np. za 3000, 2500, 2000, 1500, 1000, 500 – wadliwe [/FONT][/COLOR][COLOR=red][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]à[/FONT][/FONT][/COLOR][COLOR=red][FONT=Verdana] średnio 1750?)[/FONT][/COLOR] [I][COLOR=black][FONT=Verdana]6. [/FONT][/COLOR][/I][I][COLOR=black][FONT=Verdana]krycie zwykle w domu psa. [/FONT][/COLOR][/I] [I][COLOR=black][FONT=Verdana]7. [/FONT][/COLOR][/I][I][COLOR=black][FONT=Verdana]poinformowanie ZK o kryciu (odniesienie karty krycia) do 2 tygodni. [/FONT][/COLOR][/I][I][COLOR=red][FONT=Verdana]Czytałam że czasem strony czekają aż ciąża będzie pewna[/FONT][/COLOR][/I][I][COLOR=black][FONT=Verdana][/FONT][/COLOR][/I] [I][COLOR=black][FONT=Verdana]8. [/FONT][/COLOR][/I][I][COLOR=black][FONT=Verdana]ciąża – [/FONT][/COLOR][/I][I][COLOR=red][FONT=Verdana]czy USG to obowiązek[/FONT][/COLOR][/I][I][COLOR=black][FONT=Verdana][/FONT][/COLOR][/I] [I][COLOR=black][FONT=Verdana]9. [/FONT][/COLOR][/I][I][COLOR=black][FONT=Verdana]poród - [COLOR=red]rodzinny:evil_lol: w domu, czy w klinice:megagrin:? z asystą weta? czy jakiejś położnej?:D[/COLOR][/FONT][/COLOR][/I] [I][COLOR=black][FONT=Verdana]10. [/FONT][/COLOR][/I][I][COLOR=black][FONT=Verdana]zgłoszenie do ZK miotu w ciągu 2 tyg, [/FONT][/COLOR][/I] [I][COLOR=black][FONT=Verdana]a. wykupienie karty miotu [COLOR=red](ile to kosztuje?), [/COLOR][/FONT][/COLOR][/I] [I][COLOR=black][FONT=Verdana]b. wpisując imiona ([/FONT][/COLOR][/I][I][COLOR=red][FONT=Verdana]na miejscu[/FONT][/COLOR][/I][I][COLOR=black][FONT=Verdana] :-o?) [/FONT][/COLOR][/I] [I][COLOR=black][FONT=Verdana]c. [/FONT][/COLOR][/I][I][COLOR=black][FONT=Verdana]pobierając nr tatuażu od kierownika sekcji[I] ([/I][/FONT][/COLOR][/I][I][COLOR=red][FONT=Verdana]dla każdego szczenięcia inny? Ile to kosztuje, czy to ta karta tatuaży?[/FONT][/COLOR][/I][I][COLOR=black][FONT=Verdana])[/FONT][/COLOR][/I] [I][COLOR=black][FONT=Verdana]d. zakupić metryki ([COLOR=red]po jednym dla szczenięcia - to woem ale się upewnię:lol:[/COLOR][/FONT][/COLOR][/I] [I][COLOR=black][FONT=Verdana]11. [/FONT][/COLOR][/I][I][COLOR=black][FONT=Verdana]rozliczenie z właścicielem psa zgodnie z umową[/FONT][/COLOR][/I] [I][COLOR=black][FONT=Verdana]12. [/FONT][/COLOR][/I][I][COLOR=black][FONT=Verdana]tatułowanie szczeniąt w wieku 6 tyg [/FONT][/COLOR][/I][I][COLOR=red][FONT=Verdana](koszt?, w domu czy w ZK?)[/FONT][/COLOR][/I][I][COLOR=black][FONT=Verdana][/FONT][/COLOR][/I] [I][COLOR=black][FONT=Verdana]13. [/FONT][/COLOR][/I][I][COLOR=black][FONT=Verdana]pierwsze szczepienie [/FONT][/COLOR][/I][I][COLOR=red][FONT=Verdana](na co? idzie się z maluchami do weta, czy zamawia się go do domu? ile to kosztuje)[/FONT][/COLOR][/I][I][COLOR=black][FONT=Verdana][/FONT][/COLOR][/I] [I][COLOR=black][FONT=Verdana]14. [/FONT][/COLOR][/I][I][COLOR=black][FONT=Verdana]przegląd miotu ([COLOR=red]po umówieniu się z kierownikiem sekcji nie wcześniej niż w wieku 6 tyg najlepiej ok. 8 tyg[/COLOR][/FONT][/COLOR][/I] [I][COLOR=black][FONT=Verdana]15. [/FONT][/COLOR][/I][I][COLOR=black][FONT=Verdana]Złożenie do ZK kompletu dokumentów[/FONT][/COLOR][/I] [I][COLOR=black][FONT=Verdana]a. [/FONT][/COLOR][/I][COLOR=black][FONT=Verdana]karty tatuaży [/FONT][/COLOR][COLOR=red][FONT=Verdana]( to te pobrane w punkcie 10c?)[/FONT][/COLOR][I][COLOR=black][FONT=Verdana][/FONT][/COLOR][/I] [I][FONT=Verdana]b. [/FONT][/I][FONT=Verdana]karty miotu[/FONT] [I][FONT=Verdana]c. [/FONT][/I][FONT=Verdana]protokołu przeglądu miotu - [COLOR=red]jak rozumiem to za mnie robi ktoś inny[/COLOR][/FONT] [I][COLOR=black][FONT=Verdana]16. [/FONT][/COLOR][/I][I][COLOR=black][FONT=Verdana]drugie szczepienie [COLOR=red]na co?[/COLOR][/FONT][/COLOR][/I] [I][COLOR=black][FONT=Verdana]17. [/FONT][/COLOR][/I][I][COLOR=black][FONT=Verdana]Wylot ptasząt z gniazdka (róznie:grins: )[/FONT][/COLOR][/I] [I][COLOR=black][FONT=Verdana][/FONT][/COLOR][/I] [I][COLOR=black][FONT=Verdana]Czy jeszcze o czymś zapomniałam?[/FONT][/COLOR][/I] [I][COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR][/I]
  22. Oleniek

    HODOWLA

    Aneto dziękuję za wyczerpującą odpowiedź przeczytałam, zawiesił mi się mózg, muszę go ponownie odpalić:lol: Jak odpalę i przetrawię to się odezwę:evil_lol: Iraka i Ania - dziękuję również płacenie z góry to chyba tylko przy kryciach za granicą? A propos przydomka Czekamy już od początku listopada. Czyli niemal 4 miesiące:cool1: a najgorzej że ....w międzyczasie przestały mi się podobać moje przydomki:placz: 2 lata "wymyślane" Częśc odpadała bo już takie były, część wymyślał mąż:p A teraz, czekając, mam stres, że mi "przypadnie" ten przydomek, który mi się przestał zupełnie podobać:cool1:
  23. my na 100% bedziemy może tak listę zrobić:evil_lol::cool3:
  24. Oleniek

    HODOWLA

    Witajcie tak sobie podczytuję dział hodowla i normalnie mi się gwiazdeczki przed oczami pokazują od nadmiaru informacji:evil_lol: Chciałam wejść na stronę ZK w Łodzi, ale strona w przebudowie:roll: więc wróciłam do dogo:evil_lol: CZy "proces";) hodowlany wygląda następująco? 1 umowa o krycie z właścicielem psa 2 zakup karty krycia (jednej czy dwóch? dla obu "zainteresowanych") 3 krycie ( w domu psa. Czy normą jest 1 krycie, czy dwa? czy to zależy jak się umawiasz z właścicielem psa?) 4 poinformowanie ZK o kryciu (odniesienie karty krycia) 5 ciąża 6 poród 7 poinformowanie ZK o narodzinach szczeniąt 8 rozliczenie z właścicielem psa 9 tatułowanie szczeniąt 10 przegląd miotu (zakup karty miotu - jednej? czy każdej dla każdego szczeniaczka) 11 zakup metryczek 12 szczepienie w wieku 6 tyg CZy ktoś mi uporządkuje / uzupełni te moje wypociny:oops:
×
×
  • Create New...