Jump to content
Dogomania

Oleniek

Members
  • Posts

    687
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Oleniek

  1. [QUOTE] Wystawowo skaczącego bym chciała [IMG]http://1.1.1.1/bmi/static.dogomania.pl/forum/images/smilies/love.gif[/IMG] No i czarnego co by do rottków [IMG]http://1.1.1.1/bmi/static.dogomania.pl/forum/images/smilies/love.gif[/IMG]pasował [IMG]http://1.1.1.1/bmi/static.dogomania.pl/forum/images/smilies/love.gif[/IMG] [/QUOTE] Zeby do rotków pasował to powinien być black&tan;) Ale z braku takowych w FCI czarny rzeczywiście najlepszy
  2. [quote name='PATIszon']Nie obetne pod warunkiem, ze szybko podasz mi dokladny sklad tej mikstury....:cool3:[/quote] No więc..........:lol: Bierzesz pojemnik np ja mam po żelu do mycia twarzy (taki z dozownikiem - jak naciśniesz to leci) dajesz 2 łyżeczki odżywki pantin pro v do włosów zniszczonych + dwie łyżeczki "dobrej" psiej odżywki+łyżeczka lanoliny (pytanie do innych pudlomaniaków z doświadczeniem CZY MOŻNA WYMIENIĆ LANOLINĘNA OLEJEK NORKOWY?) wstrząsasz:evil_lol: i na suche łapki wcierasz:lol:
  3. No ostatnie jest super :) Była kiedyś bajka o Pomponie - on/ona zupełnie jak ten pompon wygląda:evil_lol:
  4. Hej Avatarek fajny, ale się przywiązałam do starego i muszę się przygotować psychicznie do zmiany;)
  5. Hej hej:loveu: No mnie się najbardziej pozycje senne podobają:evil_lol: i...zazdroszczę domowego toru....i czasu:evil_lol::eviltong:
  6. Oleniek

    Kimi i Kenia.

    Jeny jaki skok:crazyeye: No nie do wiary że sama ściągnęła. Słowa uznania:loveu: To musi wspaniale wyglądać jak one sięze sobą bawią:loveu: Piękne zdjęcia - lubię jak opowiadają jakąś historię:evil_lol:
  7. W sumie ...masz rację:oops: ale te Wasze pieski takie dystyngowane:oops:no i to zdjecie mi nie pasowało choć je uwielbiam:loveu: szczególnie pierwsze:multi: Swoją drogą jak na nim widać że łapki są już brudne:roll: No po prostu szare:roll: - ale to kwestia węgla. A dokładnie pyłu węglowego u teściów na podwórku. Mają za 'sąsiada" skład węgla:cool1:
  8. Podoba się, ale czy avatarek powinno się zmieniać? Często kojarzymy osobę z jej avatarkiem:roll:
  9. Patiszon...............:smhair2: No wcięło mnie:errrr: :megagrin: No .....dostałam ataku smiechu:megagrin: To ja był wolała całego na łyso:lol: Pytam się synka (5 la) "jak wygląda ten pudel?" (myślę sobie "świerzy umysł") No więc "nieładny":roll: To ja śpieszę Ci na ratunek:evilbat: Otóż zrobiłam miksturę z odżywki psiej, ludzkiej i lanoliny i tym suche łapki smaruję co dwa-4 dni . One są po prostu tłustawe, ale śnieg się nie czepia. Wiem to na pewno bo posmarowałam tylko łapki do "połowy" a na dworze zrobiły jej się kule ale POWYŻEJ tego co naoliwiłam. Proszę nie obcinaj jej tak.:placz: Już sama tego świadomość nie da mi dzisiaj spać:eek:
  10. Cheriś i Dajmuś olali święta:evil_lol: - słusznie! za krótkie:eviltong:
  11. Oleniek

    klub pudla

    Ojojoj weszłam na Twą stronkę....cudo ale jestem cofnięta w wieściach:lol::oops: a kilka razy widziałam Twoje zdjęcia z białaskiem, ale myślałam że tylko wystawiasz:oops: Jakie wystawy planujesz w Tym roku?
  12. Oleniek

    klub pudla

    Dzięki IraKa co to za nowy avatarek? ładny:loveu:- czy coś sugerujący??? Czy ja o czymś nie wiem:evil_lol: [QUOTE] DAVIOLA to hodowla toy pudli apricot z Poznania [/QUOTE] No tak ale na stronie klubu Pudla czytam że we Wrocławiu był wystawiany w miniaturach a nie w toyach. To w końcu on- mini czy toy?
  13. acha Oliwio Ty też masz nowy banerek. Jest śliczny Jak robi się banerek?
  14. [QUOTE] moda to Ci podlinkuje banerek tak by się pokazywał adresik stronki, [/QUOTE] a ja nawet nie rozumiem:evil_lol:
  15. Dzięki wielkie Natknęło mnie jak powiedziałaś , że to tak jak wklejanie zdjęć:loveu: jak widać udało się jeszcze raz dziękuję [QUOTE] Jak nauczyłas Belke przesówania pileczke noskiem :loveu:? moje jedynie podają do ręki :lol: [/QUOTE] wiesz ... że nie wiem ona na początku jak ją kupiłam (miała 7 miesięcy) strasznie nie lubiła być dotykana. Absolutnie nie było mowy o tym żeby oddała piłeczkę do ręki, stąd uczyłam ją "rzuć" czyli rzucania na zięmię. Ale im była bardziej rozbawiona tym mniej chciało jej się do mnie podejść i rzucić blisko. Więc ja zaczęłam być uparta i mówić "bliżej" i tupać nogą gdzie ma rzucić, Więc ona od początku "na odwal się" popychała piłkę noskiem - leniuszkowi nie chciało się brać piłki do pyszczka. Teraz ma tak wyćwiczone ruchy że trafia w rękę jak do bramki:loveu: A i duże piłki np plazowe też po ogrodzie popycha noskiem...balony też
  16. Jak wkleiłam teraz w to "środkowe" miejsce to mi napisało "remote file is too large":placz::crazyeye:
  17. Ale chodzi o sygnaturkę? tam są trzy miejsca duże okno i dwa mniejsze okienka to gdzie wkleic link?
  18. dobra link udało mi się skopiować, tylko w profilu nie ma niczego takiego jak "podpis" jest tylko sygnaturka - a jak tam wklejam to mi mówi że za duży obrazek:roll:
  19. No tak, ale jak skopiować właściwości banerka (chodzi o link? prawda?) jak go klikam prawym przyciskiem myszy to mi się nic nie otwiera
  20. Oleniek

    klub pudla

    CZy ja dobrze zerknęłam? Zebranie jest w niedzielę? I druga sprawa Czy ktoś coś wie o tym piesku? Z Polski on? DEKZ GOLD DAVIOLA,
  21. Ewuniu dzięki:buzi: Zielony to był i jest mój ulubiony kolor:loveu: a jak się robi banerki?
  22. Equs rzeczywiście jak na tych zdjęciach... Co do banerka tu już wybrany:-o Mąż chce środkowy synek środkowy to i mi się podoba środkowy ;) tylko teraz prośba o to podlinkowanie:roll:
  23. Ewuniu!!!!!!!!!!!!!!!! Jakie ładne!!!!!!!!!!!!!:multi::multi::multi::multi::multi::multi: teraz trudny wybór bo trzeba wybrać jeden:evil_lol:
  24. Śliczne:loveu: Ewo czy im się już robia kulki śniegowe na łapkach?
  25. Oj cudne zdjęcia Ta sunia z patyczkiem - mini, ale patyczek:loveu: a to oczekiwanko przy drzwiach, te spojrzenia:evil_lol: No a widoki:crazyeye: ja też chcę takie:placz:
×
×
  • Create New...