Jump to content
Dogomania

Oleniek

Members
  • Posts

    687
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Oleniek

  1. Śliczny banerek ze śnieżnym pudliszonkiem:loveu:
  2. Dobre:evil_lol: żebym jeszcze wiedziała co to krupada i kapriola:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  3. zobaczymy czy filmik wejdzie? [url=http://pl.youtube.com/watch?v=NcVyYd7Oumc]YouTube - Obraz 229[/url]
  4. Ogłaszam konkurs na podpis dla tych zdjęć:evil_lol: 1 [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/437/901bc4a9c009d0bb.jpg[/IMG][/URL] 2. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/47/9a4bbe1fdc6d917a.jpg[/IMG][/URL]
  5. TAAAk pudle szybko biegają. Jak jadę rowerem z pewnej górki dopiero w połowie drogi ją doganiam:cool3: .Belka wie że będziemy sięścigać i wpodnieceniu szczeka, na słowa start rusza w doł górki. uwielbiam to. Chciałabym nagrać i wam pokazać, ale jak to zrobić jadąc z górki?:diabloti: A tu cd zdjęć "no i gdzie teraz piłeczka upadła?" [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/46/b9cb6ddb298f6b01med.jpg[/IMG][/URL] I wiecie , tak mnie naszła myśl, że kotś kto tworzył "nowy wzorzec pudla" to na pewno nie wziął pod uwagę wesołych pudli. Bo czyż Belka spełnnia wymogi co do ogona? otóż raz tak raz nie. - jak jest podniecona to go niemal na grzbiet zakręca i kładzie - jak jest radosna, ale nie podniecona to trzyma go tak jak na powyższym zdjęciu - jak jest znudzona to trzyma go "równolegle" do grzbietu. No i co z nią robić skoro na wystawach jest "radośnie podniecona" i ogon się sędziemu nie spodoba? A tu ośnieżona mordka [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/47/31a562b955d14d9d.jpg[/IMG][/URL] Moja mordeczka jeszcze raz [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/47/fed34f8a6f5b1529.jpg[/IMG][/URL] "złapię ją zanim ją zgubię" [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/46/7b100aef782bd5e2.jpg[/IMG][/URL]
  6. Z bliska [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/431/c0dbfbc18a64bf94.jpg[/IMG][/URL] biegając w poszukiwaniu piłeczki [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/311/ed3cabd7ca5c1d41.jpg[/IMG][/URL]
  7. Dziękuję Dzisiejsze zdjęcia tradycyjne- gwałtowne - hamowanie [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/46/663d5b73225bcef0.jpg[/IMG][/URL] A tu front [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/432/ed84d2dd2f9a225f.jpg[/IMG][/URL] i znów mi pokazała dupeczkę:evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/46/797080da4aec46cb.jpg[/IMG][/URL] i powrót z piłeczką [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/46/86c7d1c1e57b7174.jpg[/IMG][/URL] a tu z krzaczków przyniosła gałązkę [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/311/dc6ce9f4a5a59ae3.jpg[/IMG][/URL]
  8. Ale super zdjęcia. zawsze mnie rozczulały psy spiące na plecach:cool3: Belka tak nie sypia:roll: a dzieciaczki też wystawiasz?
  9. To i tak fajniejsze miejsce niż u nas. U nas w ogóle nie było działki. Babka w ogródku ok 400m2 ponastawiała "bud" w stylu kamping. resztę wybetonowała:crazyeye:ani skrawka zieleni. front [url]http://images26.fotosik.pl/310/308182b0bf85c644.jpg[/url] [url]http://images32.fotosik.pl/428/e571c56a80ca1761.jpg[/url] a tu gwiazdkowy spacerek [url]http://images31.fotosik.pl/429/655b5af3edaf1be7.jpg[/url] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/45/3d1ad317545b1ade.jpg[/IMG][/URL] a tu powrót od rodziców. Bagażnik - zawalony, tylna pólka w samochodzie-pełna, pod nogami dzieci-pełno, między fotelikami - pełno, no to psa przygarnął synek [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/428/e2ba06a2c455cec2.jpg[/IMG][/URL] choć Belka woli kolana meża - większe:evil_lol:
  10. Ewuniu bardzo dziękuję za życzenia. Miejmy nadzieję że spełnią sięw 100%:razz: My byliśmy w Kuźnicy pod koniec lata - ostatnie 2 tyg sierpnia. Było już luźniej na plaży, dużo osób z psami i koło naszej plaży nie było "zakazu wstępu z czworonogami". Ale kwatery nie polecę, bo i nie wrócimy tam więcej. Pozatym babka zgodziła się na psa ale "z łaski" i pewno gdyby było więcej powiedziałaby nie, Ewuniu. Tylne nóżki to była tylko poprawa po poprzednim "złym" ścięciu. Nie odrosło. Ale ona mi się taaaak wierci:mad: i to strzyżenie na krześle. Na wystawy pojadę obstrzyc do Blanki a tu Belka w papilotach przed gwaizdką [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/428/a2abbc7b64db6b4a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/429/11f4c32ccfac8afb.jpg[/IMG][/URL]
  11. Irenko może mnie ten wątek nie dotyczy...ale zyczenia Ci mogę złozyć;) Więc zdrówka dla Ciebie i piesków, no i wielu wystaw Ci życzę, spędzonych...hmm...ze mną :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: i Bellunią. no i słoneczka (umiarkowanego) na tych wystawach:loveu: i chciałam Ci podziękować za Twoje rady mnie wspierające. Ido usłyszenia;)
  12. Ho ho ho Witam ...tak od razu hurtem nas tu przygniotło pudlami:evil_lol: Kajomada To Twoja hodowla?
  13. Ze stołu kuchennego to by mnie mama pogoniła:evil_lol: Wyprowadzka na dwór gotowa:roll: Mnie zostaje WC lub głęboki korytarz:cool3: [COLOR=black][FONT=Verdana][QUOTE][COLOR=black][FONT=Verdana]"lekki pas startowy[/FONT][/COLOR][/QUOTE]" - oj się uśmiałam Od razu mi się przypomniało jak sama kiedyś męża obcinałam - nożyczkami... i nad uszami zrobiłam mu wspaniałe "błotniki rols-roysa" czyli tak z centymetrowy kawałek łysego wokół ucha a mąż ma hmmm[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana]...odstające (ale najukochańsze ) uszy to i efekt był piorunujący [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana][/FONT][/COLOR] [FONT=Calibri][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
  14. Witajcie W święta mi nieco internet przyblokowało:mad: A przed świętami Belkę wykąpałam, wyczesałam i ... znów podcięłam. Przednie łapki chyba ok, tylne - lepiej niż ostatnio, ale "to jeszcze nie to":razz: - nie było z czego podcinać:lol: A Na grzbiecie:angryy: to lepiej nie gadać Cofnęła mi się w strategicznym momenie i miała ząbek wycięty na grzbiecie w "kulce", więc równałam i teraz wyszła za długa linia grzbietu:roll: - ale odrośnie. Zostawiłam też nieco "grubiej" sierści - zima w końcu:roll:A Belkę cięłam .. na krześle:cool3:. Ludzie... niech mi się ten domek wybuduje:lol: to będzie gdzie psa ciąć:evil_lol::evil_lol: A tu dla Waszej oceny - zdjęcia robione "na piłeczkę" - tzn piłkę kładę na klamkę od drzwi i tak się pies "sam wystawia" [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/308/b53507276239dcb6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/426/519ddf54f04b03f6.jpg[/IMG][/URL] Front:lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/308/158fc5badfb874f7.jpg[/IMG][/URL] A tu zdjęcia robione przez moją mamę , a psa "wystawiam " ja - od razu się kurczy w sobie:roll: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/309/94f993f32fb7e790.jpg[/IMG][/URL] p.s. qrcze zdjęć nie widać:mad:- poczekam - może to fotosik, może dogomania...
  15. Piękniutkie slodziutkie, bliziutkie:loveu: może kotś kupi:cool3: i będę miała okazję popodziwuać w Polsce:evil_lol:
  16. Oleniek

    Kolorki :)

    [QUOTE]dlaczego czarne też tracą kolor ?[/QUOTE]Ale przecierz nie w takim stopniu jak brązy, chyba że się mylę - nigdy nie miałam czarnego;) [QUOTE]A dlaczego są rodziny ludzi którzy są siwi w wieku 30 lat a inni trzymają "kolor" mając nawet 60 lat ? [/QUOTE] No tak, ale w rodzinach i kolory włosów potrafią być różne, a siwienie wpólne. Tymczasem brąz zdaje siębyć "ulubionym " kolorem do siwienia. A właściwie źle powiedziane - on wygląda potem jak kawa z mlekiem. [QUOTE]Moje suki np. tracą głębię koloru [/QUOTE] a czy czrnulki tracą glębię kolory równie szybko co brązy? No i chyba czarne w czymś tam "dla czarnych" psów sięwtedy kąpie:roll: [QUOTE]Jak będziemy łączyć kolory to tym trudniej będzie utrzymać jednolite kolory w odmianie czarny i brązowy,[/QUOTE] anooooo [QUOTE] brąz dodatkowo jest "słabszym" kolorem [/QUOTE] chodzi o to że jest recesywny? Wiem wiem Bb....bb.... czyli i czarny i brąz jak traci głębię koloru to i kończy karierę wystawową:cool1:
  17. Oleniek

    Kolorki :)

    Dzięki Aniu. Jedno mnie zastanawia. Skoro ceny w dobrych zagranicznych hodowlach podaje się w euro, to czy ceny w dobrych polskich hodowlach - jeśli taka hodowla szczenię sprzedaje za granicę - również podaje sięw euro:roll: Ech jakoś trudno mi wyobrazic sobie że jakakolwiek polska hodowla podałaby takącenę:evil_lol: 1200 - 1500euro to 4800-6000zł:crazyeye: Prawa ekonomii powinny zadziałać:evil_lol: "Zachód" powinien wykupywać u nas tańsze pudelki:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Szybko by się ceny wyrównały:cool3: Nadal ponawiam pytanie czemu kolor brązowy blaknie z czasem i czy temu się "przeciwdziała"
  18. Oleniek

    Kolorki :)

    A czy ktoś mi powie czemu brązy tracą kolor z wiekiem:crazyeye: Czy zostało to jakoś wytłumaczone? czy da się temu przeciwdziałać (np szampony:roll:) Słyszałam że niektóre brązy nie tracą koloru, ale skąd wiedzieć które to? I czy ktoś wie ile (przedział cenowy;)) może kosztować brązowa sunia standard za granicą? 1000euro czy więcej?
  19. Mnie też się w takich uszkach bardzo podoba, W tej fryzurce mu bardziej do twarzy;)
  20. Oleniek

    Życzenia

    Zdrowia takiego jak najzdrowszy rydz w lesie Prezentów tyle ile słoń uniesie Szczęścia większego niż pałac kultury Przygód ciekawszych niż szkolne lektury Życia dłuższego niż włoskie spaghetti Snów kolorowych jak barwne konfetti Słodyczy słodszej niżtort karmelowy Dobrych przyjaciół na wieczór zimowy z okazji Bożego Narodzenia życzę Wszystkim z całego serca:loveu:
  21. Oleniek

    Smarcik

    Pati kochana trzymaj się . Zabawka nawet wygląda na niebezpieczną. Nie dałabym jej nawet niemowlęciu a co dopiero psu:mad:. Nasz 6- miesięczny (wówczas) Mareczek odgryzł nosa piszczącej "ludzkiej" zabawce, na szczęście "na moich oczach":crazyeye: Zabawkę dostał tego samego dnia od koleżanki i było mi przy niej głupio nie dać zabawki dziecku. # godziny póżniej nasz "żuwacz" odgryzł pieskowi noska A pies! przecierz ma żeby! powinni zakazać sprzedaży takich pseudo zabawek:angryy::angryy::angryy:
  22. Oleniek

    Kimi i Kenia.

    ja też zaglądam. Zresztą do wszystkich zaglądam:lol: tylko na pisanie brak czasu:roll:
  23. Oleniek

    Smarcik

    Jeny co sięstało?:crazyeye::placz::placz:Co ja tu czytam? Jaką operację? na co? to cudeńko jak się czuje? Pati trzymaj się:calus:
  24. Jakieś "psie" drogie cudo (jest w pokoju w którym śpią dzieci) plus połowę mniej odżywki "ludzkiej" pantin pro v do włosów zniszczonych plus 2 łyżeczki lanoliny:evil_lol:
  25. Oleniek

    Hodowle pudli

    :lol:Super! rozwijajmy się! Pomożecie? Pomożemy:cool3::loveu:
×
×
  • Create New...