Jump to content
Dogomania

jusstyna85

Members
  • Posts

    12216
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jusstyna85

  1. [FONT=Arial Black][COLOR=black][B][FONT=Arial][SIZE=2]12 tyg. sunia szczeniak jest po operacji przepukliny,biedactwo szuka pilnie dt/ds Imię: brak Płeć: samiczka Wiek: ok 3 mc Miejsce pobytu:Schronisko w Rudzie Śląskiej Województwo: sląskie Szczepienia: do sprawdzenia Historia:znaleziona w kartonie Rozmiar: ( S/M/L...) small/micrus Charakter: szczeniak - delikatna,kochana Kontakt[/SIZE][/FONT][/B][SIZE=2][B][FONT=Arial][SIZE=2]: [EMAIL="[email protected]"]510 268 586[/EMAIL] Wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/201304-SZCZENIAK-sunia-3-mies-z-kartonu-PO-OPERACJI-PRZEPUKLINY-szuka-DT-DS?p=16220112#post16220112[/url] [/SIZE][/FONT][/B][/SIZE][/COLOR][/FONT]
  2. Pewnie nie jest na molosach Wyrzuciłam z tytułu Kaukaz,bo to faktycznie może odstraszyć dzięki
  3. Powiedźcie mi prosze czy dobrze zrozumiałam,to nie mix Kaukaza,tylko być może Sarplaninac,to nazwa rasy? Przepraszam,ale ja kiepska jestem w tych sprawach
  4. [quote name='Pianka']Bruno miałby szanse pojechać do hoteliku- hotel terier w Brzyścu potrzebne sa deklaracje[/QUOTE] Staruszek nie proadzi sobie dłużej w schronisku,dla niego to jedyna szansa...
  5. [quote name='greatmadwomen']link do wydarzenia: [url]http://www.facebook.com/event.php?eid=150312525022991[/url] za godzinkę(bo muszę teraz lecieć) zaproszę gości i dodam wszystkie zdjęcia, proszę jeszcze o jakiś adres maila i w jakim mieście albo województwie sunia jest. Udostępniajcie i zapraszajcie gości[/QUOTE] Przypominam o FB....
  6. [quote name='zuzlikowa']...czyli formalnie ma pozostać pod nadzorem TOZ, a praktycznie ma już swój dom stały, tylko bez usankcjonowanych papierów na stały, a jedynie na tymczasowy...dobrze zrozumiałam?[/QUOTE] Tak,tak...nie można tego zmienić na razie...tak Justyna mówiła już na samym początku
  7. [quote name='greatmadwomen']link do wydarzenia: [url]http://www.facebook.com/event.php?eid=150312525022991[/url] za godzinkę(bo muszę teraz lecieć) zaproszę gości i dodam wszystkie zdjęcia, proszę jeszcze o jakiś adres maila i w jakim mieście albo województwie sunia jest. Udostępniajcie i zapraszajcie gości[/QUOTE] Telefon do Justyny_wolontariat 510 268 586 Dzięki wielkie :)
  8. [quote name='zuzlikowa']...to znaczy o czym ma praktycznie pamietać?...że psiak może wrócić do własciciela?:crazyeye:[/QUOTE] Na pewno nie wróci...jest dowodem w sprawie i prawnie musi jeszcze pozostać pod TOZem
  9. [quote name='jusstyna85']Podniose z nadzieją...[/QUOTE] ...................................
  10. [quote name='zuzlikowa']No to trzymam kciuki by mogli pomóc...a napisałaś na wątek adopcyjny kaukazów-Malwi na benkowym wstawiła link...może i to szansa dla suni... ...aż nie chce mi sie komentować jej sytuacji-coraz częściej wtedy musiałabym bluzgać.[/QUOTE] Napisałam właśnie,dziękuje
  11. Sunia,Mieszaniec Kaukaza w złej kondycji,musiała rodzić co 6 mies. [url]http://www.dogomania.pl/threads/201141-Mix-KAUKAZA-8-10-lat-rodzi%C5%82a-co-P%C3%93%C5%81-ROKU.jeszcze-mleko-jej-cieknie-%28-zajrzyjcie/page2[/url]
  12. Biafra i Morisowa mają zapełnione skrzynki,tylko do KWl udało sie wysłać.
  13. [quote name='zuzlikowa']Napiszcie do KWL...on zawsze zajmował sie kaukazami...ew. jeszcze Morisowa...a może zapytajcie i Biafrę.[/QUOTE] Dzięki,napiszę
  14. [quote name='greatmadwomen']jaka bidulka, zjawiłam się tu przez benki. Mogę jej zrobić wydarzenie na FB, ale dopiero wieczorkiem, bo teraz muszę lecieć już.[/QUOTE] Dzięki :) Banerek jeszcze przydałby sie...moze ktos pomoze?
  15. [quote name='Marycha35']Sen na nowym miejscy ważna sprawka;) Tak się cieszę, że się udało, ale będziemy czekać na relacje od nowych właścicieli:) A Ty jak jusstynko??? Życia NIE TRAĆ, BŁAGAMY:) :) :)[/QUOTE] Wieści dobre... Arisek leży i jest w porządku. Ja zacznę cieszyc sie po paru dniach i po kastracji :)
  16. Dostałam pytanie o Pusie poprzez zadaj pytanie sprzedającemu z allegro,czy Pusia nie gubi sierści...Nie za bardzo rozumiem tego...
  17. [quote name='chita']widocznie nie byl jej wart;) jak bedzie jakis bazarek ogloszeniowy to postaram sie wykupic jakis pakiet, tylko mi przypomniec trza;) i mam prosbe-ogromna! [B][SIZE=5][SIZE=2]SZCZECINEK PROSI O POMOC!!![/SIZE] [/SIZE] w ankiecie dogo i miau ustalono, że SZCZECINEK będzie wspólnym kandydatem na krakvecie. tymczasem pojawiła się silna konkurencja! za chwilę będą na prowadzeniu a SZCZECINEK przegra![/B] [B] PROSZĘ, GŁOSUJCIE NA SZCZECINEK!!!!!! [URL="http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=13065&start=45"]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopi...13065&start=45[/URL] POMÓŻCIE BO PRZEGRAMY!!![/B][/QUOTE] Dzięki :) Może ktoś inny będzie miał więcej szczęścia ze zrobieniem ogłoszeń... Podałam Paulinie nr telef. Pani Iwony,żeby umówić się na spotkanie z Pusią.Bardzo jej dziękuje i oczywiście Soboz za pamięć :)
  18. No co Ty...wiem to od żony kierowcy,bo prosiłam,żeby zwrócia uwagę na niego.To piękny pies,który ma wielkie szanse na dom mimo wieku.Otworzył sie ,zrobił wielki krok,ale potrzebny następny w postaci DT.Słyszałam,że daje sie głaskać,zachowuje czystość,sam przychodzi jak czegos chce.schronisko dało mu szansę i naprawde sie postarało,bo zabrało go na domek pracowników,tam codziennie ma kontakt z ludźmi.jemu naprawde przydałby sie DT,bo lepiej,niż teraz na pewno już nie będzie
  19. Macie rewelacyjne zdjęcia do ogłoszeń,do pozazdroszczenia :)
  20. Strasznie jej żal,w takim stanie psychicznym nie powinna być w schronisku :(
×
×
  • Create New...