-
Posts
12216 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jusstyna85
-
[quote name='kaa']Przypominam że Plama jest zabezpieczony na start , ale wciąż brakuje 135 zł stałych deklaracji. :([/QUOTE] ..........................
-
WRAK BERNARDYNA,skrajnie wygłodzony i wycieńczony,ma DOM
jusstyna85 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Na pewno bez zmian,ale więcej Justyna napisze... Napisałam do Fundacji Bernardyna,może akurat... Dziękuje za banerek,zaraz wstawię -
WYRZUCONA Z AUTA- bezdomna---1,5 mies. łapania- MA DOMEK STAŁY
jusstyna85 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Cleo2008']Sorry za OFF TOPIC, wczoraj bylam w takim szoku, ze nawet tu nie zajrzalam Bylyscie tam juz? Jak nie to bardzo bardzo prosze [URL]http://www.dogomania.pl/threads/200481-Pies-podpalony-żywcem!!!!!!pilne[/URL]!!! (link trzeba skopiowac razem z ostatnimi trzema wykrzyknikami)[/QUOTE] Ostatnio tragedia goni tragedię :( W Rudzie też jest Benek w strasznym stanie z mojej dzielnicy,facet bogaty,doprowadził Benka do stanu skrajnego zagłodzenia,ten pies nie ma nawet mięśni,same odleżyny :( -
WRAK BERNARDYNA,skrajnie wygłodzony i wycieńczony,ma DOM
jusstyna85 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
podnosze........ -
WRAK BERNARDYNA,skrajnie wygłodzony i wycieńczony,ma DOM
jusstyna85 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
podnosze... -
WYRZUCONA Z AUTA- bezdomna---1,5 mies. łapania- MA DOMEK STAŁY
jusstyna85 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
dziękuje :) -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
jusstyna85 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
mię: Rasti Wiek: 3-4 lata Płeć: pies Sterylizacja: w razie adopcji tak Stosunek do kotów: nie sprawdzono Stosunek do dzieci: nie sprawdzono Stosunek do psów: zgadza się Miejsce pobytu psa: schronisko w Rudzie Śląskiej Informacje :Typowy kanapowiec,niezwykle spokojny,opanowany,zrównoważony.Oprócz tego grzeczny,bezproblemowy.Nie ejst psem absorbującym,czy hałaśliwym Kontakt: [U]510 268 586[/U] Wątek: brak [IMG]http://images43.fotosik.pl/523/996aea0a20aab6e5med.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/498/7f3e7460a9242e21med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/506/e64fbee0b7d7ea34med.jpg[/IMG] -
WRAK BERNARDYNA,skrajnie wygłodzony i wycieńczony,ma DOM
jusstyna85 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Stronka,gdzie Benek przebywał,a raczej to,czego pilnować miał... [url]http://osrodek-borowka.cba.pl/[/url] -
WRAK BERNARDYNA,skrajnie wygłodzony i wycieńczony,ma DOM
jusstyna85 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Weterynarz zaraz w pierwszym dniu wystawił opinię dla Sądu -
CHCĄ JE UŚPIĆ!!!! MAŁO CZASU !!!!! Maleństwa szukają domków !!!
jusstyna85 replied to Songo82's topic in Już w nowym domu
Zmień tytuł na bardziej dramatyczny,zawrzyj tam,że szczeniaki do uśpienia -
WRAK BERNARDYNA,skrajnie wygłodzony i wycieńczony,ma DOM
jusstyna85 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='ANETTTA']kochana jesteś Justyno a jakis tani hotelik koło was tani bardzo tani ???/najlepiej jakby to było tylko za karme dt[/QUOTE] Nie ma nic :( -
WYRZUCONA Z AUTA- bezdomna---1,5 mies. łapania- MA DOMEK STAŁY
jusstyna85 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asiaczek']Oj, porób fotki, zrób opisy i wyślij...... może do Mysza2? Ja moje dorzucę, może jeszcze ktoś i będzie bazarek "misz-masz"....:) Pzdr.[/QUOTE] Może napisze w tytule,że szukamy rzeczy na bazarek? -
WYRZUCONA Z AUTA- bezdomna---1,5 mies. łapania- MA DOMEK STAŁY
jusstyna85 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Ja jakieś rzeczy też mam,tylko to wszystko mało.... -
WRAK BERNARDYNA,skrajnie wygłodzony i wycieńczony,ma DOM
jusstyna85 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='vena&vivi']Z ta zamianą to dziwny sposób - stres dla tego drugiego niepotrzebny. ja proponuje posadzic przy nim wolontariuszke, wezwac weta i niech da jakas kroplówke na wzmocnienie. Oglądal go wet?[/QUOTE] Jeśli owy Benek biegałby po ulicy,albo groziłaby mu śmierć,to nie wiem o jakim stresie Ty mówisz... oglądał,przecież on jest na lekach i kroplówkach. -
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
jusstyna85 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mysza2']A ja będę sie cieszyć dopiero z miesiąc po adopcji.[/QUOTE] Święta prawda :) -
[quote name='Livka']A gdzie zamieszkałby Arisek? Skąd jest ewentualny DS ?[/QUOTE] Pawłowice :) [quote name='Havanka']Aż trudno uwierzyć,że w tak ekspresowym tempie Aris znalazł dom. Nauczona jednak doświadczeniem, będę sie cieszyć, kiedy jego nowa rodzinka, napisze, że jest cudowny i ze nie oddadzą go już nigdy ! Za to trzymam mocno kciuki !!![/QUOTE] Oj,nie w takim ekspresowym tempie :) Wątek już trochę wisi,a jeszcze przed wątkiem robiłam mu ogłoszenia:) Ja też będe się cieszyć,kiedy Arisek już będzie w domku,dlatego też bardzo Wasz prosze o nie przerzucanie deklaracji na innego psiaka do tego czasu:oops:
-
WRAK BERNARDYNA,skrajnie wygłodzony i wycieńczony,ma DOM
jusstyna85 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Schronisko naprawde robi ,co może,a nawet powiedziałabym,że więcej,niż może. To jednak nie wystarcza... On potrzebuje indywidualnej opieki.... Schronisko nawet zamieniłoby sie na Bernardyny.Mogłoby wziąć innego,byleby łagodny,jeśli ten znalazłby DT.Nawet karma byłaby. -
podnosze.........
-
WYRZUCONA Z AUTA- bezdomna---1,5 mies. łapania- MA DOMEK STAŁY
jusstyna85 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Na dniach będą zdjęcia... -
WYRZUCONA Z AUTA- bezdomna---1,5 mies. łapania- MA DOMEK STAŁY
jusstyna85 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='beataczl']tak i pod tematem jest udostepnij -kliknij to sie po znajomych rozesle.. ja udostepnilam swoim[/QUOTE] Dzięki,tak zrobiłam... -
[quote name='MartynaP']hej :) super :) jak twój pies reaguje na inne psy ? bo ze Arisek zaczepia ale z dobrymi zamiarami to wiemy-dlatego tez został pogryziony :([/QUOTE] Adrian301 to syn tej Pani,to on zakochał się najbardziej w Arisku Pani napisała mi na gg,że ich Owczarek Belgijski bodajże ma 2 mies. i nie ma problemu z akceptacją psów,do wszystkich pozytywnie nastawiony.
-
WRAK BERNARDYNA,skrajnie wygłodzony i wycieńczony,ma DOM
jusstyna85 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='zuzlikowa']Dzięki Paulina! [B]Podajcie namiary do kogo kierować ludzi pytających o potrzebną pomoc...ew. oferujących pomoc finansową... [/B][/QUOTE] Podaję nr do Justyny: 510 268 586 U nas nie ma żadnego DT,nie wyczaruje sie niestety nawet płatnego....:( -
[quote name='Justyna_wolontariat']Simba ma ciężką padaczkę:-(:-(:-(:-( Dziś dostał ataku 3 krotnie w schronisku dobrze ze w porę zdążyliśmy bo psy juz to wyczuły zaczeły go grysć badania krwi są dobre ale podczas pobytu na lecznicy ataki się powtórzyły :-(:-(:-(:-(:-( [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/515/91e67d6ebd4b3187med.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Simba:( [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/384/img0863hk.jpg[/IMG] [IMG]http://img407.imageshack.us/img407/4634/img0862c.jpg[/IMG]
-
WRAK BERNARDYNA,skrajnie wygłodzony i wycieńczony,ma DOM
jusstyna85 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Nie moge na niego patrzeć :( [IMG]http://img199.imageshack.us/img199/3397/img0956x.jpg[/IMG] [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/2176/img0957h.jpg[/IMG]