Jump to content
Dogomania

jusstyna85

Members
  • Posts

    12216
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jusstyna85

  1. Dt przydałby sie,żeby otworzyć go bardziej na ludzi...On na pewno znalazłby potem dom. Robiłam mu ogłoszenia i był odzew,tylko że wtedy był w gorszym stanie psychcznym
  2. [quote name='Marycha35']Też dobrze, bo szczeniak domek ma fajocha najpewniej. Spokojnie, wiadomo, że Pusia to ciężki przypadek. Myślę, że musiałby zdarzyć się cud, żeby ona w trakcie pierwszej wizyty otworzyła się na inną osobę. Nie poddawajcie się, trzeba szukać kogoś bardzo wyrozumiałegi i jednak doświadczonego. Zaklinacza nam trza;)[/QUOTE] jedyne pocieszenie,to z tym szczeniakiem,bo zwykły czarny i malutki,jeden mniej u P.Iwony/ tak sobie myślę,że w sumie tak tragicznie nie było,bo kiedy Pani zaczęła ja ignorować i zajęła sie szczeniakiem,to Pusia położyła sie nawet blisko.
  3. [quote name='Kroook']Z Misią się ładnie wszystko układa. Je normalnie, naszego kota już przestaje zauważać, kot już też przestał jej się bać. Ale mamy jeszcze jedno nowe futro - dzięki Jusstynie85 przyjechała do nas czarna kicia ze schroniska, niestety po sterylce ciągle jej się jeszcze brzuszek paskudzi i na razie jest izolowana od reszty stada. Co prawda biorę ja na rękach trochę na dół - ale na razie może tylko popatrzeć na resztę stada. Misia za to była wczoraj bardzo zdezorientowana, no bo jak to - jeden kot na rękach u pani, drugi kot rozwalony na stole jadalnym - i oba trzeba ignorować??? Jak to?? :) Ale zdołała tego dokonać :)[/QUOTE] Jesteś wspaniała:loveu::loveu::loveu: Czarnuszka już ma imie?:)
  4. No i Pusia sie popisała.... Pani była bardzo fajna,wyrozumiała,bardzo chciała pogłaskać Pusie.Pusia była odmiennego zdania.jak tylko ją zobaczyła,to doszła do wniosku,że trzeba sie chować.Zwiała do pokoju dzieci,troche smakołyki wyciągnęły ją.Porwała smakołyki,popatrzyła i tyle ją widzieli.Potem przyszła na fotel,ale Pani musiała ją całkowicie ignorować.Przyciąganie na siłe też nie pomogło. Pani stwierdziła,że sobie nie poradzi,bo bałaby się,że Pusia zwieje,a nie chce mieć jej na sumieniu.Wzięła 4 tyg. ,czarnego szczeniaka,która tez był na dt.
  5. [quote name='Atomowka']Zapisuje ślicznotę Kocham takie wielkopsy A ta rasa, łooo matko pierwszy raz słyszę Co to imienia mi się podoba Hestia. Jeżeli mogę się wypowiedzieć nie nazywajcie jej tak typowo typu Sonia, Aza czy coś to ładne imiona owszem ale na dogo co druga sunia to Sonia[/QUOTE] Właśnie myślę,czy w ogłosz. wpisywać jej Sarplaninaca owczarek kaukaski (mix),czy tylko bazować na tej pierwszej,czy drugiej...
  6. [quote name='Mysza2']jedno co pewne to to że biedaków nam nie braknie. Wysłałam adres do Cleo. O której ta wizyta Justynko?[/QUOTE] Chyba popołudniu,ale pewności nie mam.
  7. Pięknie wygląda :)Z tego,co wiem,to kajtek miał FB,bo z FB dostałam niezbyt miłe słowa o nim i o nas jako,że wciąż nie wiem czyje jest te 40 zł,to pozwole sobie podzielic je po 20 zł na kajtka i na kota 60 zł od Coronaj 20 zł od Kaas1 15 zł od Zachary 20 zł połówka 40 zł =115 z Renatko rozglądniesz sie za ogłoszeniam w prasie u Ciebie? Wiem,że Monika z Katowic miała tekst do ogłoszeń kajtka,tylko nie mgoe go tutaj znaleźć...jeśli tu zaglądasz,mogłabyś skopiować go? Wykupimy mu pakiet ogłoszeń?
  8. :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:Bardzo dziękuje Monice za bazarek Można do mnie wysłać,ale jeśli Mysza2 nie miałaby nic przeciwko,to wolałabym,żeby do niej,bo ona częśćiej bazarki wystawia i gdyby coś zostało,to mogłaby przeznaczyc na innego psa. jest we mnie ciut nadziei,że Pusia dzisiaj znajdzie dom,ale bardziej,że nie. Wtedy nie musielibyśmy juz nic płacic i byłyby pieniądze na jakiegos innego biedaka.
  9. Wizyta przełożona na jutro... Pusia wcale nie będzie chciała gdzieś iść,bo przyjeżdża do niej ze schroniska sunia, 3 mies. szczeniaczek po operacji.Pusia jest zachwycona malutkimi zwierzątkami. [url]http://www.dogomania.pl/threads/201304-SZCZENIAK-sunia-3-mies-z-kartonu-PO-OPERACJI-PRZEPUKLINY-szuka-DT-DS?p=16220112#post16220112[/url]
  10. [LEFT][SIZE=2][/SIZE] [SIZE=2][/SIZE] [B][SIZE=2][B]karolek:[/B][/SIZE][/B][/LEFT] [URL="http://www.gumtree.pl/"]www.gumtree.pl[/URL] [URL="http://www.alegratka.pl/"]www.alegratka.pl[/URL] [URL="http://www.szerlok.pl/"]www.szerlok.pl[/URL] [URL="http://www.morusek.pl/"]www.morusek.pl[/URL] [URL="http://www.katowice.com.pl/"]www.katowice.com.pl[/URL] [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/"]www.przygarnijzwierzaka.pl[/URL] [URL="http://www.adopcjapsa.pl/"]www.adopcjapsa.pl[/URL] [URL="http://www.kupsprzedaj.pl/"]http://www.kupsprzedaj.pl[/URL] [URL="http://www.adopcje.org/"]http://www.adopcje.org[/URL] [URL="http://www.aukcjezwierzat.pl/"]http://www.aukcjezwierzat.pl[/URL] [URL="http://www.gieldaogloszen.pl/"]http://www.gieldaogloszen.pl[/URL] [URL="http://www.mojpupil.pl/"]http://www.mojpupil.pl[/URL] [URL="http://www.cafeanimal.pl/"]http://www.cafeanimal.pl[/URL] [LEFT][SIZE=2][/SIZE] [SIZE=2][/SIZE] [SIZE=2][B]Karolek[/B][/SIZE][SIZE=2] [/SIZE]To malutki 1,5 roczny kundelek [SIZE=2],[/SIZE]który uwielbia wszelkiego rodzaju zabawy i umilanie czasu.Jest bardzo grzecznym i miłym pieskiem , który akceptuje towarzystwo nie tylko ludzi, ale także innych zwierząt[SIZE=2].[/SIZE] włącznie z kotkami. [SIZE=2]Daj mu szanse na lepszą i spokojną przyszłość w cieple [/SIZE] [SIZE=2]Twojego domu.Zobaczysz że bardzo szybko okaże Ci za to wdzięczność i[/SIZE] [SIZE=2] będzie dla Ciebie najwierniejszą istotą na świecie...Przed adopcją zostanie wykastrowany.[/SIZE] [/LEFT] [IMG]http://img52.imageshack.us/img52/8146/img1428s.jpg[/IMG][IMG]http://img811.imageshack.us/img811/1388/img1432m.jpg[/IMG] [LEFT][SIZE=2] [/SIZE] [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/3193/img1433rs.jpg[/IMG][/LEFT]
  11. [SIZE=2]Sopot: [/SIZE][URL="http://www.gumtree.pl/"]www.gumtree.pl[/URL] [URL="http://www.alegratka.pl/"]www.alegratka.pl[/URL] [URL="http://www.szerlok.pl/"]www.szerlok.pl[/URL] [URL="http://www.morusek.pl/"]www.morusek.pl[/URL] [URL="http://www.katowice.com.pl/"]www.katowice.com.pl[/URL] [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/"]www.przygarnijzwierzaka.pl[/URL] [URL="http://www.adopcjapsa.pl/"]www.adopcjapsa.pl[/URL] [URL="http://www.kupsprzedaj.pl/"]http://www.kupsprzedaj.pl[/URL] [URL="http://www.adopcje.org/"]http://www.adopcje.org[/URL] [URL="http://www.aukcjezwierzat.pl/"]http://www.aukcjezwierzat.pl[/URL] [URL="http://www.gieldaogloszen.pl/"]http://www.gieldaogloszen.pl[/URL] [URL="http://www.mojpupil.pl/"]http://www.mojpupil.pl[/URL] [URL="http://www.cafeanimal.pl/"]http://www.cafeanimal.pl[/URL] [SIZE=2] Sopot (464 bb ) jest mieszańcem Jamnika.[/SIZE][SIZE=2]Mimo oryginalnej urody nie ma szczęścia do znalezienia [/SIZE][SIZE=2]domu [/SIZE][SIZE=2] i ludzi,którzy pokochaliby go, daliby mu spokojny [/SIZE][SIZE=2] [/SIZE] [SIZE=2]dom do końca jego dni.[/SIZE][SIZE=2]Jest małym psem,jak na każdego Jamnika przystało-energiczny,lubi się bawić,biegać.[/SIZE][SIZE=2]Jego azylem jest koszyczek, w którym uwielbia spać i marzyć o lepszej przyszłości.[/SIZE][SIZE=2]Jest pewny siebie i czasem wypróbowuje człowieka patrząc,[/SIZE][SIZE=2]co mu wolno,a co nie.[/SIZE][SIZE=2]Sopot na dom czeka już 2 lata i z każdym rokiem jego szanse maleją.[/SIZE][SIZE=2]Nie wiadomo dlaczego los jest taki okrutny dla niego.[/SIZE][SIZE=2]On bardzo chciałby kochać i poczuć stałość.[/SIZE][SIZE=2]Ma ok 4 lat[/SIZE][SIZE=2].Przed adopcją zostanie wykastrowany,jest zaszczepiony [/SIZE][SIZE=2][IMG]http://img7.imageshack.us/img7/9897/img1425qt.jpg[/IMG][/SIZE] [SIZE=2] [/SIZE][SIZE=2][IMG]http://img651.imageshack.us/img651/1828/img1412zp.jpg[/IMG][/SIZE] [SIZE=2] [/SIZE][SIZE=2][IMG]http://img812.imageshack.us/img812/7151/1273e.jpg[/IMG][/SIZE] [SIZE=2] [/SIZE][SIZE=2][IMG]http://img192.imageshack.us/img192/8292/img1414hb.jpg[/IMG][/SIZE]
  12. Tobi,szczeniak,sunia,będzie duża,bez imienia: [URL="http://www.gumtree.pl/"]www.gumtree.pl[/URL] [URL="http://www.alegratka.pl/"]www.alegratka.pl[/URL] [URL="http://www.szerlok.pl/"]www.szerlok.pl[/URL] [URL="http://www.morusek.pl/"]www.morusek.pl[/URL] [URL="http://www.katowice.com.pl/"]www.katowice.com.pl[/URL] [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/"]www.przygarnijzwierzaka.pl[/URL] [URL="http://www.adopcjapsa.pl/"]www.adopcjapsa.pl[/URL] [URL="http://www.kupsprzedaj.pl/"]http://www.kupsprzedaj.pl[/URL] [URL="http://www.adopcje.org/"]http://www.adopcje.org[/URL] [URL="http://www.aukcjezwierzat.pl/"]http://www.aukcjezwierzat.pl[/URL] [URL="http://www.gieldaogloszen.pl/"]http://www.gieldaogloszen.pl[/URL] [URL="http://www.mojpupil.pl/"]http://www.mojpupil.pl[/URL] [URL="http://www.cafeanimal.pl/"]http://www.cafeanimal.pl[/URL][LEFT] [/LEFT] [SIZE=3][COLOR=black]Tobi[/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=black],[/COLOR][/SIZE]to wzór grzeczności,posłuszeństwa i wszelkich psich cnót.Ten maleńki psiaczek ma zaledwie ok 2-2,5 r. Jest pięknym psem,niestety zdjęcia tego nie ukazują.Jestrównież nakolankowym pieskiem.Ma ok 7 -8 kg[LEFT] Bardzo miły,sympatyczny,akceptujący dzieci,psy i koty. [/LEFT] jest zaszczepiony,zostanie wykastrowany [IMG]http://img21.imageshack.us/img21/1559/tobi2g.jpg[/IMG] [IMG]http://img21.imageshack.us/img21/5854/tobi1p.jpg[/IMG] [IMG]http://img198.imageshack.us/img198/3397/tobiyk.jpg[/IMG] [SIZE=2]Szczeniak 3- miesięczny.Sunia bedzie duzym psem [/SIZE][LEFT] [/LEFT] [SIZE=2]Jest miła,fajna,zabawowa,bezproblemowa.Nie pozwól,by się tam wychowała. [/SIZE][LEFT] [/LEFT] [SIZE=2][IMG]http://img683.imageshack.us/img683/1452/5957g1320.jpg[/IMG][/SIZE] [LEFT][SIZE=2][IMG]http://img522.imageshack.us/img522/4296/385739120.jpg[/IMG][/SIZE][/LEFT] [SIZE=5] [/SIZE]
  13. [quote name='Justyna_wolontariat']Sunia ma w kłębie 61 cm grzebiet jest ale bardzo zarwany takie siodło wysokosć środka grzbietu około 58 cm Dziś weterynarz ja ponownie zobaczył i ogólny stan lepszy ma tłuszczaka na głowie ale to nic szkodliwego. Ogonka nie podniosła, cały czas podkulony pod siebie ale z budy wyszła już dużo chętniej, jest bardzo zestresowana i zdezorientowana ale wydaje się byc ciut spokojniejsza, w tej suni nie ma cienia agresji to oaza spokoju [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/404/a91a8c443452bb2fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/589/0e40b835d492e58bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/543/cc9b7d16f245fc89med.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Takie to biedactwo... jeszcze 1 fotka [IMG]http://img34.imageshack.us/img34/5294/img1472tg.jpg[/IMG]
  14. Saba,Sali: [URL="http://www.gumtree.pl/"]www.gumtree.pl[/URL] [URL="http://www.alegratka.pl/"]www.alegratka.pl[/URL] [URL="http://www.szerlok.pl/"]www.szerlok.pl[/URL] [URL="http://www.morusek.pl/"]www.morusek.pl[/URL] [URL="http://www.katowice.com.pl/"]www.katowice.com.pl[/URL] [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/"]www.przygarnijzwierzaka.pl[/URL] [URL="http://www.adopcjapsa.pl/"]www.adopcjapsa.pl[/URL] [URL="http://www.kupsprzedaj.pl/"]http://www.kupsprzedaj.pl[/URL] [URL="http://www.adopcje.org/"]http://www.adopcje.org[/URL] [URL="http://www.aukcjezwierzat.pl/"]http://www.aukcjezwierzat.pl[/URL] [URL="http://www.gieldaogloszen.pl/"]http://www.gieldaogloszen.pl[/URL] [URL="http://www.mojpupil.pl/"]http://www.mojpupil.pl[/URL] [URL="http://www.cafeanimal.pl/"]http://www.cafeanimal.pl[/URL] [LEFT][B]Saba [/B]jest przepiękną,srebrną suczką.Można powiedzieć,że miniaturką Husky.Na pewno w przodkach matka lub jej ojciec były przedstawicielami tej rasy.Nie ma jednak charakterystycznych negatywnych cech tej rasy. Historia suni jest smutna i ukazuje typowy stosunek człowieka do psa.Była maskotką wśród pracowników pewnej firmy,uwielbiana,rozpieszczana.Nie brakowało jej niczego w sferze emocjonalnej i materialnej.[SIZE=2][B]Wszystko jednak do czasu........[/B][/SIZE]Człowiek kolejny raz pokazał,że kiedy ma problemy,to odsuwa psa na bok i pozbywa się go,oddając do Schroniska.[B]Po upadłości firmy dla suni juz nie było miejsca.[/B]Tak wierna,wpatrzona w ludzi Saba zza krat wypatruje kogoś,kto jej zrekompensuje odtrącenie i da szanse,by pokazać,jak bardzo kocha ludzi i jaki wspaniały pies jest z niej.Sunia nie czuje urazy,bo ma wiarę w ludzi i w lepszą przyszłość.Ma ok 6 lat,jest ugodowa,szybko nawiązuje kontakt z ludźmi i psami/Dla niej całym życiem jest człowiekiem.Ponadto jest bardzo wylewna,miła,sympatyczna.Może mieszkać w mieszkaniu oraz w domu z ogrodem.Zostanie wysterylizowana,jest zasczzepiona [/LEFT] [IMG]http://img199.imageshack.us/img199/5057/p1080647k.jpg[/IMG] [IMG]http://img203.imageshack.us/img203/4719/p1080645q.jpg[/IMG] -------------------------------------------------------------------------- [SIZE=2]Sali ma ok 1,5 r.Jest przepięknej urody i równie pieknego charakteru sunią w typie psa Gończego.To typowy domowy pies,wiedzący co to łóżko,kocyk,pieszczoty i rozpieszczanie jest zrównoważona,grzeczna,posłuszna,uwielbia kontakt z człowiekiem i dziećmi. Idealna sunia rodzinna[/SIZE].Przed adopcją zostanie wysterylizowana(to warunek),jest zaszczepiona. [SIZE=2][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/814/img0627r.jpg[/IMG][/SIZE] [LEFT] [/LEFT] [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/5050/img0628kq.jpg[/IMG]
  15. Bąbel,Rambo: [URL="http://www.gumtree.pl/"]www.gumtree.pl[/URL] [URL="http://www.alegratka.pl/"]www.alegratka.pl[/URL] [URL="http://www.szerlok.pl/"]www.szerlok.pl[/URL] [URL="http://www.morusek.pl/"]www.morusek.pl[/URL] [URL="http://www.katowice.com.pl/"]www.katowice.com.pl[/URL] [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/"]www.przygarnijzwierzaka.pl[/URL] [URL="http://www.adopcjapsa.pl/"]www.adopcjapsa.pl[/URL] [URL="http://www.kupsprzedaj.pl/"]http://www.kupsprzedaj.pl[/URL] [URL="http://www.adopcje.org/"]http://www.adopcje.org[/URL] [URL="http://www.aukcjezwierzat.pl/"]http://www.aukcjezwierzat.pl[/URL] [URL="http://www.gieldaogloszen.pl/"]http://www.gieldaogloszen.pl[/URL] [URL="http://www.mojpupil.pl/"]http://www.mojpupil.pl[/URL] [URL="http://www.cafeanimal.pl/"]http://www.cafeanimal.pl[/URL] [SIZE=2][COLOR=#ff1616]Bąbel[/COLOR] ma ok 1,5 r.[/SIZE][SIZE=2]Jest w typie jamnika długowłosego[/SIZE][SIZE=2],Jest małym psem[/SIZE][SIZE=2].Ma super charakter-wierny,zabawowy,[/SIZE][SIZE=2]akceptuje inne psy,nawet koty. [/SIZE][SIZE=2]Domowy psiaczek pragnący domu i stabilizacji.[/SIZE][SIZE=2]To ugodowy pies,zgadzający się nawet z dziećmi.[/SIZE][SIZE=2]Przepiękny,prawda?[/SIZE][SIZE=2][IMG]http://img190.imageshack.us/img190/6426/babelu.jpg[/IMG] [/SIZE] [SIZE=2][IMG]http://img411.imageshack.us/img411/4192/babel1.jpg[/IMG] [/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#8e00b1]Rambo[/COLOR] to mieszaniec boksera.[/SIZE][SIZE=2]Jest psem bardzo towarzyskim,kontaktowym,garnącym się [/SIZE][SIZE=2]do człowieka.[/SIZE][SIZE=2]Bardzo chciałby zagościć w domu i[/SIZE][SIZE=2] pokazać,jaki potrafi być wierny.[/SIZE][SIZE=2]Potrafi zostawać sam-nie niszczy,zachowuje czystość.[/SIZE][SIZE=2] [/SIZE][SIZE=2]Lubi się bawić.[/SIZE][SIZE=2]Potrzebuje kogoś kto go pokocha i zapewni mu zabawę i ruch.[/SIZE][SIZE=2] [/SIZE][SIZE=2]On na pewno odwdzięczy się za szansę.[/SIZE][SIZE=2]podaruj mu dom-podaruj mu nowe życie[/SIZE][SIZE=2].Rambo ma ok 4-5 lat,przed adopcją zostanie wykastrowany,[/SIZE][SIZE=2]jest zaszczepiony.[/SIZE] [LEFT] [/LEFT] [SIZE=2][IMG]http://img64.imageshack.us/img64/2345/p1080642w.jpg[/IMG] [/SIZE][SIZE=2][IMG]http://img502.imageshack.us/img502/1614/p1080637h.jpg[/IMG] [/SIZE] [SIZE=2] [/SIZE]
  16. dziękuje :) Jeszcze Justyna nie napisała ile ma w kłębie
  17. Jutro Justyna zmierzy ją,będzie pewność ile ma w kłębie
  18. Ja mam wielką nadzieje,że to w końcu ten dom.Pusia nawet dobrze reaguje na młodych ludzi.
  19. Jutro będzie u P.Iwony młoda dziewczyna zainteresowana Pusią.Przez telefon jest bardzo miła,prozwierzęca.Zobaczymy....
  20. Lisek,Toro: [url]www.gumtree.pl[/url] [url]www.alegratka.pl[/url] [url]www.szerlok.pl[/url] [url]www.morusek.pl[/url] [url]www.katowice.com.pl[/url] [url]www.przygarnijzwierzaka.pl[/url] [url]www.adopcjapsa.pl[/url] [url]http://www.kupsprzedaj.pl[/url] [url]http://www.adopcje.org[/url] [url]http://www.aukcjezwierzat.pl[/url] [url]http://www.gieldaogloszen.pl[/url] [url]http://www.mojpupil.pl[/url] [url]http://www.cafeanimal.pl[/url] TORO,ma ok. 3 lat,jest mieszańcem owczarka niemieckiego.To bardzo kontaktowy i ufny pies,bardzo szybko nawiązuje więź z ludżmi i innymi psami.Psi wierny ideał,dla którego człowiek jest najważniejszy.Można o nim mówić same dobre słowa Jest grzeczny,ułożony i uwielbia zabawę.Nadaje się do mieszkania w domu,jak i w mieszkaniu.Dom może być ze starszymi dziećmiTo pies zasługujący na szansę i na lepsze życie.Podaruj mu ją,nie pożałujesz.Bez problemu dogaduje się z innymi psami Jest wykastrowany,zaszczepiony. [IMG]http://.imageshack.us//7097/img1405qt.jpg[/IMG][IMG]http://img821.imageshack.us/img821/7924/img1405pi[/IMG][IMG]http://img821.imageshack.us/img821/7924/img1405pi[/IMG] [IMG]http://img821.imageshack.us/img821/7924/img1405pi.jpg[/IMG] [IMG]http://img412.imageshack.us/img412/1397/img1396el.jpg[/IMG] [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/9760/img1404o.jpg[/IMG] --------------------------------------------------------------- Lisek,to średnio-mały pies pilnie szukający domu stałego.To ostoja spokoju,wrażliwości i delikatności względem ludzi,innych psów,a nawet kotów(akceptuje)W Schronisku jest bardzo przygnębiony,nie wie dlaczego tutaj się znalazł i co będzie dalej.Bardzo cierpi psychicznie,Ożywia się,kiedy może spędzić czas z człowiekiem.Idealnie nadaje się do mieszkania.Nie jest psem hałaśliwym,jest spokojny,zrównoważony i bardzo kochany.Z dziećmi również się dogaduje.Ma ok 4-5 lat,jest zaszczepiony,będzie wykastrowany [IMG]http://img1.classistatic.com/cps/kj/110130/992r7/3373hkg_20.jpeg[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/newreply.php?do=postreply&t=75577[/IMG][IMG]http://img1.classistatic.com/cps/kj/110130/992r3/9825a92_20.jpeg[/IMG]
  21. [quote name='KWL']Skąd aż taki pesymizm ? Warto chociaż spróbować. Oczywiście dla niej byłoby najlepiej trfic od razu do DS, ale to może trwać....[/QUOTE] Oczywiście możemy spróbować.Widzę jak ostatnio trudno o deklaracje. Sunia zmarnuje sie w schronisku,żal jej
  22. Gdyby ktoś zdecydował sie na DT,to pewnie Schronisko zaopatrzyłoby sunie w karme na jakiś czas...
  23. [quote name='Biafra']Dziękuję za zaproszenie. Postaram się coś kombinować dla niej...[/QUOTE] Dzięki :) [quote name='KWL']Biafra... co masz na myśli ? Justyna a może by tak zbiorka na hotel ? Baner mogę zrobić, tylko wybierzcie imię :-)[/QUOTE] Uzbierać deklaracje na hotelik,to teraz rzadkość.Nie uda się. Wybierajcie imie :)
×
×
  • Create New...