-
Posts
12216 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jusstyna85
-
[FONT=Arial Black][COLOR=black][B][FONT=Arial][SIZE=2]12 tyg. sunia szczeniak jest po operacji przepukliny,biedactwo szuka pilnie dt/ds Imię: brak Płeć: samiczka Wiek: ok 3 mc Miejsce pobytu:Schronisko w Rudzie Śląskiej Województwo: sląskie Szczepienia: do sprawdzenia Historia:znaleziona w kartonie Rozmiar: ( S/M/L...) small/micrus Charakter: szczeniak - delikatna,kochana Kontakt[/SIZE][/FONT][/B][SIZE=2][B][FONT=Arial][SIZE=2]: [EMAIL="[email protected]"]510 268 586[/EMAIL] Wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/201304-SZCZENIAK-sunia-3-mies-z-kartonu-PO-OPERACJI-PRZEPUKLINY-szuka-DT-DS?p=16220112#post16220112[/url] [/SIZE][/FONT][/B][/SIZE][/COLOR][/FONT]
-
POGRYZIONY, ślepnacy Staruszek Bruno-JUŻ W DOMKU
jusstyna85 replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Pianka']Bruno miałby szanse pojechać do hoteliku- hotel terier w Brzyścu potrzebne sa deklaracje[/QUOTE] Staruszek nie proadzi sobie dłużej w schronisku,dla niego to jedyna szansa... -
[quote name='greatmadwomen']link do wydarzenia: [url]http://www.facebook.com/event.php?eid=150312525022991[/url] za godzinkę(bo muszę teraz lecieć) zaproszę gości i dodam wszystkie zdjęcia, proszę jeszcze o jakiś adres maila i w jakim mieście albo województwie sunia jest. Udostępniajcie i zapraszajcie gości[/QUOTE] Przypominam o FB....
-
WRAK BERNARDYNA,skrajnie wygłodzony i wycieńczony,ma DOM
jusstyna85 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='zuzlikowa']...czyli formalnie ma pozostać pod nadzorem TOZ, a praktycznie ma już swój dom stały, tylko bez usankcjonowanych papierów na stały, a jedynie na tymczasowy...dobrze zrozumiałam?[/QUOTE] Tak,tak...nie można tego zmienić na razie...tak Justyna mówiła już na samym początku -
[quote name='greatmadwomen']link do wydarzenia: [url]http://www.facebook.com/event.php?eid=150312525022991[/url] za godzinkę(bo muszę teraz lecieć) zaproszę gości i dodam wszystkie zdjęcia, proszę jeszcze o jakiś adres maila i w jakim mieście albo województwie sunia jest. Udostępniajcie i zapraszajcie gości[/QUOTE] Telefon do Justyny_wolontariat 510 268 586 Dzięki wielkie :)
-
WRAK BERNARDYNA,skrajnie wygłodzony i wycieńczony,ma DOM
jusstyna85 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='zuzlikowa']...to znaczy o czym ma praktycznie pamietać?...że psiak może wrócić do własciciela?:crazyeye:[/QUOTE] Na pewno nie wróci...jest dowodem w sprawie i prawnie musi jeszcze pozostać pod TOZem -
Sunia,Mieszaniec Kaukaza w złej kondycji,musiała rodzić co 6 mies. [url]http://www.dogomania.pl/threads/201141-Mix-KAUKAZA-8-10-lat-rodzi%C5%82a-co-P%C3%93%C5%81-ROKU.jeszcze-mleko-jej-cieknie-%28-zajrzyjcie/page2[/url]
-
zagłodzony tylko 1.5 roku WIELKOPOLSKA - ma dom
jusstyna85 replied to ANETTTA's topic in Już w nowym domu
podniose.... -
[quote name='Marycha35']Sen na nowym miejscy ważna sprawka;) Tak się cieszę, że się udało, ale będziemy czekać na relacje od nowych właścicieli:) A Ty jak jusstynko??? Życia NIE TRAĆ, BŁAGAMY:) :) :)[/QUOTE] Wieści dobre... Arisek leży i jest w porządku. Ja zacznę cieszyc sie po paru dniach i po kastracji :)
-
WYRZUCONA Z AUTA- bezdomna---1,5 mies. łapania- MA DOMEK STAŁY
jusstyna85 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Dostałam pytanie o Pusie poprzez zadaj pytanie sprzedającemu z allegro,czy Pusia nie gubi sierści...Nie za bardzo rozumiem tego... -
WYRZUCONA Z AUTA- bezdomna---1,5 mies. łapania- MA DOMEK STAŁY
jusstyna85 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='chita']widocznie nie byl jej wart;) jak bedzie jakis bazarek ogloszeniowy to postaram sie wykupic jakis pakiet, tylko mi przypomniec trza;) i mam prosbe-ogromna! [B][SIZE=5][SIZE=2]SZCZECINEK PROSI O POMOC!!![/SIZE] [/SIZE] w ankiecie dogo i miau ustalono, że SZCZECINEK będzie wspólnym kandydatem na krakvecie. tymczasem pojawiła się silna konkurencja! za chwilę będą na prowadzeniu a SZCZECINEK przegra![/B] [B] PROSZĘ, GŁOSUJCIE NA SZCZECINEK!!!!!! [URL="http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=13065&start=45"]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopi...13065&start=45[/URL] POMÓŻCIE BO PRZEGRAMY!!![/B][/QUOTE] Dzięki :) Może ktoś inny będzie miał więcej szczęścia ze zrobieniem ogłoszeń... Podałam Paulinie nr telef. Pani Iwony,żeby umówić się na spotkanie z Pusią.Bardzo jej dziękuje i oczywiście Soboz za pamięć :) -
Malec, który potrzebuje szansy...ZA TM [*] :(
jusstyna85 replied to __Lara's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No co Ty...wiem to od żony kierowcy,bo prosiłam,żeby zwrócia uwagę na niego.To piękny pies,który ma wielkie szanse na dom mimo wieku.Otworzył sie ,zrobił wielki krok,ale potrzebny następny w postaci DT.Słyszałam,że daje sie głaskać,zachowuje czystość,sam przychodzi jak czegos chce.schronisko dało mu szansę i naprawde sie postarało,bo zabrało go na domek pracowników,tam codziennie ma kontakt z ludźmi.jemu naprawde przydałby sie DT,bo lepiej,niż teraz na pewno już nie będzie