-
Posts
12216 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jusstyna85
-
3 SZCZENIAKI Z GRCYBICĄ w DT u Koperek! Wszyscy mają domy ... :)
jusstyna85 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Justyna_wolontariat']2 suczki mjaa domki została ta bura u której najbardziej widac grzyba. Grzybica leczy się bardzo powoli tabletki mją już odstawione tylko pozostało smarować szczepionki podane. Koperek prosiła o ogłoszenia o tej burej niuni nie urosły za wiele mówi że będą mniejsz eniż średnie. Pozatym czują się dobrze ciut przytyły.[/quote] Super :) wezme sie za ogłoszenia zaraz,tylko nie wiem która to została... -
POGRYZIONY!z kaszlem DINO już 6 MIESIĘCY . MA DOM
jusstyna85 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwa77']Justynko sprawa pieniazkow chyba byla dawno temu wyjasniona - post 25, 35 i 47.Myslalam ze Pianka juz je przelała.[/quote] Jeszcze ich nie mam, sprawdzałam konto przed chwilą -
POGRYZIONY!z kaszlem DINO już 6 MIESIĘCY . MA DOM
jusstyna85 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lucy*']No to jeśli nie ma możliwości żeby ktoś ze schroniska podjechał to może warto zebrać pytania od doktora - co potrzebuje wiedzieć - zadać w schronisku , spisać i tak to obejść? nie wiem czy to możliwe...tak sobie tylko gdybam :roll:[/quote] To da sie zrobić.... -
POGRYZIONY!z kaszlem DINO już 6 MIESIĘCY . MA DOM
jusstyna85 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='egradska']ja dzwoniłam do dr Adama, mam do niego pełne zaufanie. Mozna sie umowic w kazdej chwili, zeby nie czekac w kolejce. moge podjechac z psem, nawet autobusem, ale nie sama. chłop wraca dopiero za kilka dni. I jeszcze jedno, doktor jest bardzo dokłądny, zadaje wiele pytań, np. kiedy piesek sie meczy, jak wyglada kaszel, jak czesto kaszle (o to pytał juz przez tel). Ja nie umiem na to pytanie odpowiedzieć.[/quote] Tylko te 3 pytania? Będzie ciężko z odpowiedzią,bo nie wiem czy ktoś tak bardzo go obserwuje,ale zapytałabym Justyny,powie tyle,ile wie. -
POGRYZIONY!z kaszlem DINO już 6 MIESIĘCY . MA DOM
jusstyna85 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwa77']Justynko - nie wiedziałam ze jestes taka chora . Kuruj sie w takim razie :calus: Nie wiem czy pamietasz ale ja przekazalam na Dinusia (na badania ) z tych pudelkowych pieniazkow 30 zl.Jak nie wystarczy tych pieniedzy co masz w sumie na Dinusia to ja chetnie zaplace za ta taksowke - ilez to moze kosztowac- przeciez nie majatek. Ktos wie ile ? Israel - rozumiem nie mozesz to nie mozesz. Ale moze kogos poszukasz kto pojedzie ta cholerna taksowka i wezmie w koncu tego biednego psa na badania. Jak bedziemy tak czekac w nieskonczonosc to nie wiem co bedzie...Prosze czy ktos zrobis sobie przejazdzke i pomoze temu biednemu psu??????[/quote] Musisz to załatwić z Pianką,ona ma dostęp do tych pieniążków... -
POGRYZIONY!z kaszlem DINO już 6 MIESIĘCY . MA DOM
jusstyna85 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lucy*']a czy on jest już umówiony na te badania?? czy najpierw transport a potem umawianie ??[/quote] Z umówieniem nie będzie problemu... ja stawiałabym na taxi, ale potrzebna osoba,która dałaby rade pojechać z Edgradską(o ile ona też sie zgodzi) -
POGRYZIONY!z kaszlem DINO już 6 MIESIĘCY . MA DOM
jusstyna85 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Wyprzedziłeś mnie, właśnie chciałam dodać Twoje zdjęcia :) Czy ktoś dałby rade pojechać z Edgradską taxi do weta? -
POGRYZIONY!z kaszlem DINO już 6 MIESIĘCY . MA DOM
jusstyna85 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Może i starczyłoby na taxi. Czy ktoś wie jak to wychodzi cenowo? -
POGRYZIONY!z kaszlem DINO już 6 MIESIĘCY . MA DOM
jusstyna85 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwa77']Justynko z tego co widze to ciagle jest problem z transportem. Dinus ma jechac do Goduli (juz nie do Brynowa) , ktos pisal ze to tylko 4 km od schroniska , - nie mozesz z nim pojechac taksowka - ja zaplace !? Szkoda Dinusia - po to zbieralismy pieniazki na te badania zeby mu pomoc ,a tak to nadal nic nie robimy by go leczyc ,bo nie jest zdiagnozowany. Przepraszam ale po prostu mi go szkoda.[/quote] Nie masz pojęcia jak mi go szkoda :( Ja mam zapalenie oskrzeli, mam 39 stopni gorączki,ledwo mówie i trzymam sie na nogach,musze być na nogach na piątek,bo mam seminarium.Nie mam siły wyjść gdziekolwiek :( Ja mam na koncie 30 albo 20 zł chyba od Kasi Klero dla Dinusia i jeszcze 30 zł z allegro z aukcji cegiełkowej.Na szczęście pewna Pani pomaga mi w leczeniu psów i dołoży pieniądze,ale maxymalnie 100 zł,bo 200 zł poszło na badania Czarusia. -
A będą jakieś zdjęcia?
-
POGRYZIONY!z kaszlem DINO już 6 MIESIĘCY . MA DOM
jusstyna85 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lucy*'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/member.php?u=23576"]jusstyna85[/URL] zajrzałam :p kurcze "ja" akurat mam samochód w naprawie... czy jakoś inaczej mogę pomóc ?? :roll:[/quote] Niestety nie...:( Owczarek Niemiecki z mojego podpisu Czaruś za długo czekał na badania.Jeśli nie znajdzie sie dom w ciągu paru dni,to zostanie uśpiony. -
[quote name='ATLANTYDA']Już jest wyróżniona zmieniłam popołudniu:p[/quote] Dzięki........ :)
-
[quote name='ATLANTYDA']Z allegro powinno wpłynąć 135 zł z dzisiejszych cegiełek i jedna osoba chce wpłacić na sunie 50 zł extra ale to pod znakiem zapytania podałam nr konta może pieniążki dotrą .[/quote] Zrób jak najszybciej wyrożnioną aukcje.Nie ma co czekać, jutro będzie 1. rachunek z leczenia.Schronisko nie zapłaci,bo nie ma z czego
-
POGRYZIONY!z kaszlem DINO już 6 MIESIĘCY . MA DOM
jusstyna85 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='egradska']miałam na myśli ten gabinet: [URL]http://www.vetopedia.pl/mapa2450.html[/URL] rozmawiałam z dr Adamem, to lekarz, do którego mam największe zaufanie (może dlatego, że uratował mojego psiaka). Podczas badania zadaje wiele pytań i dlatego byłoby dobrze, żeby mógł tam być z Dinusiem ktoś, kto miał okazję go poobserwować. A, i wspominałam, że chodzi o mniejszego pieska ze schroniska.[/quote] Nikt ze schroniska nie pojedzie z nim. -
Przeliczyliśmy sie z kosztami... Czarna Ando mogłabyś napisać i opisać te wszystkie koszty? Ja wiem na pewno, że doba w lecznicy to 10 zł minimum. Justyna rozliczy sie jutro ze wszystkiego,co ma na koncie. Nie wiem jak damy rade finansowo.
-
[quote name='czarna anda']podoba mi sie Magia i Maja - tak pasuja do niej :)[/quote] Mnie podoba sie Magia :) Bardzo dziękujemy za wielkie serce dla suni
-
Młoda,śliczna Tara PO SZKOLENIU -MA DOM!
jusstyna85 replied to Asia_Klero's topic in Już w nowym domu
Gdzie chętni na takiego psiaczka...? -
POGRYZIONY!z kaszlem DINO już 6 MIESIĘCY . MA DOM
jusstyna85 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asia_Klero']Mam koncert z orkiestra w sobote:(:(Ale sprobuje kogos zalatwic(np Sara _rokitnica zeby pojechala z moja mama)zobacze co da sie zrobic:D[/quote] Godula jest znacznie bliżej,niż Brynów.Jeśli rzeczywiście jest tam sprzęt,to można bliżej. Nie wiem ile dokładnie to byłoby ze schroniska,ale chyba max 10-15 min. Może ktoś wie,czy sie nie myle? dzień i godzina obojętna... -
[quote name='DG32']Zrobiłam "dziewczynie" nowe allegro: [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=308170601[/URL] Zostawiłam ją dzisiaj na chwile i ta mała bestia pogryzła dwie torebki - przegryzła uszy :crazyeye:. Wielbicielki torebek strzeżcie się "dziewczyny".[/quote] Niedobrze dla przyszłego domku, żeby niszczyła...