[B]szajbus [/B]napisała:
[QUOTE]Aniu, dokładam 100,- ale do piątku przekaz ci nie dojdzie. Co robić? Konta nie posiadam.
Jak domek sprawdzony to nie ma się nad czym zastanawiać , tylko kuc żelazo póki gorące.[/QUOTE]
Super!! Dziekuje :Rose:
[B]Hala [/B]napisała:
[QUOTE]a w Poznaniu to gdzie się spotkacie? Macie jakieś umówione miejsce? :cool3: Bo jakby co..[/QUOTE]
zapewnie kolo dworca PKP głównego :razz: nie znam az tak Poznania zeby sie umowic gdzie indziej :razz: