to ja powiem ze moj psiak to wogle jest z francuskim podniebieniem :cool3: najlepiej tylko miasko by jadl samo bez niczego :D
jak mu kiedys suche kupilam i dalam mu w miske to sie spojrzal i w oczach "pancia co ty mi tu dajesz ja chce miasko a nie jakis groszek" :cool3:
zaczely sie problemy z jelitkami i wet powiedzial "royal intestinal" bedzie najlepszy dla niego, ja taka zadowolona z probka do domku ze sprobujemy zanim kupie.. no i co? psiak powiedzial "NIE!" pojechalam pozniej na kontrole i przy okazji powiedzialam ze psiak wogle nie chcial mimo ze polalalam mu olejem z winogrona itp. no to moze puszke by chcial zjesc.. kupilam :roll:
to pies jak poczul to az mu miska uciekala :multi: no i dzis stal sie koszmar... nie bylo puszki dostal samo suche z olejem.. i nawet nie chcial nic skubnac :(
wiec puszki royala mysle ze sa naprawde dobre dla niejatkow :):)