Jump to content
Dogomania

Ayia

Members
  • Posts

    2669
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ayia

  1. ja sie tez w domu poryczalam.. ale to ze szczescia :oops:
  2. Natalia bo ja cie zaraz umieszcze z Bernardynem w boksie poprostu :evil_lol::evil_lol:
  3. no pewnie ze robilam.. :evil_lol: tutaj z Katya: [IMG]http://images20.fotosik.pl/347/03e4e898ffa5f3d0.jpg[/IMG] a tutaj z nowym swoim panem: [IMG]http://images21.fotosik.pl/292/90a060c0e0f44f99med.jpg[/IMG]
  4. Ona tak czeka na Ciebie... [IMG]http://images21.fotosik.pl/292/e5490c73545c36eemed.jpg[/IMG]
  5. [IMG]http://images21.fotosik.pl/292/e90d3e388c7640d5med.jpg[/IMG]
  6. Radarek pojechal do nowego domku!!! byl taki szczesliwy, skakal az z radosci :)
  7. dzis w schronie na boksach dojrzalam takiego sznaucerka olbrzyma... [IMG]http://img150.imageshack.us/img150/4971/p1060509rp3.jpg[/IMG] Jutro postaram sie dowiedziec cos wiecej o nim!!
  8. oby szybko znalazl domek.. stracil nadzieje :placz: [IMG]http://img520.imageshack.us/img520/2586/p1060489mt8.jpg[/IMG]
  9. Lysolki czekaja na wlasny kochany domek, czy naprawde juz nie maja szans? :( [IMG]http://img150.imageshack.us/img150/3521/p1060485kn9.jpg[/IMG] [IMG]http://img520.imageshack.us/img520/7566/p1060486vb4.jpg[/IMG]
  10. a dzis Radarek sie slicznie ustawial do zdjec.. :evil_lol: [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/7655/p1060527ll7.jpg[/IMG]
  11. bazarek dla Tosi: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=5376806#post5376806[/url]
  12. ciapus wez daj w temat moze ze mix labka :)
  13. co z siwuchem? czemu nic nie wiadomo? zadzwoncie do niej.. :(
  14. Natalia chodzi o koszty... [SIZE=1](zapewnie juz wszystko wiesz o co chodzi po rozmowie z niewiasta)[/SIZE]
  15. ona biegnie po nowy domek juz!! [IMG]http://mioll.fretki.org.pl/upload/pliki/f-464061e1e67a5.JPG[/IMG]
  16. powstal wielki problem :placz: jeden z psow pani Irenki (ktora oferowala pomoc w transporcie) musial miec powazna operacja ktora kosztowala bardzo duzo [SIZE=1](300euro)[/SIZE]:placz: Pani jest zalamana... nie da rady i nie moze sobie pozwolic na to.. :-( Przepraszam za nia.. i za siebie :placz::placz: moze innym razem gdy bedzie potrzebny transport tamte rejony,. ale nie teraz, nie tym razem.. :placz:
  17. z jednej strony lepiej ciachnac bo po co malych kolejnych sierot.. a z drugiej strony szkoda bo na wystawt by mozna chodzic z nim :cool3:
  18. [quote name='monita'][B]Ayia [/B]wklej inaczej fotki, bo modzi mogą je usunąć :p[/quote] tzn jak? wklejam normalnie, nie sa duze, nie sa male... sa akurat (wg. mnie:razz:)
  19. w łodzkim schronie pojawil sie kolejny kudlacz.. a moze pod nim wyloni sie piekny sznacerek? opis:Olbrzymi kudłacz, raczej spokojny, choć niezbyt przyjaźnie nastawiony wobec ludzi (zdaje mi sie ze to ze stresu:( ) [IMG]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/42115646.jpg[/IMG] [IMG]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/42115643.jpg[/IMG][IMG]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/42115645.jpg[/IMG]
  20. tez tak mysle ze jemu powinni ludzie dac ta zasluzona emeryture.. tyle lat byl obok czlowieka, pomagal mu kazdego dnia.. nawet po smierci pilnowal.. on potrzebuje teraz domku w ktorym bedzie kochany! a nie do pracy i zapewnie dlatego ten zwiazek tak zrobil, bo nie dadza rady mu pomoc :( jemu trzeba poszukac dobrego domku w ktorym bedzie mogl spokojnie zyc..... (takie jest moje zdanie)
  21. czym on sobie na to zasluzyl? :placz: zgloscie to do fundacja co szkoli psy moze oni pomoga? napewno beda cos mogli zrobic!! :placz:
  22. Natalia jest szansa na transport ale czy moglaby tamta Pani wyjechac choc polowe drogi tzn przynajmniej do Hannover? bylo by najlepiej poniewaz od Berlina do Bonn jest 610km!! termin najlepszy dlatej pani to 20maj (ale jechaly by same z 1 osoba) badz 31maja(prawdopodobnie ja z chlopakiem jedziemy na wakacje) wiec porozmawiaj jak tylko bedziesz mogla i daj znac :)
  23. z Ania juz rozmawialam.. dowiedzcie sie tylko dokladna date bo moze uda sie cos zalatwic
  24. nie wie napewno bo on jest tylko na lodzkim watku ale wogle zainteresowania nie ma :placz:
×
×
  • Create New...