-
Posts
2669 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ayia
-
no pewnie ze robilam.. :evil_lol: tutaj z Katya: [IMG]http://images20.fotosik.pl/347/03e4e898ffa5f3d0.jpg[/IMG] a tutaj z nowym swoim panem: [IMG]http://images21.fotosik.pl/292/90a060c0e0f44f99med.jpg[/IMG]
-
Stella i 2 szczeniaki w super domu w Wieliczce,Bakier odszedł[']
Ayia replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
Ona tak czeka na Ciebie... [IMG]http://images21.fotosik.pl/292/e5490c73545c36eemed.jpg[/IMG] -
Radarek pojechal do nowego domku!!! byl taki szczesliwy, skakal az z radosci :)
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Ayia replied to malawaszka's topic in Sznaucer
dzis w schronie na boksach dojrzalam takiego sznaucerka olbrzyma... [IMG]http://img150.imageshack.us/img150/4971/p1060509rp3.jpg[/IMG] Jutro postaram sie dowiedziec cos wiecej o nim!! -
a dzis Radarek sie slicznie ustawial do zdjec.. :evil_lol: [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/7655/p1060527ll7.jpg[/IMG]
-
Łódź-Półtoraroczna BOKSERKA do uśpienia...zostaje u Netti1:)))
Ayia replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
bazarek dla Tosi: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=5376806#post5376806[/url] -
Śmierć zabrała mu wszystko...Labek ma super domek
Ayia replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
ciapus wez daj w temat moze ze mix labka :) -
co z siwuchem? czemu nic nie wiadomo? zadzwoncie do niej.. :(
-
Homer-niewidomy pies z Łodzi,MA DOM W NIEMCZECH!!dziekuję za pomoc!
Ayia replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
Natalia chodzi o koszty... [SIZE=1](zapewnie juz wszystko wiesz o co chodzi po rozmowie z niewiasta)[/SIZE] -
Łodź- dobermanka juz 3 raz w schronie..ZNALAZŁA SWOJEGO CZŁOWIEKA!!!
Ayia replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
ona biegnie po nowy domek juz!! [IMG]http://mioll.fretki.org.pl/upload/pliki/f-464061e1e67a5.JPG[/IMG] -
Homer-niewidomy pies z Łodzi,MA DOM W NIEMCZECH!!dziekuję za pomoc!
Ayia replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
powstal wielki problem :placz: jeden z psow pani Irenki (ktora oferowala pomoc w transporcie) musial miec powazna operacja ktora kosztowala bardzo duzo [SIZE=1](300euro)[/SIZE]:placz: Pani jest zalamana... nie da rady i nie moze sobie pozwolic na to.. :-( Przepraszam za nia.. i za siebie :placz::placz: moze innym razem gdy bedzie potrzebny transport tamte rejony,. ale nie teraz, nie tym razem.. :placz: -
z jednej strony lepiej ciachnac bo po co malych kolejnych sierot.. a z drugiej strony szkoda bo na wystawt by mozna chodzic z nim :cool3:
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Ayia replied to malawaszka's topic in Sznaucer
[quote name='monita'][B]Ayia [/B]wklej inaczej fotki, bo modzi mogą je usunąć :p[/quote] tzn jak? wklejam normalnie, nie sa duze, nie sa male... sa akurat (wg. mnie:razz:) -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Ayia replied to malawaszka's topic in Sznaucer
w łodzkim schronie pojawil sie kolejny kudlacz.. a moze pod nim wyloni sie piekny sznacerek? opis:Olbrzymi kudłacz, raczej spokojny, choć niezbyt przyjaźnie nastawiony wobec ludzi (zdaje mi sie ze to ze stresu:( ) [IMG]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/42115646.jpg[/IMG] [IMG]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/42115643.jpg[/IMG][IMG]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/42115645.jpg[/IMG] -
Gdańsk. Pies przewodnik MA JUZ DOM.GDAŃSK. Niaktuale...
Ayia replied to eduso's topic in Już w nowym domu
tez tak mysle ze jemu powinni ludzie dac ta zasluzona emeryture.. tyle lat byl obok czlowieka, pomagal mu kazdego dnia.. nawet po smierci pilnowal.. on potrzebuje teraz domku w ktorym bedzie kochany! a nie do pracy i zapewnie dlatego ten zwiazek tak zrobil, bo nie dadza rady mu pomoc :( jemu trzeba poszukac dobrego domku w ktorym bedzie mogl spokojnie zyc..... (takie jest moje zdanie) -
Gdańsk. Pies przewodnik MA JUZ DOM.GDAŃSK. Niaktuale...
Ayia replied to eduso's topic in Już w nowym domu
czym on sobie na to zasluzyl? :placz: zgloscie to do fundacja co szkoli psy moze oni pomoga? napewno beda cos mogli zrobic!! :placz: -
Homer-niewidomy pies z Łodzi,MA DOM W NIEMCZECH!!dziekuję za pomoc!
Ayia replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
Natalia jest szansa na transport ale czy moglaby tamta Pani wyjechac choc polowe drogi tzn przynajmniej do Hannover? bylo by najlepiej poniewaz od Berlina do Bonn jest 610km!! termin najlepszy dlatej pani to 20maj (ale jechaly by same z 1 osoba) badz 31maja(prawdopodobnie ja z chlopakiem jedziemy na wakacje) wiec porozmawiaj jak tylko bedziesz mogla i daj znac :) -
Homer-niewidomy pies z Łodzi,MA DOM W NIEMCZECH!!dziekuję za pomoc!
Ayia replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
z Ania juz rozmawialam.. dowiedzcie sie tylko dokladna date bo moze uda sie cos zalatwic -
Oskar, Kruch, Kruszyna znalazł swoje szczęście w Berlinie :)
Ayia replied to kacha_wawa's topic in Już w nowym domu
nie wie napewno bo on jest tylko na lodzkim watku ale wogle zainteresowania nie ma :placz: