cioteczki w Łodzi jest Sznaucer Olbrzym BARDZO potrzebujacy :placz:
moze jemu by ta Pani pomogla? :placz:
o to zdjecia:
[IMG]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/41433053.jpg[/IMG]
[IMG]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/41433054.jpg[/IMG]
piesek ma ok 5lat, opis ze strony schroniska: [I]Spokojny, łagodny duży psiak, który zupełnie nie radzi sobie w schronisku[/I]