-
Posts
4151 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Klementynkaa
-
FIZIA zeżarła dzis kosteczkę z mięskiem, bardzo była zadowolona :) natomiast wczoraj miała sądny dzień - najpoierw rano awantura ode mnie za ruchliwość jak ja się spiesze a potem wieczorem klepy od Kastora za upierdliwość. w efekcie jest zestresowana :(
-
tak, miałam nadzieję, ze zwiała np komuś z ptasiego, a większość ludzi tam leczy psy i im wysłałam. ale chyba nic tego, ją ktoś zgubił specjalnie :(
-
dzięki ;) FIZIA mnie doprowadza do szału swoją żywiołowością... ale nie dlatego, ze ona jest zła czy głupia, ja po prostu nie mam czasu na taką opiekę jakiej ona potrzebuje!!!
-
FIZIA dzis znów wysiedziała jak nalezy w domku. tylko ta jej radość mnie wykańcza... na dodatek mój jedyneczek zaczyna się denerwowac jej obecnością, on nic nie zrobi złego ale widze po nim, że mu smutno :( a domku jak nie było tak nie ma...
-
[B]Talagia[/B] możesz być spokojna, jezeli nadal pracujesz z Ravenem tak jak rok temu (mam na myśli zapał i serce dla niego) to będzie skakał ku Twojej, Swojej i naszej radości :)
-
FIZIA dostała buta! łapa wygląda paskudnie, żywe mięcho a ona i tak bryka na spacerkach. teraz będzie brykać w bucie i porządnym opatrunku! i chyba wytrzymała dziś w ciszy... przynajmnij żaden sąsiad jeszcze się nie przyszedł poskarżyć ;) jak wróciłam to było cichutko, oszalała z radości na mój widok :)
-
FIZIA bez zmian, dość grzeczna, siedzi zamelinowana w kennelku bo tam ma spokój, w zasadzie prawie nie wyłazi, nawet kiedy mnie nie było i Kastora, mogła łazić po całym mieszkaniu a siedziała sobie sama w kenelu. wytrzymała dziś bez spaceru od 9 rano do prawie 18! jutro test pozostawania w domu z Kastorem... trzymajcie kciuki bo jak będzie darła pysk to koniec ze mną :(
-
oj leci, leci... FIZIA po powrocie zachowuje się przyzwoicie, po wyjściu z auta na parkingu jak gdyby nigdy nic zaprowadziła mnie do mojego domu, na wycieraczce usiadła i spokojnie odczekała moje rozbieranie się! wykąpałam (trochę sie opierała, wyraźnie prysznic jej nie pasował ale cóż - ciotka kazała więc nie było wyjścia), otrzepała się i zemściła (z Kastora nie leci tyle wody!!!), potem grzecznie powedrował do kennela...a wcześniej mały sparing z Kastorem ale miała go dość i wlazła pod stół ;) 22.30 spacerek, suszenie po deszczu, opatrunek na łapę i sama dzielnie wlazła do kennela i sobie tam leży wyluzowana :) próbowała opatrunek zjeść ale ofuczałam i zostawiła. łapa wygląda szpetnie, faktycznie się rozbabrała... ale zaleczymy.
-
dziś FIZIA wraca do mnie wieczorem... cieczka dobiega końca, kąpiel i mam nadzieję, ze będzie ok. a w tym tygodniu zaległy weterynarz, jakieś szczepienia, odrobaczenia...
-
a jak to się robi :oops: bo wstyd przyznać ale ja jakaś niekumata w tym względzie jestem... łatwiej mi idzie w sieci :cool1:
-
w prasie nie... dodałam ją na: [url]www.szkoleniepsow.fora.pl[/url] [url]www.kupiepsa.pl[/url] [url]www.dwukropek.pl[/url] [url]www.krakvet.pl/fora[/url] dzięki Beatce ma: [url]www.allegro.pl[/url] [url]www.gratka.pl[/url]
-
ech... zagubione suczydło w sieci... można taki film nakręcić ;)
-
oj zaginęła mi FIZIA w czeluściach potrzebujących psiaków... a ona też w potrzebie :(
-
Lusia za TM - Kochamy Cię suniu!!!
Klementynkaa replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
czy Boksery w potrzebie już wiedzą? -
no wiem... ale Wafelek ma faaajny filmik z FIZIĄ tylko jeszcze go chyba nie wstawiła nigdzie!
-
byłam dzis poniańczyć FIZIE, słodka z niej morda... tylko znów nie zrobiłam jej zdjęć, gapa jestem i aparat został w domu :(
-
OWCZARKOWATA Ziuta JUŻ W NOWYM DOMU !!!!!!
Klementynkaa replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
kurczę... to się zmartwiłam z rana :( a tak liczyłam na ten domek dla ZIUTY... -
odwiedziny przebiegły pomyslnie, FIZIA nawet się ucieszyła na mój widok. pojechalismy wszyscy na trening, psy skakały po torze a FIZIA się socjalizowała wśród obcych ludzi i psów, całkim dobrze jej szło, na koniec wybiegała się po lesie i potem padła spać w kenneliku. chyba nwet nie zauważyła jak wyszłam... przypominam o plakacikach FIZI [URL="http://gostar.home.pl/fizia.pdf"]TUTAJ[/URL] i czarno biały [URL="http://gostar.home.pl/fizia_czb.pdf"]TUTAJ[/URL]. proszę, wieszajcie... zostało 6 dni :(