-
Posts
4151 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Klementynkaa
-
no i %$(*#$#%&*( HAGER nadal na naszym utrzymaniu :placz::placz::placz: pojechali do państwa, pani natychmiast nakarmiła Hagerka suchym żarciem, kiełbaską po czym dała mu kość i poszła załatwiać z TZem formalności a w tym czasie wspólnik czy ktokolwiek, kto to był podszedł do Hagera jedzącego kość no i... chyba nie muszę więcej pisać :( mąż pani się wystraszył, powiedział, że absolutnie bo on się boi a pani dużo wyjeżdża i pod jej nieobecność ktoś się musi psem zajmować... chcą jakąś suczkę... a najbardziej to jestem zła na siebie :angryy: może gdybym tam pojechała to przemówiłabym ludziom do rozumu, że to jest inny pies niz ich spokojna i miluśna suczka i nie wolno w ten sposób do niego podchodzi... a oni go potraktowali jak maskotke dużą a nie jak psa!
-
Budrys przeżyje:) DOMEK STAŁY NA ŚLĄSKU!!! =)
Klementynkaa replied to NatiiMar's topic in Już w nowym domu
na kogo mam podac kontakt w ogłoszeniu na stronie Nadziei Dobermana? -
dzwonila do mnie jakąś chwilke temu amikat :multi: FIZIA wyadoptowana, amikat ma kontakt do nowych opiekunów, będzie dzwonić i rozmawiac, odiwedzi... boje się cieszyc ale może?
-
Budrys przeżyje:) DOMEK STAŁY NA ŚLĄSKU!!! =)
Klementynkaa replied to NatiiMar's topic in Już w nowym domu
w takim razie proszę o ostateczną decyzję w temacie zgłaszania go do adopcji zagranicznej, bo chcemy uniknąc sytuacji, że pies zostanie zgłoszony a potem kiedy bedzie miał mozliwość wyjazdu to ktoś nie wyrazi na to zgody i będziemy "świecić oczami" przed niemiecką fundacją. KTO MOŻE TAKĄ DECYZJĘ PODJĄĆ? i rozumiem, że szukamy intensywnie domku w kraju! -
DZIEŃ PSA "Psiejsko - Czarodziejsko w Silesia City Center"
Klementynkaa replied to JOMA's topic in Akcje
minidoberman FRODO ma swoje allegro od ciotki :) [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=629666813]FRODO - doberman kieszonkowy! (629666813) - Aukcje internetowe Allegro[/url] -
Budrys przeżyje:) DOMEK STAŁY NA ŚLĄSKU!!! =)
Klementynkaa replied to NatiiMar's topic in Już w nowym domu
słuchajcie... Budrys ma 10 lat, to dla dobermana "słuszny" wiek, czas podjąć decyzję co z nim poczniemy... czy jest szansa aby wrócił do swojego domu kiedy Pani wydobrzeje (czy jest szansa zeby Pani wróciła do zdrowia?) czy Pani chce utrzymywac go w DT, który w pewnym sensie bedzie dozywociem (Monika nie zamorduje mnie za to :cool3:), czy intensywnie szukamy domku w Polsce a przy okazji czy wysyłamy go do fundacji niemieckiej? wiem, że zdania nt adopcji zagranicznych sa podzielone, sama mam bardzo mieszane uczucia ale doświadczenie mi mówi, że taki staruszek w naszym pięknym kraju ma małe szanse... kto w tej chwili jest władny podejmowac decyzję o przyszłosci Budryska? -
hihihi :evil_lol: w najbliższy weekend HAGER zostanie zawieziony do domu, będzie miał do dyspozycji kojec (zima przedsionek domu) i kuuupe metrów kwadratowych do biegania i pilowania. bedzie "pracował" na swoja miche i mizianie strzegąc posesji pewnej firmy w okolicach Częstochowy. ma juz tez zapowiedziany drugi obowiazek - bedzie alibi swojej pani podczas jej jogingu, podobno jak truchta sama to ludzie sie dziwnie patrzą :p
-
[quote name='magda9237']Witam wszystkich. Chciałam adoptować Wigora. (...)[/QUOTE] to smutne co piszesz, może da troszkę "do myslenia" opiekunom Wigora a Ciebie proszę - nie poddawaj się! wiem z doświadczenia, że czasem trudno połapać wszystko kiedy ma sie pod opieka kilka psów do adopcji, rózne rzeczy umykają, bywaja napiete momenty...
-
DZIEŃ PSA "Psiejsko - Czarodziejsko w Silesia City Center"
Klementynkaa replied to JOMA's topic in Akcje
a wiecie, że ja jakoś od rana też o tym nieszczęśliwcu myślałam? toż mu zafundowali "atrakcję" durni ludzie :mad: ale dobrze, że odebrali ze schronu... -
Budrys przeżyje:) DOMEK STAŁY NA ŚLĄSKU!!! =)
Klementynkaa replied to NatiiMar's topic in Już w nowym domu
[quote name='dobermanica1987']do tego Frodo uwielbia sie przytulac glaskac:-)i spac w lozku:evil_lol:[/QUOTE] do tego ostatniego to on jest stworzony :loveu: chyba mu zrobie wątek :loveu: -
Budrys przeżyje:) DOMEK STAŁY NA ŚLĄSKU!!! =)
Klementynkaa replied to NatiiMar's topic in Już w nowym domu
[quote name='dobermanica1987']wiesz nie mam ale gdzies jest chyba watek na jego temat wiec jak znajde to wysle ci linka:-)[/QUOTE] tu sa fotki FRODO [url]http://www.dogomania.pl/forum/f98/dzien-psa-psiejsko-czarodziejsko-w-silesia-city-center-106922/index85.html[/url] te na dole :) tylko nie wiem czy on będzie dobry dla dzieci małych... on jest bardzo bojaźliwy i moze reagowac nwerwowo, łapiac zebami na dzieciaki, chyba ze dzieci będą spokojne... tyle, ze gabaryty ma przyjazne, maluch jeden :) -
o której godzinie zaczynają się zawody i gdzie można znaleźć więcej informacji?
-
Budrys przeżyje:) DOMEK STAŁY NA ŚLĄSKU!!! =)
Klementynkaa replied to NatiiMar's topic in Już w nowym domu
no widze że juz sie Monice udało zarejestrować :) -
DZIEŃ PSA "Psiejsko - Czarodziejsko w Silesia City Center"
Klementynkaa replied to JOMA's topic in Akcje
jest na tymczasie pod Opolem. -
DZIEŃ PSA "Psiejsko - Czarodziejsko w Silesia City Center"
Klementynkaa replied to JOMA's topic in Akcje
[quote name='HebaNova']kto może podać więcej danych na temat tego pieska Frodo? Frodo - pinczer? mini doberman? długonogi jamnik? - FUNDACJA S.O.S. dla ZWIERZĄT przywieziony do katowickiego schroniska 25 kwietnia przez kobiete, która twierdzi, że go znalazła, został wyprany i w niedziele przyjechał na akcję. ma ok. 8-10 miesiecy tak na moje oko, jeszcze nie wyklute do końca jąderka, zęby stałe ale też kły jeszcze nie wyrosły całkiem. ma już problem z uszami - martwica brzeżna albo grzyb czy cóś. jest wystraszony, boi sie przestrzeni i dźwięków ale generalnie lgnie do ludzi... no i chyba tyle! -
Budrys przeżyje:) DOMEK STAŁY NA ŚLĄSKU!!! =)
Klementynkaa replied to NatiiMar's topic in Już w nowym domu
jest DT dla Budrysa, domowy, jutro sie tu odezwie bo teraz jest w pracy, sprawdzony, współpracujący z Nadzieją Dobermana :p -
DZIEŃ PSA "Psiejsko - Czarodziejsko w Silesia City Center"
Klementynkaa replied to JOMA's topic in Akcje
[quote name='muro']czyli dobrze rozumiem? ze akcja zakonczyła sie + jednym psiakiem? zostawionym gdzies pod drzwiami silesii?:angryy:[/QUOTE] niestety tak :angryy::angryy::angryy: staruszek biało czarny, trochę spanielkowaty, z zapuszczoną sierścią przywiązany przez trzy godziny w pełnym słońcu... pojechał do schroniska :-( -
DZIEŃ PSA "Psiejsko - Czarodziejsko w Silesia City Center"
Klementynkaa replied to JOMA's topic in Akcje
mały mini dobek a w zasadzie długonogi jamnik został ochrzczony - FRODO. ma ok. 8-10 miesięcy tak na moje oko, więc dużo juz nie urośnie. jest przesłodki, wystraszony, boi sie dźwięków, przestrzeni ale lgnie do ludzi! jest przekochany! dobrze, że ja nie mam więcej miejsca w domu bo... :eviltong: