Jump to content
Dogomania

Klementynkaa

Members
  • Posts

    4151
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Klementynkaa

  1. dobrze, że sunia ma nowy domek tak szybko i mam nadzieję, że tam zostanie do końca swojego życia :) a faceta obwiązać taśmą i psom zagłodzonym rzucić, niech się nim "zaopiekują" wrrr.
  2. to jest bannerek w wymiarach 600x200, pewnie trzeba zmniejszyć żeby wstawić w podpis. pozdrowienia dla Amelki i jej dobrych cioteczek :)
  3. a czy Amelka ma juz bannerek? czy coś wieczorem podziubać?
  4. a ja już miałam nadzieję, że jest dobrze buuu...
  5. [quote name='BeataJ']Oj....zostawmy juz tak....wstyd mi znow prosic o zmiany :-) A co reszta na to? Beata[/QUOTE] no to po co pytasz :eviltong:
  6. [quote name='BeataJ']Taki moze byc? [img]http://mioll.fretki.org.pl/upload/pliki/f-4607b32d1522f.JPG[/img] Beata[/QUOTE] jeden drobiazg bym zmieniła - środkową i górną fotkę odwrotnie tak żeby brązowa bida była w środku :multi:
  7. Fox India ja w zastępstwie amikat :) z kosteczkami uważaj, Ivi miewa luźne quupy i trzeba ostrożnie dozować jej nowości i frykasy! ateraz jeszcze dochodzi stres związany z przeprowadzką do Waszego domku więc może sie zdarzyć bieguneczka jakaś. jesli chodzi o Gnoma czarnego to tak jak napisała romenka - powolutku przyzwyczajać, jak najmniej ingerować a obserwować, czarnucha mocno nagradzać w obecności Ivi, ją oczywiście też. wczoraj obserwowałam jak Ivucha podchodzi do psów (na spacerku z moim potworem) i widac było, że ona jest raczej przymilna i tylko kiedy sie wystraszy np gwałtownego psa to poszczekuje ale to takie sucze straszenie :) dogadają się i Wy w czwórkę też się dogadacie :cool3:
  8. [quote name='fox_india']bylam spytac sasiada czy ma cos przeciwko drugiemu psu. powiedzial ze jak nie mam dosc klopotow to on mi je zalatwi. podziekowalam i poszlam :angryy:[/QUOTE] ale masz fajoweeego sąsiada :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: pozdrów go kuuupą kamieni :angryy: trzymam kciuki za jutrzejszy dzień, dziś jadę jeszcze posmyrać Ivi za uszkiem na pożegnanie ;)
  9. taka mała uwaga ale nie mogę sie powstrzymać - wczujcie się w sytuację Gnoma, który nagle zostaje odstawiony do rodziców a po kilku/ kilkunastu dniach wraca do swojego domu i co tam zastaje? panosząca się Ivy!!! to nienajlepszy pomysł moim zdaniem :) Fox India zaplanuj rozsądnie zapoznanie się zwierzów ;)
  10. [quote name='majafaja']może zaczniemy zbierac pieniadze na dom wesołej starosci dla dobkow....ehh...[/QUOTE] pomysł sam w sobie smutny :-( ale ja chętnie bym niańczyła takie sieroty gdyby tylko było mnie na to stać :placz: :placz: :placz: aisaK - wcale się nie gniewam, tak sobie pożartowałam ;) Dea - odezwę się wieczorem :multi:
  11. [quote name='aisaK']I podobno Klementynka zna się dobrze na psach. A, że jest w naszym temacie, to może pomoże...[/QUOTE] dzięki za podobno :eviltong: a tak na marginesie - oduczyłam się dawać jakiekolwiek porady na forach, nawet nie wspominam za bardzo o tym co robię hobbystycznie, bo życie mnie nauczyło, że jak ktoś ma miękkie serce to musi mieć twardą d... :razz: na szczęście trenerów w okolicy nie brakuje, jest w kim wybierać a jeśli ktoś trafi do mnie to jest mi bardzo miło :loveu:
  12. wiecie ja w kwestii umieszczania aktualizacji na wątku - tak sobie nieśmiało myślę, że ten jest baaardzo długi i rzeczywiście zagmatwany więc może go zamknąć a otworzyć nowy i otworzyłaby go osoba, która podejmuje się robić aktualizacje (Kasia :loveu: ) i tam będzie łatwiej? zostawić nazwę tylko dodać, że część II, co Wy na to? Beata już mam, tym razem błysnęłam "inteligencją" :mad: zapomniałam, że z tego konta z którego pisałam nie mam automatycznie zciąganej poczty, dopiero w nocy mnie olśniło :p
  13. [B][COLOR="Red"]Beata!!! [/COLOR][/B]czy dostałas mojego maila??? mam jeszcze fotki Ivi, dostałam od amikat ale jeśli moje maile nie dochodzą to jak mam je przesłać :(
  14. [quote name='BeataJ']No wlasnie. Kto ma foty dobrej jakosci, juz nawet nie koniecznie dobermanow, ktorym my tu wspolnie pomoglismy. Jakies fotki przynajmniej 2-3 megowe zabiedzonych dobkow sa potrzebne. I mozna od razu do mnie slac, gafik i tak plakat robi powiedzmy od poczatku, odwzorowuje to co Klementynkaa zrobila. Z tymi fotkami to nie ma co drukowac, serio. Beata[/QUOTE] eno czemu nie piszesz zaraz, że grafik sam wstawi!!! po licho ma się męczyć ja poślę Ci ten plakat w psd, z podziałem na warstwy! pół roboty mniej będzie bo tylko te felerne zdjęcia zmieni! tylko czy Twoja poczta łyknie :cool3: poślę z innego konta... aha na jutro rano mam obiecane fotki Ivi i Sary od amikat :)
  15. [quote name='BeataJ']Czytal ktos moja wiadomosc o plakacie, bo cos nie ma odzewu... Beata[/QUOTE] czytałam i czekam na zdjęcia dobrej jakości żeby podmienić, tylko kto ma? może te osoby, które robiły foty mają oryginały?
  16. hehe a ja mam fajne fotki Sary i Taksi z wczoraj! Amikat - zapcham Ci skrzynkę niebawem :)
  17. [quote name='BeataJ'][COLOR=black]IBAN międzynarodowy standard numeracji [/COLOR][URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Rachunek_bankowy"][COLOR=black]kont bankowych[/COLOR][/URL],[COLOR=black] kod uzywany w tansakcjach elektronicznych w obrocie międzynarodowym.[/COLOR] Beata[/QUOTE] a jaki jest ten numer dla naszego AFN? może warto go podać przy numerze konta itp?
  18. słuchajcie dostałam wczoraj maila od kumpla z Niemiec (dobermaniarza) i npisał mi coś takiego w temacie naszego konta na AFN: [QUOTE]"Potrzebowal bym wiecej danych tego banku, w tych danych jest tez nr. IBAN - wtedy za przelew place tylko 0,20 Euro a nie 17,00 Euro."[/QUOTE] co to do licha jest ten nr IBAN???
  19. hehe wet-psychoanalityk :cool3: no nie wiem kto powinien sie obrazić weterynarze czy psychoanalitycy! jutro to najwyżej namiar na dobrego weta i miejmy nadzieję, że ten dobry wet coś mądrego podpowie :roll: aha ale przynajmniej wiem, że się spotkamy i przywiozę Ci książkę bo klientka sie odwołała!
  20. [quote name='BeataJ'][B][SIZE=2]Kochani - co z plakatem? Czy zostawiamy tak jak jest, mam już drukowac? [/SIZE][/B][/QUOTE] no a co powiedzieli w drukarni? lepsze te zdjęcia?
  21. Anetka trzymaj się, będziemy szukać do skutku! Sarcia jest śliczną sunią, ma tylko troszkę trudny charakter, na pewno ktoś ją pokocha!
  22. oki, poczytałam i piszę tu żeby się potem nie powtarzać: - jeśli domenę "nadzieja-dobermana.pl" mamy na własność na wieczność to wrzuciłabym tylko ten adres na plakat + adres mailowy na serwerze, a z dotychczasowej strony na webparku za jakiś czas zrobiła przekierowanie i będzie grało, tylko poprosze o dokładny adres to i na bannerkach zmienię; - logo na razie leży odłogiem... - wieszanie gotowych plakatów w Katowicach biorę na siebie, może uda się druknąć przed wystawą w Spodku (dwa tygodnie) to dobermaniarzom z różnych stron Polski można wcisnąć po sztuce, niech się przydadzą na coś! - Beata! maila dostałam, odpisałam! jesli szybko dostanę odpowiedź w kwestii adresu strony i maila to będzie juz ze wszystkimi poprawkami;
×
×
  • Create New...