Jump to content
Dogomania

Klementynkaa

Members
  • Posts

    4151
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Klementynkaa

  1. buu, trzeba zmienić tytuł jeszcze :(
  2. [IMG]http://www.kadeokirk.com/ramzes_buton.jpg[/IMG] jest 100x150 pikseli :)
  3. nikt tu nie pisze o zdawaniu egzaminów ;) tylko właśnie o ujednoliceniu tego co się ma nauczyć. a powtarzanie do znudzenia, zwłaszcza z dobkiem, może doprowadzić tylko do... znudzenia. on w mog nauczy się gestów, psy doskonale obserwują i łapią czasem szybciej niż byśmy chcieli, więc ważne żeby od początku załapał to o co nam chodzi :)
  4. słuchajcie, to skoro kombinujecie z nauką to prponuję ujednolicic sysyem: klepanie dwoma rękami po udach z przodu - oznacza "do mnie" (od przodu) klepanie jedną ręką, lewą po udzie z boku - oznacza "do nog" (z siadem jesli się stoi a w ruchu "idziemy przy nodze") prawa ręka w górę wysoko - "siad" prawa ręka z dłonią płasko, nisko do ziemi - "waruj" to takie najprostrze, jesli wszyscy będą jednakowo to robić + duuużo samkołyków to nam sie chłopak wyskoli :) weszka, kong jest idealny, super, że masz takiego i chcesz mu podarować!
  5. supergoga a możesz o nim coś więcej napisać? jak się zachowuje, wiek itp? no i z kim się kontaktować w jego sprawie? a maluszek jest bieeedny i taki chudziutki :( oj gdybym dorwała drania...
  6. przyznam, że już czekam z niecierpliwością na tą wystawę i mam nadzieję, że w organizacji wystawy oddział spisze się lepiej niż przy organizacji tegorocznych MPPT ;)
  7. a może take do których da się troszkę jedzonka wrzucić? wtedy będzie miał zajęcie na dłużej :)
  8. [quote name='BeataJ'][SIZE=2] W nocy do gdynskiego schriniska trafil 3.5 miesieczny szczeniaczek dobermana. Z ksiazeczka, wiec oddany najpewniej przez wlascicieli. Ma blizny na glowce, obciete wasiki, jest przerazony. [/SIZE][/QUOTE] jak to ociete wąsiki:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: ktoś się nad biedactwem znęcał???
  9. [quote name='jusstyna85']z tego,co wiem to wolontariuszy jest chyba z 3...na pewno nikt...[/QUOTE] no to pozostaje jeszcze opcja zabrania psa na DT lub hotel, a do tego trzeba kasy :-( czyli wracamy do początku :-( bezsilność jest najgorsza...:angryy:
  10. [quote name='AniaB']Ja wyjezdzam z okolic Fiata o 15.00 i jade na kraków przez obwodnice (ta cieszynsko - bielską) a potem na autostrade..[/QUOTE] to dziś klapa :shake: ja do 16 siedzę w pracy, wprawdzie blisko autostrady ale śpiworek w domku został. posyłam Ci PW z telefonem i ustalimy gdzie i kiedy dokładnie się spotkamy :)
  11. [quote name='jusstyna85']Ja jestem także za jego uśpieniem, jeśli nie znajdzie sie szkoleniowiec."cieszył sie na widok smyczy dał sie zapiac na spacerze sie bawił gonił,po chwili zaczął na mnie warczej i zęby pokazwywac. [COLOR=#000000]ten pies jest nie do opanowania naprawd enie wies zkiedy mu odbije"[/COLOR][/QUOTE] nadal pytam co pomoże szkoleniowiec? ja mogę umówić się z osobą - opiekunem psa na kilka lekcji i nie wezmę za to kasy ale kto będzie z psem pracował? wolontariusz ze schronu, ktoś kto weźmie go na DT? jesli tak to nie ma problemu, umawiamy się, oglądamy zwierzaka i pracujemy!
  12. słuchajcie a co pomoże szkoleniowiec? nikt w schronie nie będzie szkolił psa :( jesli jest agresywna to też nikomu z czystym sumieniem jej nie wyadoptujemy, bokto weźmie na siebie odpowiedzialność? takiego psa powinna adoptować osoba która ma ogromne doświadczenie! jussyna85 ja mogę umówić się z Tobą, podjechać i zobaczyć psa ale co dalej? jak mamy jej pomóc?
  13. [quote name='BeataJ']jak bede gorach. Beata[/QUOTE] heeej :p będziesz w moich rejonach? a pisałaś, że tak nisko nie zjedziesz na mapie ;) to może uda nam się zobaczyć? znalałam stary śpiworek dla Ramzesa, jak uda nam się z AniaB zgadać to dotrze w najbliższych dniach :)
  14. o super! myslę jeszcze o zwróceniu sie do hodowców - reklama (nazwa, dane kontaktowe, adres www, ewentualnie jedno zdjęcie psa z hodowli) na dole strony w zamian za wsparcie finansowe. w takim razie robię porządki w komputerze i miejsce na zdjęcia :)
  15. ja mogę pozbierać zdjęcia i pomyśleć o zaprojektowaniu tylko potrzeba 12 dobciów, które zostały adoptowane i mamy je obfotografowane na początku kiedy były jeszcze chude i zmarnowane no i aktualne zdjęcia jak pławią się w luksusach! problem to jakość zdjęć - potrzebne sa oryginalne rozdzielczości (im większe tym lepiej), z resztą powinnam sobie poradzić no i potem druk... nie wiem czy znajdziemy drukarnię, która zrobi nam to po kosztach?
  16. rany jaka chudzina... słuchajcie tak z innej beczki mam pytanie - myśleliśmy kiedyś o zrobieniu kalendarza z metamorfozami, czy to nadal pomysł aktualny? pytam bo jeśli tak to trzeba o tym pomyśleć juz teraz! (trzeba zebrać zdjęcia - jakość musi być jak najlepsza, obrobić, zaprojektować, no i na koniec wydrukować) a czas goni!!!
  17. AniaB to ja bym była w stanie w okolicach Tychów się z Tobą spotkać! jutro po południu bo musze nieco odświeżyć ten śpiwór! może być? będe wieczorkiem w necie to ustalimy i tylko z dziewczynami trzeba sie dogadać żeby od Ciebie odebrały w Krakowie!
  18. kurczę, ja mogę zdobyć stary śpiwór (znaleziony) tylko jak Wam podesłać? jakis transport Katowice - Kraków? chyba, że pocztą... bannerek jest w wymiarach podanych przez admina, zrobię jeszcze taki malutki butonik ;)
  19. [CENTER][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=77134"][IMG]http://www.kadeokirk.com/ramzes_baner.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] ok, baner z linkiem do pierwszej strony wątku gotowy :)
  20. a na czym te zachowania polegają, które są niepokojące? no i jak to wyglada z interpretacją przez internet to juz pisać nie będę ;) ale może ma ochotę na wycieczkę w moje okolice? to pooglądamu psicę i pogadamy... zaproponuj jej taka mozliwość!
  21. no to nieciekawie nas koleżanka Daga wpakowała (nas jak nas ale nasze dobcie :( ) aczkolwiek czemu akurat z ND chcą odciągać? trochę to grubymi nicmi szyte no ale... myślę, że najbezpieczniej na Dobermany Kraków z dopiskiem - Ramzes! a bannerek się zrobi dziś :)
  22. [quote name='dzodzo']niesety ze skarpeta bedzie tak, ze jak mu zalozymy na afn to pojdzie na dlug ND-......tak bylo juz wczesniej..[/QUOTE] taaak:crazyeye: no to ja jakas niedoinformowana się czuję, meldować proszę o co tu chodfzi i jak się sprawy z naszym AFN mają :mad: :mad: :mad: zaraz, zaraz kto to obiecał sprawdzić :razz:
  23. ale jak wyślę na dobermany Kraków - Ramzes to trafi do niego tak? wrzuć tu może nr konta z opisem dla ludzisków, którzy nie siedzą na dogomanii stale a chcieliby wpłacić! zrobić mu bannerek czy plakacik czy cóś?
  24. czy Ramzes ma skarpetkę na AFN? śliczny jest :loveu: a zaobserwujcie czy szczeka?
  25. [quote name='BeataJ']Mamy kogos w tych okolicach? Beata[/QUOTE] taaa mnie tylko co z tego :placz: ja nie mam możliwości zabrać psa do siebie :placz:
×
×
  • Create New...