Kochani, powróciłam do żywych...:roll: :roll: :roll:
Oczywiście założę nową aukcję, tylko coś mi się stało z kontem i chwilowo nie mogę nic wystawić, a i allegro kompleciku się skończyło...:shake:
Evuniu kochana, wypocznij i szczęśliwa powróć do nas, jak zatęsknisz...;)