Yona, Yona błagam napisz cosik więcej...:modla:
Tak się cieszę, że Kulfonik dostał szansę na stare latka...:loveu::loveu::loveu:
Bądź szczęśliwy Pieseczku...
Dzięki Dziewczyny za wszystko!!! :loveu::Rose:
Yona, a co z Białkiem? Wystawiłaś mu allegro?
Możemy zrobić tak, pomożesz mi może w pisaniu ogłoszeń, bo dar do tego masz :cool3:, a ja mogę obornickie piękności wystawiać na allegro TOZ-u. Co mówisz? :razz:
Julix, spróbuję się dowiedzieć czegoś więcej o tej Psince. ;)