Czekamy na wieści z niecierpliwością... Mam nadzieję, że wszystko ok...
Halu, była szansa załatwienia dla Dinka na jakiś czas dużego kojca, ale niestety nie wyszło...:placz: Taką miałam nadzieję, że będę mogła przekazać Wam dobre wieści, ale nie udało się niestety...:placz:
No nic, ja tak jak obiecałam też się dorzucam 50 zł, przynajmniej tyle na razie... Tym samym mamy już miesiąc zapewniony. ;)