[quote name='Hala']Ania...napiszesz, że wizyta przedadopcyjna..i zadzwoni ktoś do kierownika i też zrobi duże oczy, że co to niby takiego jest? I co wtedy?[/quote]
No dobra, ale rozumiem, że w tej sytuacji kierownictwo wie o tych aukcjach??? :razz: Jeżeli wie, to może też wiedzieć o takiej wizycie (i tu już nic dziwnego) i jak to będzie w naszych rejonach, to nie problem, żebyśmy odbyły taką wizytę, a jeżeli gdzieś dalej to napewno dogomaniacy nam pomogą...;)