Dzięki Cioteczko, dzięki wielkie, że i tu dotarłaś...:loveu: TINKA jest cudowna...:loveu: i serce mi pękało, jak miałam ją zostawić w hotelu...:placz:
Wiem, że to niedługo, ale musimy działać. Tak, jak Dragoniasta na wstępie napisała, nie mamy zbyt wielu funduszy na hotel...:-( A wiadomo też, że cudownie by było, gdyby była już w swoim ukochanym domku.
Wystawiłam allegro dla Tinki:
[URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=198586758"][COLOR=red]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=198586758[/COLOR][/URL]
Jak pojawią się jakieś sugestie, co do zmiany treści, to czekam...;)