[quote name='GoniaP']Aniu, umówiłam się z Asią i Leną na jutro, na 18.
Co do sterylki, to rozmawiałam z Olą i woli, by Tinka z nią pomieszkała z tydzień, dwa, przyzwyczaiła się, wyciszyła i zrozumiała, że ma swojego człowieka. Potem umówimy się na sterylkę.[/quote]
Ok, no to jutro się widzimy. ;)
W tej sytuacji rozumiem, że Tinka już na dobre jedzie do Oli??? :cool3:
I po sterylce też będzie u niej??? :cool3: Bo przenosić ją znów...:roll: :shake: