Jump to content
Dogomania

IKA & SONIA

Members
  • Posts

    3799
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IKA & SONIA

  1. Wieści od Ajzona :) Witam U Ajzona wszystko OK a nawet bardziej . Już podłogi lub jego dywanik to mało próbuje lokować się na łóżkach. Z jedzeniem też już nie jest wybredny. Dużo pobytu na świeżym powietrzu robi swoje. ( Purina znika szybko). Pozdrawiam i przesyłam fotkę z zabaw Ajzona z "dogoterapeutką" labradorką. [URL=http://img267.imageshack.us/i/p1030552v.jpg/][IMG]http://img267.imageshack.us/img267/1079/p1030552v.jpg[/IMG][/URL]
  2. Mroowa słyszałaś coś może na temat tej koteczki? Powiedziano mi, że ona została porzucona, ale nie wygląda na zaniedbaną.
  3. Pytałam ponieważ Hanek odesłała do Ciebie Malgos pana, który chciał adoptowac Liska, ale on jeszcze przez tydzień nie będzie gotowy ze względu na odrobaczenie.
  4. A czy przypadkiem to nie jest rodzina z Chrzanowa, która chciała drugiego kociaka do towarzystwa dla swojego samotnego pupila?
  5. :) super wieści. Niech fruną szkraby do nowych domków!!!
  6. A jak spisały się pozostałe zwierzaki? Czy któryś znalazł dom?
  7. Biedny Bartuś :(:(:9 współczuję Ci Bajko ...
  8. A czy moja wpłata wpłynęła?
  9. Biedny Tofik :(:(:( oby wszystko dobrze ułożyło się.
  10. Ja miałam ostatnio inny przypadek. Przychodzę do pracy w Trzebini i Pani pracująca w kuchni pyta mnie czy znam malgos. Ja na to , że tak. Ona odparła, że córka dzwoniła w sprawie adopcji kociaka czarnego 8-miesięcznego, ale jak usłyszeli, ze wymagana jest umowa adopcyjna to dziękują. Pani ponownie zapytała o tę kwestię i jak usłyszała, że jednak jest wymagana umowa podziękowała ponownie.
  11. Szczegóły to zna p. Jola :)
  12. Trzymam kciuki za aklimatyzację Świnki i jej rodzeństwa :):):)
  13. Domek ze względu na stan zdrowia wycofał się.
  14. [quote name='agrabcia']Dziewczyny zrobcie mu troche zdjęć. Po wypłacie porobie psiakom allegro a Maniek zdjeć ma mało[/QUOTE] Maniuś przecież ma cały czas odnawiane Allegro fundacyjne. Doślijcie nowe fotki to je wkleję do Allegro.
  15. Zabo o potencjalnym domku dowiedziałam się w dniu wczorajszym o czym poinformowałam na forum od razu. Dopóki nie sprawdzę warunków nie chce nic pisać. Niemniej jednak mam obawy względem Dusje, bo widzę, że dziewczyna pieni się o wszystko i obrywa się mi - osobie, która jest Bogu ducha winna. Zachowanie Dusje jest nie na miescu w stosunku do mnie i niekulturalne. Cieszę się, że mod będzie miał watek na oku.
  16. Wielkie podziękowania należą się osobom, które brały udział w kwestowaniu na dniach Chrzanowa :multi::multi::multi::multi:czyli: Kasiek, Darkowi, Kamili, Hanek, Mroowie, Gosi W, jej chłopakowi Sebastianowi H., Borysowi P., Malgos wraz z mężem i córką Asią, Sybilli, Ulaa z Megi, Natalii_jade. Mam nadzieję, że nie pominęłam nikogo i liczę na tak liczny udział w kolejnych imprezach :lol:.
  17. A w domku będą mieszkały wszystkie maluszki?
  18. Marco w końcu udało się :):):)
  19. Takie znaczenie terenu może też być spowodowane stresem. Mój psiak po miesiącu obsikiwania poczuł się pewnie i na szczęście to ustąpiło. Gorzej jak to jest spowodowane innymi czynnikami. A czy Flip był kastrowany?
  20. Świetnie, ludzie zaczynaja w końcu myśleć o zwierzakach :):):)
×
×
  • Create New...