Wielkie podziękowania należą się osobom, które brały udział w kwestowaniu na dniach Chrzanowa :multi::multi::multi::multi:czyli: Kasiek, Darkowi, Kamili, Hanek, Mroowie, Gosi W, jej chłopakowi Sebastianowi H., Borysowi P., Malgos wraz z mężem i córką Asią, Sybilli, Ulaa z Megi, Natalii_jade. Mam nadzieję, że nie pominęłam nikogo i liczę na tak liczny udział w kolejnych imprezach :lol:.