Jump to content
Dogomania

IKA & SONIA

Members
  • Posts

    3799
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IKA & SONIA

  1. Nie wiem co teraz robi Sandra. Popo planujemy akcję plakatowania Niepodległości, Wyszyńskiego oraz Szpitalnej. Kto jest chętny do pomocy?
  2. Niedawno miałam telefon od Sandry - sunia była widziana na osiedlu Niepodległości czyli w jej rewirze. Na szęście nie przeniosła się nigdzie!!!
  3. Nie sądzę żeby wróciła na Kroczymiech. Sandra wywiesiła ponad 20 plakatów. Sunia jest na pewno gdzieś w okolicy. Jutro dzwonię do Przełomu.
  4. Byłam tam około 19, ślad zaginął po Suzi :( Sybi teraz napisała mi smsa, że przeżeżdżała tamtędy, niestety bez rezultatu ...
  5. Ona tęskni za oprawcą :( to zdarza się u skrzywdzonych psiaków. Niestety p. Ania popełniła błąd i sunia teraz za to płaci a my z nią :(
  6. O 14:00 była widziana koło garaży (niedaleko bloku Sandry). Sandra wówczas robiła ogłoszenia ...
  7. Sybi, fajnie, ze zalogowałaś się! Sandra ma rozwiesić jeszcze więcej plakatów. Skoro ona jest na osiedlu musimy ją w końcu złapać ... Ona na pewno opadnie z sił, leki przestaną działać. Oby rozwój choroby nie był gwałtowny.
  8. Ja też się boje, miała dostać leki wieczorem :( ona boi się ludzi i nie możemy jej wystraszyć z tego miejsca. Musimy to załatwić same z Sandrą i Sybi.
  9. Mrówciu nie ma sensu żebyś jeździła. Sandra jest na miejscu, bardziej ją zna i jest szansa, że sunia nie wystraszy się jej. Poza tym ludzie z bloku mają alarmować kiedy się pojawi maleńka.
  10. Pani Ania jechała za nią całą drogę, nie reagowała - była w amoku jakimś, a potem Sybi widziała ją na pewno w okolicy wieżowców, więc mamy 100% pewności, że wróciła w tamte rejony. Było już tak fajnie, zero objawów nerwowych, awaryjne DT :(:(:(
  11. Mroowciu jutro rano o 7 Sandra tam będzie. Ona z reguły sypia pod blokiem nr 10. Sybi teraz krąży w tamtym rejonie, na razie bez rezultatu :( Niestety ucieka przed ludźmi, trzeba zasadzić się na nią jak będzie spała pod balkonem bloku nr 10. To jedyna szansa, dzisiaj nawet Sybi nie poznała :( Nie wiem czy to odległość za duża była czy tez pęd do miejsca wyrzucenia.
  12. Suzi uciekła z DT!!!! Ja już nie mam siły .... :(:(:( szukałyśmy z Sandrą i Sybi, ale bez rezultatu. Wiemy na pewno, że wróciła na stare śmieci, czyli na Wodzińską. Osoby, które ją dokarmiały są już powiadomione, plakaty wiszą. W poniedziałek dzwonię do Przełomu. Pozostaje cierpliwie czekać, ale jak tu mówić o cierpliwości ... Sandra z Sybi płaczą, ja jestem wściekła i mam żołądek pod gardłem ... :(
  13. Tak jest :), ale na razie póki co walczymy o zdrówko maleństwa!
  14. Super cioteczki! Może ktoś wypatrzy maleńką :) Dobrą wiadomością jest również to, że Suzi może zostać u tej Pani do końca sierpnia!
  15. Stan zdrowia Suzi nie uległ jak na razie pogorszeniu, walczymy w dalszym ciągu o maleńką. Na razie mamy przerwę w wizytach u weta, dostałyśmy tabletki, dopiero w środę jedziemy na kolejną wizytę. Stan zapalny sutka cofa się bardzo ładnie, na początku wydawało się, że jednak bedzie potrzebne usuwanie go przy okazji kastracji, ale ładnie wszystko się rozeszło :)
  16. Niestety nie moge pomóc :( sama szukam dt dla Suzi chorej na nosówkę...
  17. Tak, do 17.08. czyli 2 tygodnie. Mamy już plakat: http://proanimals.org/posters/suzi.pdf Rozmawiałam dzisiaj z Panią Ewą z Przełomu, maleńka będzie miała artykuł ze zdjęciem. Sandra chce dać ogłoszenie suni z fotką do Żółtego Jeża, dziś tez będzie jej Allegro. Nie wiem co jeszcze możemy zrobić ... Na pewno ta kochana istotka nie może wrócić na ulicę :(:(
  18. Mroowciu to był jeszcze inny przypadek. Jestem załamana :(:(:( nie dość, że sunia jest chora to jeszcze nie ma dla niej DT :( Nie wiem co zrobimy ...
  19. Byłyśmy dzisiaj na kolejnej wizycie. Maleńka jak na razie ma apetyt, nie ma biegunek ani wymiotów. Ustąpiły ataki padaczki, temp. jest w normie, przytyła ok. 0,5 kg. Rokowania są jednak nadal ostrożne. Gorszym problemem jest brak DT. Suzi może przebywać w obecnym DT do17 sierpnia, a potem nie mamy dla niej żadnej innej opcji :(:(:( Proszę pytajcie kogo się da, bo nie po to ją ratujemy, żeby potem miała trafić z powrotem nie wiadomo gdzie :(
  20. Suzi jest leczona w Jaworznie na Pańskiej Górze. Pani doktor powiedziała, że zapłacimy tylko za same leki po cenach hurtowych. Szczeniaczek został zaszczepiony w trypie natychmiastowym, a w obecnym DT suni nie ma innych psów.
  21. Tak to jest Zylexis. Ulaa pocieszyłaś mnie, musimy wierzyć, że będzie dobrze!
  22. Oj to prawda. Naszej radości nie było końca kiedy udało się ją namierzyć, a potem złapać.
×
×
  • Create New...