Jump to content
Dogomania

IKA & SONIA

Members
  • Posts

    3799
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IKA & SONIA

  1. [U][URL=http://img294.imageshack.us/i/201007092314.jpg/][IMG]http://img294.imageshack.us/img294/9568/201007092314.jpg[/IMG][/URL] [/U] [URL="http://img685.imageshack.us/i/201007092313.jpg/"][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/6808/201007092313.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img535.imageshack.us/i/201007092312.jpg/"][IMG]http://img535.imageshack.us/img535/5804/201007092312.jpg[/IMG][/URL]
  2. Fotki: [URL="http://img24.imageshack.us/i/201007092326.jpg/"][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/3153/201007092326.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img413.imageshack.us/i/2010070923231.jpg/"][IMG]http://img413.imageshack.us/img413/9470/2010070923231.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img375.imageshack.us/i/2010070923221.jpg/"][IMG]http://img375.imageshack.us/img375/9110/2010070923221.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img692.imageshack.us/i/201007092319.jpg/"][IMG]http://img692.imageshack.us/img692/3387/201007092319.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][/URL]
  3. Bunia ma się dobrze. Jest grzeczna, zostaje sama w domu w salonie jak państwo wychodzą i do tej pory niczego nie zniszczyła :).
  4. Ulaa ten mail brzmi bardzo obiecująco :):):) Zaciskam mocno kciuki za Świnkę i jej nowego towarzysza, oby przypadli sobie do gustu!
  5. :):):) gratuluję dziewczyny!!! W końcu udało Wam się poskromić Cywilka :loveu: no i Miodek jeszcze załapał się na DT.
  6. Śliczna parka, aż miło patrzeć na nich :loveu::loveu::loveu:
  7. Trapcio był rok temu pod naszą opieką. Zmarli mu właściciele i był w DT u Sary :)
  8. Takie info było już zamieszone kilka stron wcześniej.
  9. Fotki Migotki: [U][URL="http://img291.imageshack.us/i/s7302586.jpg/"][IMG]http://img291.imageshack.us/img291/1986/s7302586.jpg[/IMG][/URL] [/U] [URL="http://img534.imageshack.us/i/s7302585n.jpg/"][IMG]http://img534.imageshack.us/img534/3116/s7302585n.jpg[/IMG][/URL]
  10. Fotki Hery: [URL=http://img413.imageshack.us/i/s7302576.jpg/][IMG]http://img413.imageshack.us/img413/2787/s7302576.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img256.imageshack.us/i/s7302577.jpg/][IMG]http://img256.imageshack.us/img256/8319/s7302577.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img291.imageshack.us/i/s7302579.jpg/][IMG]http://img291.imageshack.us/img291/5721/s7302579.jpg[/IMG][/URL]
  11. Również uważam, że nie ma sensu męczyć Cezarka tak ryzykownym zabiegiem kręgosłupa. Musimy się skupić na poprawie jego stanu chociażby w małym stopniu. Myślę, że Nivalin na pewno tu pomoże, ale na rezultat trzeba będzie poczekać, bo on działa dopiero po jakimś czasie.
  12. Dzisiaj rano dyskutowałam na ten temat z moim tatą. Mówił właśnie, że dawniej bywały przypadki kiedy policjant używał broni palnej w stanie agonalnym konia, żeby skrócić mu cierpienie.
  13. [URL=http://img641.imageshack.us/i/s7302560.jpg/][IMG]http://img641.imageshack.us/img641/5033/s7302560.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img704.imageshack.us/i/s7302559.jpg/][IMG]http://img704.imageshack.us/img704/7827/s7302559.jpg[/IMG][/URL]
  14. Fotki Hery [URL="http://img819.imageshack.us/i/s7302574.jpg/"][IMG]http://img819.imageshack.us/img819/6109/s7302574.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img294.imageshack.us/i/s7302564.jpg/"][IMG]http://img294.imageshack.us/img294/5829/s7302564.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img291.imageshack.us/i/s7302568.jpg/"][IMG]http://img291.imageshack.us/img291/7159/s7302568.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img52.imageshack.us/i/s7302567.jpg/"][IMG]http://img52.imageshack.us/img52/3921/s7302567.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img266.imageshack.us/i/s7302566.jpg/"][IMG]http://img266.imageshack.us/img266/3461/s7302566.jpg[/IMG][/URL]
  15. Nowe DT czeka na malucha, który dołączy do znalezionych w zeszłą sobotę dwóch kociatek.
  16. Najgorsza była nasza bezsilność, psiak cierpiał :( a my ciągle dzwoniłyśmy do wielu osób. Nikt nie mógł/nie chciał pomoc ... Policja bezradnie rozkładała ręce.
  17. Malgos niesamowity wynik! Szczerze mówiąc śledzę losy kociaków, ale i tak trudno połapać się przy takiej ilości.
  18. Biedaczek :( jutro bierzemy się za szukanie mu DT. Kasiek pomyśl gdzie ewentualnie możemy go umieścić. Im więcej głów tym większa szansa na znalezienie DT!
  19. Nie dziwię się. Ale nie byłaś sama? Super, że kociak bezpieczny!
  20. Ulaa warto spróbować przekonać mamę do zostawienia Świnki. Trzymam kciuki!!!
  21. Myślę, że dobra karma również przydałaby się Cezarkowi.
  22. Ulaa zostawić Świnkę u siebie. One widocznie potrzebują się z Megi :) i nie odbieraj im tego. Fotki oddają tą silną wieź jaka je łączy :loveu::loveu::loveu:
  23. Nareszcie o tym napisałaś Ulaa :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: nie chciałam pierwsza wypeplać. Bardzo się cieszę :multi::multi::multi:
×
×
  • Create New...