-
Posts
9365 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Hala
-
Pewnie jeszcze rogi pokaże :diabloti:
-
No tak..ale gdzie on jest? Bo patrze i patrze i nie widzę
-
Jest boski.... jak dla mnie wspaniały :)
-
Ale słodki wypłosz :)
-
Strzałka- po 2 latach życia w schronisku znalazła swój DS! :)
Hala replied to Angel's topic in Już w nowym domu
Angel, nikt nie dzwoni? Naprawdę? Aż mi isę wierzyć nie chce.......... -
Dziewczyny, dzwoniła do mnie jakas młoda kobieta z Bolesławca, że chce adoptować labka z najbliższej okolicy. Myślę, że warto sprawdzić ten domek i mozę się uda jakiegoś pieska tam ulokować. Jest ktoś chętny do tego?
-
SONIA po roku znów wraca z adopcji :(((. Pomocy !
Hala replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Jak mama twierdzi...że syn bedzie spał w łóżku z psem..to ja bym na nich uważała... -
Strzałka- po 2 latach życia w schronisku znalazła swój DS! :)
Hala replied to Angel's topic in Już w nowym domu
Niestety po Strzałe nikt nie dzowni... Natomiast po Gasa dzwoniły dwie juz osoby. -
Tak, tak... pamiętam jak moja Sonia ponad 3 lata temu przyjechała do mnie na DT. Zniszczyła mi część mieszkania. I chociaz po powrocie do odmu sie wściekałam, to jak spojrzała na mnie ślepiami to wymiękałam. No i została... ;>
-
Strzałka- po 2 latach życia w schronisku znalazła swój DS! :)
Hala replied to Angel's topic in Już w nowym domu
Kurcze żadnego odzewu z ogłoszeń.... nic kompletnie nic.... -
A to fajnie ze się kroi chociaz DT. A ta koleżanka zna rasę huski i wie co ją czeka? ;> Czy to będzie mieszkanie w bloku czy w domku z ogródkiem?
-
A cóż ja mam pisać? Ślinię sie za każdym razem nad jej zdjeciami, ale rozum mówi, że nie mogę jej zabrać, bo przeciez mam juz sukę huski. Jedyne co mogę to jej kibicować.
-
Strzałka- po 2 latach życia w schronisku znalazła swój DS! :)
Hala replied to Angel's topic in Już w nowym domu
Aniu kochana, wiem, że nie masz czasu..ale mozę jakieś ogłoszonko dla Gasa z Obornik..malamutka? Mam wszystko gotowe, mogę podesłać. -
Strzałka- po 2 latach życia w schronisku znalazła swój DS! :)
Hala replied to Angel's topic in Już w nowym domu
Odnowiłam Gumtree [url]http://poznan.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=275090509&MessageId=MSG.VIEW_AD.AD_DELAYEDMXAdIdMZ275090509MXGuidMZ12f55750-73e0-a20b-2691-6b1affffc49fMXadDelayedMZ24&mpname=LocClass-PreAuthAd&mpname=LocClass-FreeAd&mpuid=58288432%3B275090509%3B58288432%3B3200006%3B9124%3B%3B%3B%3B%3B1302808824837&secev=AQAAAS9RTqgAAM0AAAABACIxMmY1NTc1MGMwNS5hMjBiMjc1LjIzYzI0LmZmZmY4ZmMwAAAAAQAAAAAQZYxNAIwih6uBZHJ427TkBW3VmWKYKI%2FG&wmid=275090509[/url] -
Żebym więcej siedziała w domu, to wzięłabym jednego. Ale mnie nie ma po 9 godzin....
-
Jak zostana przyciśnięci..to sunia może nagle "zniknąć" w niewyjaśnionych okolicznościach. Więc trzeba być ostrożnym z groźbami.
-
Poprosiłam Paulinę87 aby zrobiła plakacik na podstawie tekstu od Angel. Jutro zadzwonie do Oli (bo dziś już nie odbierała) i poproszę o jeszcze jakieś dane do ogłoszeń. Paulinkę dziś "przycisnęłam" z plakatem, bo mi zależy żeby jutro zawieźć do centrum szkolenia gdzie mam wykłady. Ogłosiłam Gasa na gumtree [url]http://poznan.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=275091847&MessageId=MSG.VIEW_AD.AD_DELAYEDMXAdIdMZ275091847MXGuidMZ12f557a9-bd00-a20b-2683-8a35ffffc442MXadDelayedMZ24&mpname=LocClass-PreAuthAd&mpname=LocClass-FreeAd&mpuid=58288432%3B275091847%3B58288432%3B3200006%3B9124%3B%3B%3B%3B%3B1302809190054&secev=AQAAAS9RTqgAAM0AAAABACIxMmY1NTdhOWVhNy5hMjBiMjcyLjRlMmMwLmZmZmY4ZDQ4AAAAAQAAAAAQZZGHAE9QSh0kPWf8nInZsw77AoGk11ku&wmid=275091847[/url]