Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. Jak tylko spojrzałam na zdjecie zaczęłam sie śmiać..jest świetny. ; )
  2. Pewnie jeszcze rogi pokaże :diabloti:
  3. No tak..ale gdzie on jest? Bo patrze i patrze i nie widzę
  4. Jest boski.... jak dla mnie wspaniały :)
  5. Ale słodki wypłosz :)
  6. Angel, nikt nie dzwoni? Naprawdę? Aż mi isę wierzyć nie chce..........
  7. Dziewczyny, dzwoniła do mnie jakas młoda kobieta z Bolesławca, że chce adoptować labka z najbliższej okolicy. Myślę, że warto sprawdzić ten domek i mozę się uda jakiegoś pieska tam ulokować. Jest ktoś chętny do tego?
  8. Jak mama twierdzi...że syn bedzie spał w łóżku z psem..to ja bym na nich uważała...
  9. Niestety po Strzałe nikt nie dzowni... Natomiast po Gasa dzwoniły dwie juz osoby.
  10. proszę o maila gdzie mam wysłać zdjecia suni tej przestraszonej.
  11. A szczeniaczki są na wybiegu czy w jakimś kojcu?
  12. Tak, tak... pamiętam jak moja Sonia ponad 3 lata temu przyjechała do mnie na DT. Zniszczyła mi część mieszkania. I chociaz po powrocie do odmu sie wściekałam, to jak spojrzała na mnie ślepiami to wymiękałam. No i została... ;>
  13. Kurcze żadnego odzewu z ogłoszeń.... nic kompletnie nic....
  14. A to fajnie ze się kroi chociaz DT. A ta koleżanka zna rasę huski i wie co ją czeka? ;> Czy to będzie mieszkanie w bloku czy w domku z ogródkiem?
  15. A co porabia Maślanka? Nadal jest w tym kojcu dla psiaków które sobie nie radzą? Czy znowu puszczona na wybieg z resztą? I co tam u Milki?
  16. No wiesz Tami... czym ładniejsze tym większa szansa ze ktoś na ogłoszenie spojrzy.
  17. A cóż ja mam pisać? Ślinię sie za każdym razem nad jej zdjeciami, ale rozum mówi, że nie mogę jej zabrać, bo przeciez mam juz sukę huski. Jedyne co mogę to jej kibicować.
  18. Proszę o ładne fotki Maślanki jutro. Porobie jej ogłoszenia. Dziś tak jak pisałam powiesiłam plakacik Gasa.... jutro ciag dalszy.
  19. Wróciąłm z zajęć. Powiesiłam dziś tylko 1 plakat Gasa. No ale zawsze coś... ;)
  20. Aniu kochana, wiem, że nie masz czasu..ale mozę jakieś ogłoszonko dla Gasa z Obornik..malamutka? Mam wszystko gotowe, mogę podesłać.
  21. Odnowiłam Gumtree [url]http://poznan.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=275090509&MessageId=MSG.VIEW_AD.AD_DELAYEDMXAdIdMZ275090509MXGuidMZ12f55750-73e0-a20b-2691-6b1affffc49fMXadDelayedMZ24&mpname=LocClass-PreAuthAd&mpname=LocClass-FreeAd&mpuid=58288432%3B275090509%3B58288432%3B3200006%3B9124%3B%3B%3B%3B%3B1302808824837&secev=AQAAAS9RTqgAAM0AAAABACIxMmY1NTc1MGMwNS5hMjBiMjc1LjIzYzI0LmZmZmY4ZmMwAAAAAQAAAAAQZYxNAIwih6uBZHJ427TkBW3VmWKYKI%2FG&wmid=275090509[/url]
  22. Żebym więcej siedziała w domu, to wzięłabym jednego. Ale mnie nie ma po 9 godzin....
  23. Jak zostana przyciśnięci..to sunia może nagle "zniknąć" w niewyjaśnionych okolicznościach. Więc trzeba być ostrożnym z groźbami.
  24. Poprosiłam Paulinę87 aby zrobiła plakacik na podstawie tekstu od Angel. Jutro zadzwonie do Oli (bo dziś już nie odbierała) i poproszę o jeszcze jakieś dane do ogłoszeń. Paulinkę dziś "przycisnęłam" z plakatem, bo mi zależy żeby jutro zawieźć do centrum szkolenia gdzie mam wykłady. Ogłosiłam Gasa na gumtree [url]http://poznan.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=275091847&MessageId=MSG.VIEW_AD.AD_DELAYEDMXAdIdMZ275091847MXGuidMZ12f557a9-bd00-a20b-2683-8a35ffffc442MXadDelayedMZ24&mpname=LocClass-PreAuthAd&mpname=LocClass-FreeAd&mpuid=58288432%3B275091847%3B58288432%3B3200006%3B9124%3B%3B%3B%3B%3B1302809190054&secev=AQAAAS9RTqgAAM0AAAABACIxMmY1NTdhOWVhNy5hMjBiMjcyLjRlMmMwLmZmZmY4ZDQ4AAAAAQAAAAAQZZGHAE9QSh0kPWf8nInZsw77AoGk11ku&wmid=275091847[/url]
×
×
  • Create New...