Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. Tak słucham Cię Bianko.........? :diabloti:
  2. Pikuś o poranku. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img241.imageshack.us/img241/9145/img1126gr7.jpg[/IMG][/URL]
  3. porób Bainka jakies foteczki swojej zgrai.
  4. hę? :crazyeye: Ciotka nie była w schronie.............? No..trzeba to nadrobić. Nie ja do Ciebie, tylko Ty do mnie przyjedziesz. :lol:
  5. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img58.imageshack.us/img58/4189/img1255vc7.jpg[/IMG][/URL]
  6. tylko ciekawe co.......... :diabloti:
  7. oj oj ....ciotka Anulka nam tu dobrze zrobiła od poranka.... :multi: :multi: :multi: Wielkie, wielkie dzięki :loveu:
  8. oj Ty jak znajdziesz biedki to koniec...oby znalazły domki
  9. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img453.imageshack.us/img453/2789/img1242wk7.jpg[/IMG][/URL]
  10. pokaż się Puchciu.............
  11. Rumcajsik jest na allegro...a jutro będę starala sieo dalsze ogłoszenia :)
  12. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img252.imageshack.us/img252/7886/img0378te5.jpg[/IMG][/URL]
  13. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img70.imageshack.us/img70/1526/img1121pj4.jpg[/IMG][/URL]
  14. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img53.imageshack.us/img53/6203/img1355zq5.jpg[/IMG][/URL]
  15. Sali [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img505.imageshack.us/img505/9066/img1269xm3.jpg[/IMG][/URL]
  16. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img490.imageshack.us/img490/6315/img1257wi7.jpg[/IMG][/URL]
  17. no powiem tak.... ja jak weszłam dziś na wybieg to już z niego nie wyszłam. Z żadnym psem nie byłam na spacerze. Tiją wymiziałam. Ale ona chudziutka... :shake: Jedzenia jej na pewno nie brakuje. Nie wiem czy to młodości to biegania i wesołe usposobienie?
  18. czyli cichy wielbiciel i to wszystko..........
  19. no a jak tam obserwator? :cool1:
  20. hehhehe...a co Ty ciotka mnie tak uważnie czytasz co? :mad:
  21. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img112.imageshack.us/img112/5804/img1353yj7.jpg[/IMG][/URL]
  22. tylko ja biedna z aparatem wokół niego musiałam biegać..żeby iotkom pokazać jaki pięęękny chłopak.
  23. Puszek byl akurat smutny, bo się wokolicznej kupie wytarzał..i nik go na kolana wziąźć nie chciał.... :diabloti:
  24. A jeszcze powiem, że jak jużdziś miałam wychodzić z wybiegu, pod płotem staneły trzy panie....wybierałysobie psa... I się rozglądają...rozglądają...a ten..a tamten... I patrzą na Maksi co znowu w dołku leży... :crazyeye: A tego chcemy..mówia... Więc ja..ee...ee...a tamten? No i wzięły takiego małego psiaka...
  25. dokładnie tak Bianeczko. Jak nie ma pracowników ,to boksy są zamykane, ale część psów luzem lata, a część psiaków zamknęta.
×
×
  • Create New...