A to Suzi, niesamowita ślicznotka. Ma takie czarne jakwęgielki oczka...i patrzy nimi na ciebie...zabierzesz mnie?
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img467.imageshack.us/img467/5430/img1339ya2.jpg[/IMG][/URL]
A to już w boksach gdzie mieszka Dino. A obok mieszka Monia i Krecik.
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img242.imageshack.us/img242/3387/img1320lw2.jpg[/IMG][/URL]