-
Posts
9365 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Hala
-
Tytus, piękny 5-cio letni husky z charakterem - w ds :)
Hala replied to conceited's topic in Już w nowym domu
Na pewno znajdzie swojego człowieka, tylko trzeba poczekać cierpliwie. -
Strzałka- po 2 latach życia w schronisku znalazła swój DS! :)
Hala replied to Angel's topic in Już w nowym domu
Ja dziś drukuję plakaty i jutro rozwieszam. Napiszę jutro wieczorkiem co udało mi sie zdziałać. :) -
Strzałka- po 2 latach życia w schronisku znalazła swój DS! :)
Hala replied to Angel's topic in Już w nowym domu
I jak się miewa Strzałeczka? -
Twingo- nieszczęśliwy, znowu w schornie, szuka domu ;(
Hala replied to ookami's topic in Już w nowym domu
Duży i ładny z niego psiak. :) -
Strzałka- po 2 latach życia w schronisku znalazła swój DS! :)
Hala replied to Angel's topic in Już w nowym domu
Niech każdy porozwiesza w swoim miejscu zamieszkania. \wtedy będziemy mieć szeroki zasięg. :) Ja wracam w niedzielę do poznania, to wtedy ja się wezmę jeszcze raz do rozwieszania plakatów. Dziewczyny jak będziecie jutro w schronie to baaaardzo ładnie prosze o zdjecia Maślanki i opis jej. Wtedy będę mogła ruszyć z rozgłaśnianiem jej. -
Strzałka- po 2 latach życia w schronisku znalazła swój DS! :)
Hala replied to Angel's topic in Już w nowym domu
Tak, Paulina87 zrobiła. -
Strzałka- po 2 latach życia w schronisku znalazła swój DS! :)
Hala replied to Angel's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny wspólnymi siłami znajdziemy dom. :) -
Strzałka- po 2 latach życia w schronisku znalazła swój DS! :)
Hala replied to Angel's topic in Już w nowym domu
Plakat Strzałka ma już.., ino trza się znowu zabrać za rozwieszanie go. Później mogę poszukać go na mojej poczcie, bo Paulinka mi go kiedyś podesłała (sama go robiła). -
Strzałka- po 2 latach życia w schronisku znalazła swój DS! :)
Hala replied to Angel's topic in Już w nowym domu
Też sie zastanawiałam co dalej... Jakie plany? I co robić? Uważam że nie ma sensu jej wyciagać ze schroniska do hotelu, ponieważ ona w schronie sobie (z tego co wiem) calkiem radzi. A hotel przeciez kosztuje... a inne psy mogą tego potrzebować (choćby Maślanka, którą gryzą psy). Jesli by sie znalazł DT to oczywiście tak... Podsumowujac z mojej strony, tylko ogłoszenia. Na FB się nie znam i nie chcę poznać. :) -
2 ogromne szczeniorki - już w domkach stałych ;)
Hala replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
No ja haszczaków też w nich nie widzę. ;) -
2 ogromne szczeniorki - już w domkach stałych ;)
Hala replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
jejciu co za słodkości........ cudeńka :) -
Strzałka- po 2 latach życia w schronisku znalazła swój DS! :)
Hala replied to Angel's topic in Już w nowym domu
Paula, ja do schronu dopiero 9 kwietnia. :( -
[URL=http://img600.imageshack.us/i/dscf9998.jpg/][IMG]http://img600.imageshack.us/img600/7441/dscf9998.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img195.imageshack.us/i/dscf9999.jpg/][IMG]http://img195.imageshack.us/img195/4407/dscf9999.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
[URL=http://img23.imageshack.us/i/dscf9993.jpg/][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/6492/dscf9993.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img713.imageshack.us/i/dscf9994j.jpg/][IMG]http://img713.imageshack.us/img713/6691/dscf9994j.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Cudowne szczylki.... :)